İçeriğe Yönlendir

Suzuki Swift Nasıl 99-02 Kasa

Erdem Çağla

Recommended Posts

Erdem Çağla

Babam için küçük şehir içi kullanılacak otomatik araç arıyoruz. Suzuki swift hoşuma gitti, 1.3 vergisi az otomatik ama parça durumları şanzımanı nasıldır bilmiyorum. Parçası zebil gibi olan getzlere 30-35 isteniyor. Bu durumda haliyle daha ekonomik araç bakıyorum.

ekrangggg.png

Yorum bağlantısı
Hüseyin Koç

bu aracin manueli enistede var herhalde 12 yildir felan kendinde, ariza yaptigini gormedim,yagini suyu degistirir biner, 1.2 80 hp motor diye biliyorum,bende bir kac gun kullandim cekisi gidisi fena degil yakiti iyiydi ama otomatik eski tork kenvertor dur muhtemel nasil olur bilmem.

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla
(düzenlendi)
Bir saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Bu araç ne kadar ediyor?

20 lira istiyor klimalı. düzleri çok daha ucuz ve eski modelleri. 2000 önceki karbüratörlüymüş

abs ve airbag maalesef. tek özelliği küçük ve otomatik olması. tasarım 80-90lardan kalma.

tarihinde Erdem Çağla tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Eski komşumuzda düz vitesi vardı uzun yıllar kullandı hiç şikayet ettiğini duymadım.

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Geçenler 10.000 altı araç bakarken bu araçlara kadar geldim :) 20.000 gerçekten çok bu araç için. 

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla
18 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

babamın otomatik albea var tavsiye ederim.

speedgear mı hocam şanzıman? hiç bilgim yok otomatikleri hakkında nasıldır bu şanzıman?

heçbek düşünüyoruz baktım aynısının palio'su da varmış fiyatlar 25 civarı

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

speedgear evet. 140 ile 2000 devirde gidiyorsun. subaru yapımı tork konvertörlü. Yağı 90 bin de bir değişiyor. Orjinal servisten alınması gerekiyor. İyi kontrol edilirse alınabilir. Çıkma şanzıman sorun olduğunda bulunabilir sanırım. CVT.

Şanzıman harika. Arabayı sıfır aldık. Şu an 120 binde. 2006 model. Bir problem çıkarmadı. Bence tüm arabalar cvt olmalı otomatik olacaksa.

yakıt karışık 7 litrede. kısa mesafe.

Babam araba D de iken durduğunda bahçe evinden arabadan iniyor, demir kapıyı açmaya, araba babam inince yürümeye başlıyor, dönüyor, ağaçların altından devam ederek gidip eve çarpıyor. babam arabayı tutmaya felan çalışırken (79 yaşındaydı o zaman) ağaca felan sürtüyor omuzu hafif kanıyor. Sonra servise götürdük (arbaa yürüyor sıkıntı yok) abi bu arabaya ne oldu dedi. Yok bişi dedik tamponu geri düzeltmişlerdi.

baba benim gibi değildir eskiden jimnastik takımındaymış alev çemberinden felan 19 mayıslarda uçarak geçermiş.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Speedgear yüksek lisans hocamda vardı, Palio idi. Sorunsuz biniyordu, Amerika dönüşü otomatiğe alıştığı için ucuz yollu diye almıştı, derken birgün şanzıman indirdi. 2012 yılında 4000 tl harcadı, sonra verim alamadı. Bi o kadar daha masraf yaptı sonra sıfır araba alırken takasa verdi gitti. 

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Tekin

Bu araçtaki  otomatik 3 ileri vites :-) Geçen sene temmuz ayında 2001 model 17.500 TL ye bırakmışlardı. Parça sorunu yok, falanca modelle aynı birçok parçası vs. demişti satıcı. İlginç tarafı ise 1.90 120 kg adam aracı sürerken arka koltuğa rahatça oturabiliyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
21 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

babamın otomatik albea var tavsiye ederim.

20 ye verir mi?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...