İçeriğe Yönlendir

Polis Arabama Ufak Sıyrık Yaptı

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Bir mobiletli genci takip ederken saga kıracaktım takip edilen mobiletli genç yanda olunca zaten kasisteydim durdum takip eden polis arkamı sıyırdı bastı geçti sonra ilerde genci durdurmuşlar ben de durdum neyse özür dilediler yaptırıcaz dediler tel aldılar felan önerileriniz?

çökme felan yok ama boya bence gerekir. Kasaba yerinde bedava diye yaptırmalı mı yaptırmamalı mı?

AD23B605-44AD-4648-9E2C-9F4EE2A70267.jpeg

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Zımpara ve boya ile hemen yapılır. Benzer hasarı Gebze'de 10 dakika içinde yaptı boyacı. Çarpan elemandan 150 tl almıştı. Bendeki çizik daha fazla idi. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

hocam gecmis olsun.. aracinizda diger aracin boyasi kalmis tahminim ufak bir detay isteyecektir.Bence basitce halledilebilir..

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy
(düzenlendi)

Geçmiş olsun. Bence pasta ile 10 dakikada hallolur.

Sadece kenar kısım için biraz rötuş boya gerekebilir.

tarihinde Fikret Özsoy tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

2000 su zimparasi, ayni renk rotus boyasi. Boya 1 ay kadar donunca tekrar 2000 zimpara ile bastirmadan sabir ile , ince pasta ve kaliteli cila.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
(düzenlendi)

Boyanın kalktığı siyah görünen yerler rötuş,diğer yerler pasta ile çıkar zannedersem. Alttaki siyah yerde yırtık var ise ???

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Buralarda bedava yaptıracam diye uğraşmayayım en iyisi Çağlar a getirip göstereyim ondan sonra bakayım. Polisimiz de amerikan filimlerine özenmiş. hızlı felan değildik duruyorduk yani. Yakalayacağı kasksız mobilet..Ben de mobilet yüzünden sağa çekemedim çeksem ona çarpıyordum :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Serkan Maden

Geçmiş olsun. Bencede orda yaptırmayın.  Rutuş boyası bile olsa ton tutturmak önemli.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Teşekkürler ama "büyük oranda" benim işimi görmez. O kadarını zaten evde de çıkarırım sanırım. Kötü değil yani çok. Ama siyah yerlerin boyanması ve daha sonra bir cilamsı birşey yapılması gerekir. O boya da kodu tutan boya olup diş gibi sırıtmamalı.

Arabayı satana kadar daha arkadan çok darbe yerim. Bu nedende boyadan sıkıntı yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Çok km yapıyoruz şehiriçi otoparklarda dikkatsizler oluyor dur kalklarda telefonla oynayanlar kaçırıyor. 8-10 sene kullanınca istatistik mutlaka bişey çıkarıyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...