İçeriğe Yönlendir

Astra j Aracımın Ön Konsol Eşya Gözü

Hakan Yalçın

Recommended Posts

Hakan Yalçın

Merhabalar. Yeni almış olduğum aracımın orta bilgi ekranının altındaki eşya koyma gözüne ben almadan önce birşeyler dökülmüş bende burayı temizlemeye çalıştım ancak sonuç resimlerde görüldüğü gibi oldu. Sanırım bu parçayı değiştirmekten başka bir çare kalmadı. Bu parçayı nereden bulabilirim? Bu konuda bana yardımcı olabilecek kimse var mı? Bildiğim kadarıyla araca sonradan ekran takıldığında bu parça boşa çıkıyor. Elinde çıkma olan varmı?

9HLy9c.jpeg

6WLRcA.jpeg

Nyxx8d.jpeg

8M4N8J.jpeg

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Büyük ihtimalle oto kokusu dökülmüş oraya. Söküp boyatabilirsiniz. Eliniz yatkınsa sizde boyayabilirsiniz. Yada kaplama yapabilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Orjinal gibi olsun istiyorsanız soft kaplama yapan firmalara yaptırmanız lazım. Orjinalden farksız olur. 

Diğer seçenek de boyamak.

Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan
(düzenlendi)

Benim aracın multimedia takılırken cıkan parcayı yollayım size olursa taktırın ozelden adres atarsanız yarın kargo yaparım

tarihinde Ramazan Başkan tarafından düzenlendi
Harf hatası
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
54 dakika önce, Erkut Uysal yazdı:

Bunu çok düşündüm taşındım araştırdım. 4 çekirdek 1 gb ram bu cihaza yetmez gibi geliyor. Bende şu an 8 çekirdek 2 gb ram olan bir cihaz var ve ne yazık ki androidin doğası gereği onda bile kasma mevcut :) Yakında konusunu paylaşırım.

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
15 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Bunu çok düşündüm taşındım araştırdım. 4 çekirdek 1 gb ram bu cihaza yetmez gibi geliyor. Bende şu an 8 çekirdek 2 gb ram olan bir cihaz var ve ne yazık ki androidin doğası gereği onda bile kasma mevcut :) Yakında konusunu paylaşırım.

Abi Fiesta varken takmıştım bundan yolda giderken donuyor. Bazen takılıp kalıyor çok uğraştırıyor. Astra'nın Navi 600 orjinal navigasyonu mis gibi ama onunda geri görüşü yok video falan oynatmıyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Boyanadan önce çok iyi temizleyip hazırlamak gerek.
Bu da bu alan için çok zor. Başarısız olunacaktır.
Kaplama öneriyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...