Erdoğan Temur

Süpürge Konusunda Kararsız Kaldım!!

Recommended Posts

Servet Aydın

Merdivenden düşmez ki bunlar. Altındaki sensör engel oluyor. İtmeye filanda güçleri yetmez 

Benim kedi bazen sileceği bölgenin haritasını çıkarmada kafasını karıştırıyor o kadar 

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
A. Yıldırım Yıldız
Merdivenden düşmez ki bunlar. Altındaki sensör engel oluyor. İtmeye filanda güçleri yetmez 
Benim kedi bazen sileceği bölgenin haritasını çıkarmada kafasını karıştırıyor o kadar 

Oyle bir denemem hic olmadigi icin fikrim yok abi. Belkide ayarlarini yapamadi. Haritalama vs artik neyse eksik veya yapilmayan. Ac/kapa gibimi calistirdi ne olduysa. Oyle bir calisma sistemide yok yanlis hatirlamiyorsam. Benimki calisirken daire kapisi, balkon kapisi gibi esiklerden donerdi. Bu nasil olduysa asagida almis solugu.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

kedi itemez Servet haklı, 2teker 2 motor lastikler yumuşak ve palet gibi, kediyi üstüne koy rahat taşır, çok hafif makinede değil, sizinkiler şu pisilerdense iş değişir tabii :)

520px-Lynx_lynx_poing.jpg

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
A. Yıldırım Yıldız
kedi itemez Servet haklı, 2teker 2 motor lastikler yumuşak ve palet gibi, kediyi üstüne koy rahat taşır, çok hafif makinede değil, sizinkiler şu pisilerdense iş değişir tabii 

520px-Lynx_lynx_poing.jpg

O kadar olmasada halliceler yinede. Sulale ayni sonucta. Soya cekim olur mutlak. :-) Ben yinede kedidem vazgectim. Kopek belki.
  • Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Bahadır Taşpolat

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Osman Yücel Çetin
(düzenlendi)
Bahadır Taşpolat yazdı:

https://www.hepsiburada.com/elektrolux-pured9-pd91-animt-a-aaa-supurge-p-HBV00000HLWUN?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.6807.shop.elk.sda-supurge-ssc&gclid=CjwKCAjw34n5BRA9EiwA2u9k30vmh3iS44vfZZL02E_ITVdPI_qybqvAmyPDcuOa710YteRaYsOxdBoCAxsQAvD_BwE

Bir seneden fazladır bunu kullanıyoruz gayet memnunuz,  malzeme kalitesi çekimi gayet başarılı. 

tarihinde Osman Yücel Çetin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Eyüp Çetin
Bahadır Taşpolat yazdı:

1,5 sene önce oğlum alerjik astım olduğu için doktor toz torbasız süpürge kullanın dedi. Bende biraz araştırmadan sonra yorumlar neticesinde Thomas aldım. Daha önce hiç duymamıştım markayı ama Alman ürünü olduğunu da öğrenince kesin karar verdim. Çünkü önceki torbalı süpürge Miele'ydi, o da Alman malı çok memnundum. Gayet memnunum öyle ki neredeyse alt kattaki tozları bile çekiyor gibi. 😆 Tavsiye ederim. 

https://www.taspinar.com/urun/thomas-mistral-xs-su-filtreli-islak-kuru-elektrikli-supurge?gclid=CjwKCAjw34n5BRA9EiwA2u9k37d1SOTIP6-d0vm4eKkLgy6yH5E9FA3k6tJekKuNgCD-rJsK5X4p4BoCzzUQAvD_BwE

En ucuzu bunu gördüm. Biz aldığımızda çok daha ucuzdu.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Erhan Doruk
(düzenlendi)

Philips marathon kullanıyoruz. 5 yıl oldu, sadece anakartında bir çip arızalandı. Serviste 130 liraya yapıldı. Memnunuz. Ancak yemi marathonlar eskisi gibi kaliteli değil diye yorumlar var. Kayınbirader de rowenta aldı. 3 yıldır o da memnun. 

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Servet Aydın
Mert Gulkokan yazdı:

Hatun böyle bir şey isteyecek diye aklım çıkıyor 

Aldım aynısını. Normal dyson ile aşık atıyor imansız. Yengeye al bence 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
İnan Çınar

Ben de bir tek evde temizlik yapan ben varım sanıyordum. 5 sayfa olmuş tavsiye😂😂😂

• Mutlu 3

Mesajı paylaş

Mesajın linki

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.