İçeriğe Yönlendir

Tefal Actifry Fritoz Motoru

Alpay Sumer

Recommended Posts

Alpay Sumer

Arkadaslar merhaba,Tefal actifry fritözümün motoru arizalandi...ustaya gosterdim kömürlerinde sorun var dedi... yenilense dahi cok uzun ömürlü olmayacagini soyledi...bu motoru bulabilecegim bir yer veya bu isle mesgul arkadasimiz var mi?

Not: ( aradigim kisim icindekileri ceviren motor degil pervaneli olan arka kisimda yer alan motor)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Fotoğraf alalım. Kollektör hasarlı ise kömür değişimi iş görmez. 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
5 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Fotoğraf alalım. Kollektör hasarlı ise kömür değişimi iş görmez. 

Servet abi valla cihazi topla ver bana dedim... oda komur bulsan dahi calismaz dedi, sanirim derdi seninde tespitin gibi...mecbur motor bakacagim... 🤔

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
1 saat önce, Alpay Sumer yazdı:

Servet abi valla cihazi topla ver bana dedim... oda komur bulsan dahi calismaz dedi, sanirim derdi seninde tespitin gibi...mecbur motor bakacagim... 🤔

Konusu hazır varken sorayım, memnun musunuz cihazdan? Yeni alacak birine önerir misiniz?

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Şimdi, Köksal Yılmaz yazdı:

Konusu hazır varken sorayım, memnun musunuz cihazdan? Yeni alacak birine önerir misiniz?

Alirken esime bir fritoze bu parayi verme sana bir kamyon patates alir tavada mis gibi yapariz demistim... her kullandigimizda basima  kakar bu lafimi 😁 Cok guzel bir makina... heleki yagi resmen damlatmaniz yeterli... zaten guzel olan kismida bu... motoru arizali buldum buldum yaptiririz yoksa gidip aynisini tekrar alacagim... kesinlikle tavsiye ederim... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Volkan Doğrular
1 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Bende yaklaşık 5 yıldır var 10kere ancak kullanmışızdır.

Ama güzel cihaz

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
3 dakika önce, Volkan Doğrular yazdı:

Bende yaklaşık 5 yıldır var 10kere ancak kullanmışızdır.

Ama güzel cihaz

Neden kullanmadınız acaba?

3 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

Alirken esime bir fritoze bu parayi verme sana bir kamyon patates alir tavada mis gibi yapariz demistim... her kullandigimizda basima  kakar bu lafimi 😁 Cok guzel bir makina... heleki yagi resmen damlatmaniz yeterli... zaten guzel olan kismida bu... motoru arizali buldum buldum yaptiririz yoksa gidip aynisini tekrar alacagim... kesinlikle tavsiye ederim... 

Genelde olumlu yorumlar alıyorum etraftan da, ben alayım diyorum hanım yeni eve geçince diyor

Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz

patlamış mısır yada kestanede yapabiliyormuş.

450 lira çokmuş :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Köksal, tavadaki gibi olmuyor. Ha sağlık açısından iyi ama 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
1 saat önce, Servet Aydın yazdı:

E motoru görelim nedir neyin nesidir 

abi aksam bidaha ben sokeyim  😂 fotograflarim...

16 dakika önce, Erdem Dertsiz yazdı:

patlamış mısır yada kestanede yapabiliyormuş.

450 lira çokmuş :)

ne 450 si ben 1000 likten aldim 😫 halada bin 😔😔

58 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Kulüp demirbaşına kaydedilecek mi bu firitöz?

mehmet hocam lutfen... agustosa bahceye meyve yemege gelirlerse ozaman soz herkese pattisler benden 😂

20 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Genelde olumlu yorumlar alıyorum etraftan da, ben alayım diyorum hanım yeni eve geçince diyor

alin gercekten tavsiye ederim.. vicik vicik yag kokmuyor... bizim cocuk cok seviyor zararli bisey kizartma ama napak bu digerlerinden cok daha zararsiz denilebilir...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
21 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

mehmet hocam lutfen... agustosa bahceye meyve yemege gelirlerse ozaman soz herkese pattisler benden 😂

