İçeriğe Yönlendir

Türkiye’de Gezilecek Yerler Tavsiyesi

Kemal Korkmaz

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

1200 nokta kayıtlı şimdilik. Benzin ucuzlayınca gezeceğim :) 

17729-F65-F1-FD-4707-8471-E4-B5-A6-E5-E1

Bu ne diyince çıkıyor haritada bı ara bişi eklemiştim çıkıyordu sanki telefonda da

Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Metin Akbal yazdı:

Nevşehir Kozaklı. Sanitas Termal hadi otel ismi de yazayım :) Akşam yemeği sabah kahvaltısı açık büfe idi. 1 gece 2 gün gittik. Şu an fiyatlar ne durumda bilmiyorum.

Birde Amasya Hamamözü var Çorum a daha yakın ama Amasya ilçesi, işletme sanırım yeni devredildi. Suyu şifalı ama işletmeden memnun olmayan çok. Biz Kozaklı ya gittiğimizde Hamamözü varken burada ne işiniz var der gibi konuşmuşlardı bize :)

şimdi baktım sandıklı otellerinden fiyatları cazip o bölgenin... Siyatik lafzı geçmesede kas hastalıkları yazmışlar bir kaç yerde. Teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Bu ne diyince çıkıyor haritada bı ara bişi eklemiştim çıkıyordu sanki telefonda da

bu arayınca çıkan bir şey değilki

Benim haritada yerler

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

bu arayınca çıkan bir şey değilki

Benim haritada yerler

Arayınca degol de Google mapa bişi yapınca böyle gezmelik görülesi yerler vs çıkıyordu 

kctij8c.png

Gibin

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Arayınca degol de Google mapa bişi yapınca böyle gezmelik görülesi yerler vs çıkıyordu 

kctij8c.png

Gibin

O kendi gösterdikleri. Ben kendim ayrıca kaydettim

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Hee o şekil, bazı eklentiler ile böyle yerler çıkıyor , off road parkurları eklemiştim sanki eski telefonda çıkardı yaklaşınca 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...