İçeriğe Yönlendir

Buji anahtarı kac mm olmalı?

Sedat Demircan

Recommended Posts

Sedat Demircan

Merhaba 40 parca lokma takımı alıyorum netten .almisken buji anahtarı da alayim diyorum özendim değişmeye:) mondeo mk2 için kaç mm gerekli ve aynı anahtarı sonra başka araçların çoğu kullanmaz mi çok mu farklı mm aralığı bujilerin 

Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova
Merhaba 40 parca lokma takımı alıyorum netten .almisken buji anahtarı da alayim diyorum özendim değişmeye:) mondeo mk2 için kaç mm gerekli ve aynı anahtarı sonra başka araçların çoğu kullanmaz mi çok mu farklı mm aralığı bujilerin 
16mm
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
2 dakika önce, Sedat Demircan yazdı:

Subaplar için sentil mi soruyorsunuz yoksa bujileri sökmek için mi?

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

İşine yarayacaksa normal lokma takımı al. Rico vs güzeldir. Bilinen markalar baya pahalı. Setin içinde buji lokmaları da var, büyük vida lokmaları da var. Ortalama 300 400 tl civarı

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Buji lokması farklıdır. İçinde kauçuk parça var bujiyi tutan. Hırdavat satanlar bilirler

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sedat Demircan
1 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Subaplar için sentil mi soruyorsunuz yoksa bujileri sökmek için mi?

Buji sökme için 

1 saat önce, Derviş Dursun yazdı:

İşine yarayacaksa normal lokma takımı al. Rico vs güzeldir. Bilinen markalar baya pahalı. Setin içinde buji lokmaları da var, büyük vida lokmaları da var. Ortalama 300 400 tl civarı

Derviş abi stanley 40 parca olan varya ondan 

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...