İçeriğe Yönlendir

Poloya Uygun Park Sensörü Önerisi

Enes Talha Tüfekçi

Recommended Posts

Enes Talha Tüfekçi

Merhabalar arkadaşlar,

Aracım için park sensörü taktırmayı düşünüyorum. Boya vb. ile uğraşmadan taktırmak istiyorum. 2007 model Polo araç için park sensörü takabilecek bir yer tavsiyeniz var mı? Ostim'de "ERD Garage" adlı bir yeri buldum. İyi oldukları söyleniyor. Fikirlerinizi önemsiyorum.

Şİmdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Enes Talha Tüfekçi
5 dakika önce, Enes Talha Tüfekçi yazdı:

Merhabalar arkadaşlar,

Aracım için park sensörü taktırmayı düşünüyorum. Boya vb. ile uğraşmadan taktırmak istiyorum. 2007 model Polo araç için park sensörü takabilecek bir yer tavsiyeniz var mı? Ostim'de "ERD Garage" adlı bir yeri buldum. İyi oldukları söyleniyor. Fikirlerinizi önemsiyorum.

Şİmdiden teşekkürler...

Usta-yer önerisi Ankara için geçerlidir...

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan

Park sensörü öyle çok detaylı birşey değil herhangi bir elektirikçide çırak dahil takabilir.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Park sensörü nasıl olacak buzzer mi grafik ekranlı mı Türkçe sesli mi vs vs vs. Ondan sonrasını herhangi bir usta da yapar. 

Yorum bağlantısı
Enes Talha Tüfekçi
(düzenlendi)
55 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Park sensörü nasıl olacak buzzer mi grafik ekranlı mı Türkçe sesli mi vs vs vs. Ondan sonrasını herhangi bir usta da yapar. 

Metin Bey,

Türkçe sesli ve buzzer olacak. Görüntülüler biraz pahalı. 

On 26.05.2018 at 03:13, Mustafa Karaaslan yazdı:

Park sensörü öyle çok detaylı birşey değil herhangi bir elektirikçide çırak dahil takabilir.

On 26.05.2018 at 03:13, Mustafa Karaaslan yazdı:

Evet öyle aslında. Ama bir bilene danışmak her zaman iyidir  :) 

tarihinde Enes Talha Tüfekçi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Türkçe sesli isterseniz BİM i takip edin o zaman ya da nete bakın Toolmaxx marka bim ürünü ucuz grafik ekranlı ve Türkçe sesli.

Yorum bağlantısı
Enes Talha Tüfekçi
2 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Türkçe sesli isterseniz BİM i takip edin o zaman ya da nete bakın Toolmaxx marka bim ürünü ucuz grafik ekranlı ve Türkçe sesli.

Teşekkürler Metin Bey, takip edeceğim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...