İçeriğe Yönlendir

Audi A3 - 8V A3'lerdeki Kronik Sorun

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Ve bizim de başımıza geldi. 

A3 lerin ön ızgara geniş. içeri taş alıyor.

Klima kondenserine taş geliyor (farkında değiliz o derecede) ve klima kondenseri mefta.

Yeni kondenser radyatörü  1800TL

vatana millete hayırlı olsun yarın resim atarım. 

internetten: 20578-98572261a6c0820e2a9190de133b36e4.j

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

taş hasarı bir sorun mudur hocam? kronik ne demek otomotiv gözüyle bakınca?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Audi ye özel şundan kullanmak şart :)

Audi baklava dilimli saç, taş çarpmalarına karşı birebir, lütfen kullanmadan önce siyaha boyayınız :D

oem dir haaa, seç beğen :tongue:

genisletilmis_sac_3.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
39 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

taş hasarı bir sorun mudur hocam? kronik ne demek otomotiv gözüyle bakınca?

Tasarım hatası desek? 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bu iş biraz şans işi. Kangonun önünden kedi girer içeri. Hafif eğimli yada tel file olsa süper olur. Alinin fikri züper :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
9 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Tasarım hatası desek? 

taş tasarım mı seçecek

28 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Audi baklava dilimli saç, taş çarpmalarına karşı birebir, lütfen kullanmadan önce siyaha boyayınız :D

genisletilmis_sac_3.jpg

106 tayfası bunu beğendi

Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

VAG grubu pişmanlıktır ! şanzımanı saatli bombadır, emisyonu skandaldır, garanti bittikten sonra butonların altından beyaz rengi gelmeye başlar vs vs vs... Almamda aldırmamda.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Oo o da bir şey mi hocam Wildtrak ın ızgaradan el giriyor. E tabi giren el kaputu açıp enjektör ecu neyin var çalıp gidiyor :)

Geçmiş olsun, tğketici mahkemesine dava açın derim. Önce sulh hukuka tespit tabi.
Sonuçta tasarım kusurudur.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Bir saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

genisletilmis_sac_3.jpg

Kümes teli koyacağım ve videosunu da yayınlayacağım. DIY

22 dakika önce, Mehmet Muhip Yılmaz yazdı:

VAG grubu pişmanlıktır ! şanzımanı saatli bombadır, emisyonu skandaldır, garanti bittikten sonra butonların altından beyaz rengi gelmeye başlar vs vs vs... Almamda aldırmamda.

bmw kadar öpmüyor yoksa onu alırdık.

42 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Bu iş biraz şans işi. Kangonun önünden kedi girer içeri. Hafif eğimli yada tel file olsa süper olur. Alinin fikri züper :)

hızla da ilgili olabilir belki. otobanda olduğu kesin de.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
36 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Oo o da bir şey mi hocam Wildtrak ın ızgaradan el giriyor. E tabi giren el kaputu açıp enjektör ecu neyin var çalıp gidiyor :)

Geçmiş olsun, tğketici mahkemesine dava açın derim. Önce sulh hukuka tespit tabi.
Sonuçta tasarım kusurudur.

muhahha, ranger ın o boşluktan kaya girse birşey olmuyor ama, Ford bu vag mı sandın :p

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Vag problemi nasıl oluyor da Forda geliyor anlamıyorum ☺️ Kullanmadan nasıl bu kin oluşuyor çözemedim gitti. :D Çıkma kondenser mi radyatör mü neyse işte bulayım mı hocam ? :)

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
8 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Vag problemi nasıl oluyor da Forda geliyor anlamıyorum ☺️ Kullanmadan nasıl bu kin oluşuyor çözemedim gitti. :D Çıkma kondenser mi radyatör mü neyse işte bulayım mı hocam ? :)

Yok yok, ben bozulanı söktürüyorum sipariş verdik artık. ona bakalım ne yaparız. :) çıkması da muhtemelen darbeli olacak çünkü.

SUbaru kullanıcıları da bundan şikayetçiydi. MAlesef reklamlarda dere tepe gidiyorlar ama gerçek hayata gelince çukura düşünce ön düzen kayıyor, iki taş gelince radyatör deliniyor, geniş jantlı lastik yarılıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Yıkamacılar çok fena su tutuyorlar kanatçıkları yamultuyorlar bir de. Tabi bu zamanla böceklerle beraber hava akışını olumsuz da etkiler.

Yorum bağlantısı
Koray Demir
(düzenlendi)
27 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

muhahha, ranger ın o boşluktan kaya girse birşey olmuyor ama, Ford bu vag mı sandın :p

Pick up ile sedan aracı kıyaslamak ne kadar doğru?

tarihinde Koray Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
9 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Yok yok, ben bozulanı söktürüyorum sipariş verdik artık. ona bakalım ne yaparız. :) çıkması da muhtemelen darbeli olacak çünkü.

Dilim varmıyor kronik demeye ama şöyle diyelim, sık karşılaşılan bir problem ise Ali ustanın çözüm önerisi iyi gibi.. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
1 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

değiştirdim wowturey çakallık yapmış. AS250 önü vardı ızgaralı.

Bende Ford F250 çıktı valla.. :D

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Örnekti işte bunlar hep tasarım hatası..
Vag problemi nasıl oluyor da Forda geliyor anlamıyorum [emoji5] Kullanmadan nasıl bu kin oluşuyor çözemedim gitti. [emoji3] Çıkma kondenser mi radyatör mü neyse işte bulayım mı hocam ? [emoji4]

Hah mal bulmuş mağrubi gibi çıktın ortaya :D
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

O taş ön cama ya da fara gelse onu çatlatıcaktı belki. Bu bir kusur ya da sorun değil. :) 

VW’ye çamur atmaktan vazgeçin artık, alın bi pejo mutlu olun :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bmwde de aynı durum olabilir mi? @Cem Işık ın başına gelmişti diye hatırlıyorum hatta onda radyatör gitmişti. Geçmiş olsun hocam. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Sigara içmek sağlığa zararlıdır imza: Puro gibi birşey bu atışmalar. Al birini vur ötekine :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...