İçeriğe Yönlendir

Ka- Çarpışan Arabaya Dönmek

Ergin Özgür

Recommended Posts

Ergin Özgür

Selamlar,

Gün geçmiyor ki arabada yeni bir çizik, sürtme ya da vuruk görülmesin. 

Bahçesinin yanından geçerken dalından kopardığı elmanın bile hakkını ödeyebilmenin yolunu arayan insanlardık biz, nasıl bu hallere geldik bilmiyorum.

Hadi park ederken vurdun ettin, yahu bir telefon bırak, ya da camdaki telefona bir özür mesajı bırak parasını da geçtim tek beklediğim bir özür..
Af dileyeni bulsam sevinçten yanaklarından öpüp teşekkür ederek göndericem. 

Araba çarpışan arabalara döndü.. Sinirle paylaşmak gereği duydum affınıza sığınıyorum.

nOl8lR.jpg

• Beğen 2
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt

Geçmiş olsun, günümüzde dürüstlük ve iyi niyet sadece bir terim olmaktan öteye gidemiyor malesef.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ergin Özgür
13 dakika önce, Mahmut Yurt yazdı:

Geçmiş olsun, günümüzde dürüstlük ve iyi niyet sadece bir terim olmaktan öteye gidemiyor malesef.

31 dakika önce, Tahir İlter yazdı:

Fena olmuş :( Geçmiş olsun. 

Toplumsal çürüme her yerde kendini gösteriyor. 

Öte yandan piyasadan ön tampon ararken çıkma parçalar için 350 liralar istendiğini görüyorum, aradığım bi parçacı işine gelirse deyip suratıma kapattı. Bu işlerden öğrendiğim tek şey bu işten para kazananların çoğu fırsatçılıkla ekmek yiyor, üç beş kuruşa aldıkları parçaya yüzlerce liralar okuyorlar falan. O da alacak olsan bahtına hangi renk çıkarsa.

Karşıma bir Alman sitesi çıktı orada da 100 euroydu, tıkladım, belki daha ucuz bir parça bulup bizimkilerle getirtirim diye, meğer arabanın kendi 100 euroymuş. Ağlanacak halime gülmekten başka bir şey yapmak gelmedi elimden..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çok geçmiş olsun. Ön tampon görevini yapmış neyse ki. Sağlam vurmuş :(

Yorum bağlantısı
Ergin Özgür
11 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Çok geçmiş olsun. Ön tampon görevini yapmış neyse ki. Sağlam vurmuş :(

16 dakika önce, Ersen Tapan yazdı:

Bununla geçmiş olsun .

6 dakika önce, Tahir İlter yazdı:

İç destek demirinde de yamulma vardır muhtemelen. 

Teşekkürler. Farlar ve kaput çok küçük sıyrıklarla atlatmış, demiri kontrol etmedim henüz, özellikle bu şehirde eski ya da yeni araba almak akıl karı değil artık.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Kamyon veya kamyonet tarzı bir araç kasayı takarak geçmiş gibi görünüyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ergin Özgür
24 dakika önce, Tahir İlter yazdı:

Kamyon veya kamyonet tarzı bir araç kasayı takarak geçmiş gibi görünüyor. 

Benim de tahminim o, muhtemelen hangi aracın yaptığını da bulurum, fakat bir yaptırım durumum yok!

Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt

Bu arada tamponunuz tamir edilebilir gibi duruyor. Tırnaklarında bir sorun yok ise ( gerçi tırnak kısmı da halledilir) tamir edilip, boyandığında yeni gibi olur. 

Yorum bağlantısı
Ergin Özgür
6 dakika önce, Mahmut Yurt yazdı:

Bu arada tamponunuz tamir edilebilir gibi duruyor. Tırnaklarında bir sorun yok ise ( gerçi tırnak kısmı da halledilir) tamir edilip, boyandığında yeni gibi olur. 

Tırnaklarla ilgili bir sorun yok gibi, sarkma ya da yerinden çıkma gibi bi durum yok. Yaptıracak bir yer bulmalı, teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt
3 dakika önce, Ergin Özgür yazdı:

Tırnaklarla ilgili bir sorun yok gibi, sarkma ya da yerinden çıkma gibi bi durum yok. Yaptıracak bir yer bulmalı, teşekkürler.

RS, Auto King, otto zenith, alc gibi firmalar bu işlemleri yapıyorlar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ergin Özgür
Şimdi, Mahmut Yurt yazdı:

RS, Auto King, otto zenith, alc gibi firmalar bu işlemleri yapıyorlar. 

Eyvallah, hemen bakıcam.

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Geçmiş olsun.

Bu insanlar sonra nasıl gidip çoluk çocuklarıyla oturup yüz yüze bakabiliyorlar bir şey olmamış gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Turkol

çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın.onuda yapan masrafından korktuğu için bir not bırakmamıştır tahminim 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Geçmiş olsun. Sorumlu bir insan olsa. Yaptığına sahip çıkardı. Atla, deve değil ki bu!  Kazadır, bir hatadır olmuş. Erdem'in dediği gibi tamir edilebilir ve fazla tutmaz. İnsan üç otuz para için kendine şu lafları söyletir mi? Dünya her geçen gün daha da yaşanmaz oluyor. Ne yaparız bilmem.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...