Nasipse 3 hafta Giresunda olacağım Ağustosta, muhtemelen gelirim ziyarete :)

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Bende de Philips'in Airfryer modeli var. Gayet memnunum. Tefal'den farklı olarak sıfır yağ il ekızartabiliyor. Tabi yağ atarsanız bir tık daha güzel oluyor ama tavadaki ve bol yağdaki gibi olmuyor patates ama lezzetli oluyor. Tavuk, sucuk, sosis, balık, nugget, biber, donmuş gıda aklınıza ne gelirse iş görüyor.

Alacak olan varsa tavsiye ederim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
(düzenlendi)
Bir saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Nasipse 3 hafta Giresunda olacağım Ağustosta, muhtemelen gelirim ziyarete :)

o tarihte aksilik olmaz ise ordudayiz 😂  bahce bitliste... 

Bir saat önce, Servet Aydın yazdı:

Parçayı görmem lazım 

sokecegim 😂

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Volkan Doğrular
6 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Olumlu ama dolaptan çıkart , birde süresi uzun geliyor bana . Hemen kızartmıyor.

Türk insanı olarak tez canlıyız.

Fakat tavsiye ederim.

Güzel üründür.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

iyi oldu açıklamalar, bizde niyetliyiz almayada...

normalde patitiz kızartırken 1 kaşık yerine 2 kaşık yağ atınca çok güzel ve tavada yağda kızarmışa yakın oluyor diyorlar, varmıdır doğruluk payı?

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Biz uzun zamandır fırında yapıyoruz patatesi. Az bir yağla harmanlıyoruz patatesleri, fırın tepsisine pişirme kağıdı serip yayıyoruz. İsteğe göre baharat da ekliyoruz. Sarımsak kekik pulbiber çok yakışıyor.

Hepsini harmanlayıp 200 derecede 30- 40 dakika pişiyoruz. Gayet güzel oluyor. Damak tadı önemli tabii.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
3 dakika önce, Ersen Tapan yazdı:

Biz uzun zamandır fırında yapıyoruz patatesi. Az bir yağla harmanlıyoruz patatesleri, fırın tepsisine pişirme kağıdı serip yayıyoruz. İsteğe göre baharat da ekliyoruz. Sarımsak kekik pulbiber çok yakışıyor.

Hepsini harmanlayıp 200 derecede 30- 40 dakika pişiyoruz. Gayet güzel oluyor. Damak tadı önemli tabii.

bizim klasik taktik :good1: ayrıca  patates köfte (sulu) falan bizde hep fırında, kızartma çok nadir yaparız, ayrıca hemen herşeyde zeytin yağı kullanırız (mekan Edremit, yağ stoğumuz minimum 60 lt. 3 dizem sıfır asit :) ), çiçek yağı yıllık kullanımımız 2 -3 lt falandır genelde....

fırın en güzeli :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
2 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

mekan Edremit

Vamı uzaktan sipariş verilecek güvenilir bir yer. ?

3 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

çiçek yağı yıllık kullanımımız 2 -3 lt falandır genelde.

Margarin ve çiçek yağı bizde de tüketilmez. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
10 dakika önce, Ersen Tapan yazdı:

Vamı uzaktan sipariş verilecek güvenilir bir yer. ?

Margarin ve çiçek yağı bizde de tüketilmez. 

va dırda ben bilmiyorum ama hallederiz gari,  biz yağı akrabalardan alıyoruz, gidiyorsun köye yanaştırıyorsun Fiestayı, açıyorsun bagajı yallah pompala :D

olmadı Tarişe (yine tandıkların yağı tabii) açıyorsun vanayı lokurt :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Demekki geliyoruz yanına yanaştırıyoruz fiestayı senin stoğu bitiriyoruz :D

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...