İçeriğe Yönlendir

Orjijinal de Olsa APP Plaka Muayeneden Geçmiyor

Murat Öngür

Recommended Posts

Murat Öngür

Bilginize.

Orj de olsa APP plaka muayenden Geçmiyor, üzerinde cemiyet mühürüde olsa geçmiyor ağır kusur olarak araç kalıyor

Ben daha önce orjinal app plaka ile 2 kere muayeneden geçtim, bu yeni uygulama.

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
3 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

Hangi istasyon ? 

Haraçcı yalnız hiç birisinde geçmiyormuş artık , zaten şuan istesekde + parasını versekte app plaka basmıyor trafik !

ancak dışarıda cemiyet mühürsüz yaptırabiliriz onunda cezası var + muayenedende geçmiyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

zaten APP ye orjinal denemz ki? aynı yer bassa bile. KHK ile netleştirildi o durum yasak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Şimdi, Çağlar Bayur yazdı:

zaten APP ye orjinal denemz ki? aynı yer bassa bile. KHK ile netleştirildi o durum yasak

önceden serbestti abi ! trafiğin yaptığına cezada yazamıyorlardı muayeneden de geçiyordu bu sefer işi iyice sıkı tutmuşlar :) 

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bu app den kasıt nedir ki.Tamam bazıları oldukça absürt yazı karakterleri var ama. Trafikteki çoğu araçta zaten app plaka var. Bence biraz algıda seçicilik var işin içinde

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

İki plaka da resmi cemiyet plakası, mühürlü, hologramlı... Ben değişim yaptırmıştım, üstteki ilk basılan standartlara uymayan plaka, alttaki sonradan aldığımız uygun punto, kalınlık, çerçeveli plaka... 

bB7GQj.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
18 saat önce, Ramazan Turan yazdı:

İki plaka da resmi cemiyet plakası, mühürlü, hologramlı... Ben değişim yaptırmıştım, üstteki ilk basılan standartlara uymayan plaka, alttaki sonradan aldığımız uygun punto, kalınlık, çerçeveli plaka... 

Altta ki daha güzelmiş :) 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
20 saat önce, Furkan Egemen Akın yazdı:

Sonradan APP Plakaya mühür basılıyormu?

Eskiden normal plaka 50 ise app ye 150 verip alabiliyordunuz trafikden mühürlü olarak , yani evet basılıyor ama sadece trafiğin kendi yaptığına , sonradan mühür bastıramazsınız !

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
mustafa çetinkaya

İllere göre farklılık gösteriyor sanırım

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Burda 15 lira farkı vardı ben de kalın punto bastırmıştım. Sonra gittim bir daha para verip normalinden bastırdım korkudan.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
Bu app den kasıt nedir ki.Tamam bazıları oldukça absürt yazı karakterleri var ama. Trafikteki çoğu araçta zaten app plaka var. Bence biraz algıda seçicilik var işin içinde

Abi normalde app plaka olduğu her türlü belli oluyor araçta.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...