İçeriğe Yönlendir

Land Rover Freelander 1 Alınır mı,Yorum (ACİL)

Ebrar Tüfek

Recommended Posts

Ebrar Tüfek

Daihatsu yrv turbo model arabamı geçenlerde forumda tanıtmıştım beraberliğimiz pek uzun sürmeyecek anlaşılan. 2017 model citroen c elysee model arabamı özel bir sebepten dolayı satmak zorunda kaldım ağustosta rizeye gideceğim ve daihatsu ile gidemem. (5kişi+bagaj) Başlıktaki aracın 1.8 benzinli modeli hakkında bilgi vermek isteyen yorum yapmak isteyen herkesin mesajını bekliyorum memleket rize dağ bayır çıkıp yaylalarda gezip tozmak için hem isminden dolayı hemde çok fazla bütçem olmadığındna dolayı bana en cazip gelen model lr olarak düşündüm.

Radyatör küçük geldiği için çok çabuk hararet yapıyor diye birsürü yazı okudum büyük radyatörle o işi çözebilirim

Arazi performansı nasıldır hard offroad yapmayacağım üzerine hafif aksesuarlar yapmak istiyorum tavan barı projektörler vs.

Otomatiği nasıldır kronikleri nelerdir.

Parça ve usta sıkıntısı yok babamın kuzeni land roverci..

Malum aracın örnek fotoğrafları.

9334a56c176d2590ad80824abc60a6b4.jpg

81f7c1a4a82c4e66455b891d0bd199d6.jpg

Acil yorumlarınızı bekliyorum. Özellikle king'den :)

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
11 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Portbagaj alın keyfini sürün. Yahut uçakla gidip araç kiralayın.

Sadece rize gitmek değil aslında önemli olan :) yani bu model çok hoşuma gitti arabamı satıp freelander almak istiyorum sırf rizeye gitmek için araba değiştirmiyorum geçen sene renault koleos sahibiydim jip türü araçları seviyorum ve bu fiyatlara en iyisi bu diye düşünüyorum 

Yorum bağlantısı
Coşkun Basan
Land rover sahibi para düşünmemeli
Özlü söz [emoji4]
  • Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök

Çok anlamam da nette araştırınca 1.8 benzinlilere genelde aorunlu derler. Reel de öylemidir servet abi biliyordur tahminimce 

piyasasıda ucuz zaten 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Bi İngiliz atasözü der ki Land Rover alırsan iki tane al biri servisteyken diğerini kullanırsın.

1.8 kimse tavsiye etmiyor Servet abi birazdan gelir yazar

• Beğen 7
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Freelander benzinli modellerde si4 olanlar hariç ben pek dikiş tutan görmedim. Hararet meyilli bir motor. İmkan varsa dizeline yönelmeli.

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Bayağı açıklama olmuş Servet abi yine de ekleme yapacaktır...

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

Benzinli lr1 can sıkar. İçlerinde 1.8 en dayanıklı ancak kasayı taşırken en çok can çekişenidir. Yedek parça akıllara ziyan pahalı benzinli olanın. Td4 alınacak ancak kondisyon önemli. Bilinmez bir lr1 için kenarda 10bin tl gerekiyor 

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Bunlarin fb de bir gruplari var cok aktif. Ordan bak derim kullanandan yorum al. Bende ezbere cevap versem dizelini al derim ama araba isi sans isi.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bu araçtan arkadaşımda vardı, ayda 1 sanayideydi. Çok çekti, sattı en sonunda.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

1.8 ini yakacak duruma gelen bir adam vardı nette dolaşan, bulursam yazarım buraya

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Hadi ya.. bu kadarmı kötü. Peki 25 30 arası önerebileceğiniz bu tarz 4 çeker bir araç varmı 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
33 dakika önce, Ebrar Tüfek yazdı:

Hadi ya.. bu kadarmı kötü. Peki 25 30 arası önerebileceğiniz bu tarz 4 çeker bir araç varmı 

Hrv bile 40 bin üstü, bence alınır belki bi şekilde ama acısı çıkar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
38 dakika önce, Ebrar Tüfek yazdı:

Daihatsu Terios alabilirsin.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
10 dakika önce, Hüseyin Sönmez yazdı:

Daihatsu Terios alabilirsin.

Ben biraz daha zevk alabileceğim arabalara bakıyorum. Zaten evin ikinci arabası. 

5.2 grand cherokee nasıl ? 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
1 dakika önce, Ebrar Tüfek yazdı:

Ben biraz daha zevk alabileceğim arabalara bakıyorum. Zaten evin ikinci arabası. 

Üstünde sepeti varsa +10000 yaz :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
3 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Üstünde sepeti varsa +10000 yaz :D

Offroad donanımı olanların büyük bir çoğunluğı hatta tamamına yakını arazide canını çıkardıkları için komple stock orjinal jantlı yükseltilmemiş olanlara bakıyorum :D en azından o koca lastiklerle kullanılmadığı için şanzıman motor diff yorulmamış olur :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

stock ne?

Bir saat önce, Ebrar Tüfek yazdı:

jimny al ama 25-30 olmaz. 35 felan ver.

eğlence?... evet en baba eğlence jimny'de.. Arazinin mini cooper'ı. İkiüç ay önce sıfırını almaktan direkten döndüm. üzmez.

Beş kişi rizeye gidersiniz. Şöyle.. bazıları otobüse biner.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bir saat önce, Ebrar Tüfek yazdı:

Sen dert arıyorsun zevk değil. 

Yol mu arazi mi istediğin? 

• Beğen 3
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
23 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Sen dert arıyorsun zevk değil. 

Yol mu arazi mi istediğin? 

İkiside. Bidaha mı geleceğiz dünyaya. Temiz oynanmamış bulunsa neden alınmasın ki 

52 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

stock ne?

jimny al ama 25-30 olmaz. 35 felan ver.

eğlence?... evet en baba eğlence jimny'de.. Arazinin mini cooper'ı. İkiüç ay önce sıfırını almaktan direkten döndüm. üzmez.

Beş kişi rizeye gidersiniz. Şöyle.. bazıları otobüse biner.

Jimny güzel bir tercih ama onun için biraz daha beklemem gerekecek. Stock'dan kastettiğim yükseltilmemiş geniş lastik takılmamış tavanı delinmemiş arazi yüzü görmeyen bir 5.2

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...