Ömer Ekinci

Focus III - Silecek Suyu İkazı

Recommended Posts

Ömer Ekinci

silecek suyu azaldı, "silecek suyu seviyesi düşük" ikazı verdi. suyu tamamen dolduruyorum hala aynı ikazı veriyor, nasıl düzelecek anlamadım.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Çağlar Bayur

depodaki okuyucu kireç vb. okuma yapamayabiliyor, güzel cam suyu katkısı kullanın eya depoya hava tutun çalakayalın vs.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Metin Akbal

Sensör arızalanmış olabilir.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Gök

onundamı snesörünü koymuşlar be. helal olsun 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Kemal Korkmaz
14 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

depodaki okuyucu kireç vb. okuma yapamayabiliyor, güzel cam suyu katkısı kullanın eya depoya hava tutun çalakayalın vs.

Biraz beyaz sirke ile su dökse kireç temizlenmez mi? Yoksa sensöre zarar falan verir mi?

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mustafa Arıkan

Sensör denilen şey iki metal çubuktur. :) 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Emre Şimşek

O zaman kalgon kullanalım :crazy:

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Çağlar Bayur
9 saat önce, Kemal Korkmaz yazdı:

Biraz beyaz sirke ile su dökse kireç temizlenmez mi? Yoksa sensöre zarar falan verir mi?

kokar :)

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Metin Akbal
10 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

kokar :)

Kokosuz beyaz temizlik sirkeleri var. Arabanın kurulama havluları için yumuşatıcı niyetine kullanıyorum :)

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ömer Ekinci

suyu dibine kadar bitirip tekrar deneyeceğim bakalım. belki bi seviyede takılı kalmıştır tekrar yükselir. sonucu söylerim.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ömer Ekinci

hala uyarı gitmedi, cam suyu katkısı da koydum aynı.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ömer Ekinci

servise gittim, ücretsiz yaz kontrolü yaptırdım, silecek suyu uyarısını söyledim. Bana dedikleri silecek suyu deposunun müşürü bozulmuş, işçilikle beraber 700 lira. Öyle kalsın dedim yaptırmadım. Bi su müşürüne 700 lira vereceksek yandık. Allah'tan önemli bir arıza değil. 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mustafa Arıkan

Müşür dediğini öyle para edecek bir sensör olsa bari 😊 iyiki yaptırmamışımız

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mehmet Ozyurek
11 saat önce, Ömer Ekinci yazdı:

Bana dedikleri silecek suyu deposunun müşürü bozulmuş, işçilikle beraber 700 lira.

Otosan'da pahalıdır,  Yurt dışından alın 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ömer Ekinci

bugün sarı renkli arıza ışığı yandı. acaba bu silecek suyu müşürü ile alakalı mıdır? yoksa başka bir arıza mıdır?

Mesajı paylaş

Mesajın linki