İçeriğe Yönlendir

Araçta sigara içmek

Serdar Eser

Recommended Posts

Koray Demir
(düzenlendi)
Bir saat önce, Serkan Toker yazdı:

Tur bindirir ben söyleyim.. :D

Ciks3 olmayacak ama altında ben de onu söyliyim 😀. Şaka bir yana ciğerler daha sağlamsa her türlü geçebilir Anıttepe yaşam boyu koşu parkurunda beraber koştuğumuz 64 yaşındaki emekli bir astsubay abimiz bana tur üstüne tur bindiriyor yaşla ilgili değil yani.

tarihinde Koray Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
1 saat önce, Serdar Eser yazdı:

Önder özcan sen sigarayı bırakmamışmıydın bu ne istek

Serdar 5 aydır 1 tane bile içmedim ama halen bıraktım diyemiyorum, bırakmaya çalışıyorum çünkü canım istiyor. Oyüzden içtiğim zamana göre yazdım :)  inşallah 1 yıl dolarsa bıraktım diyeceğim.

Bir saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Sigara içtiğim dönemlerde camı az açarak içerdim.
Şimdi sigara içmiyorum. Arabamda içmek isteyen olursa da tarafındaki camı açtırarak içiririm.
Yalnız sigara içtiğim dönemde araçta içerken durmadan 1000 km giderdim.
Şimdi gidemiyorum. Uykum geliyor. :)

Abi inanır mısın benim de uykum geliyor. 2 saat aralıksı gidince uyku bastırıyor, hem de gündüz. Ve az uyumakla falan ilgili değil, normal uykumu alıp tatil günü yola çıkıyorum, 2 saat sonra ben pert. Sigara mı ayık tutuyordu bizi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

babamın araba sürerken uyumada üstüne yoktur. Biz çok küçüktük, 4 kardeş Reno 12’nin arka koltuğunda Ankara’dan Mardin’e gider gelirdik. Arabayı babam sürerdi, annem co-pilot, 20 km sürerdi sonra nedense hemen babam direksiyona geçerdi. 😜 yolda benden başka herkes uyurdu(babam dahil) 😁

Bir keresinde “babaa” diye bağırarak aileyi tarlaya uçmaktan kurtarmıştım. Mevsimine göre babam da elma yer, çekirdek çitler ama sigaraya şükür hiç bulaşmadan bu güne kadar geldi.. 

sigaraya bahane bulmayalım.

#direnönderabi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Piste alalım efenim sizi tabi koşu pistine sonucu birlikte görelim 3000 metrede. [emoji23]
Seni tanımak istiyorum yiğidim :f1:
Şimdi sigara içmiyorum. Arabamda içmek isteyen olursa da tarafındaki camı açtırarak içiririm.
Şimdi gidemiyorum. Uykum geliyor. default_smile.png

kaç yıl önce?  durmadan 1400 mil gitmiştim ben.
Sizi gidi şakacılar sizi. Benim yanımda böyle düşük mesafeler yazmayın
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Benimde sigarasiz 30000 feet yukseldigim olmustur [emoji85]
Naaptın ot mu çektin toza mı bulaştın. Vaz geç dön sigaraya
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
1 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Benimde sigarasiz 30000 feet yukseldigim olmustur emoji85.png

Bazen sigara içmek en iyisidir :D 

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Ben içerim.Birgun nasıl becerdim bilmiyorum ön camdan attığım sigara arka camdan tekrar içeri girmiş ,sigara dumanı çekildi fakat yanık kokusu geliyor ama nereden geliyor çözemedim önce dışarıdan geliyor sandım ama yok ilerliyorum arabayla koku gitmiyor , araba şahin olunca dedim heralde araba gidici kablolar vs yanıyor biran evvel aldığım yere götüreyim diye hızlı hızlı gidiyorum neyse problemsiz vardım gidince koku da kalmadı kendi kendime dedim herhalde motor ısınınca egzozun oralar da naylon poşet felan vardı o eridi yoksa nereden gelecek ihtimal vermiyorum öyle birşey olabileceğine istesen ugrassan yapamazsın sonra fark ettik ki arka koltuk delinmiş [emoji23] Allah'tan tutuşmamış sadece delmiş film de görünce yaa olur mu böyle birşey diyorsun meğerse oluyormuş [emoji23][emoji23].

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
6 saat önce, Servet Aydın yazdı:
7 saat önce, Metin Akbal yazdı:
Benimde sigarasiz 30000 feet yukseldigim olmustur emoji85.png

Naaptın ot mu çektin toza mı bulaştın. Vaz geç dön sigaraya

Herkes bi mesafe yaziyor bende rakım yazsam buz lazim feet yazayim dedim (her ikisini de kullanmam 😁)

6 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Bazen sigara içmek en iyisidir :D 

Askerde iken gazino da benim yedek subay arkadaslarim icer ben sapitirdim gulmekten. Iste oyle bir kafa lazim hic birseye ohtiyac duymadan 😁

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Sıfır aldığım arabanın içinde bayii den çıkmadan sigara yakmak ve bitince hiç kullanılmamış küllükte söndürmek paha biçilemez yarın size foto atarım.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Serdar Eser
Sıfır aldığım arabanın içinde bayii den çıkmadan sigara yakmak ve bitince hiç kullanılmamış küllükte söndürmek paha biçilemez yarın size foto atarım.

Hayırlı olsun sigarayı yakmadan at resmi
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Abi inanır mısın benim de uykum geliyor. 2 saat aralıksı gidince uyku bastırıyor, hem de gündüz. Ve az uyumakla falan ilgili değil, normal uykumu alıp tatil günü yola çıkıyorum, 2 saat sonra ben pert. Sigara mı ayık tutuyordu bizi?
Şimdi gidemiyorum. Uykum geliyor. default_smile.png
Demek ki sigara kuvveti uyarici [emoji4]
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Sigara içmiyorum, çabuk uykum geliyor, küçük araba da yoruyor. Hele yolda köfte falan yersem hemen uykum gelmeye başlıyor.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
2 saat önce, Fatih Keskin yazdı:

Düşündüm de hiç keyif vermedi bu bana :) 

Çünkü ben utanmasam folyo kaplayıp gezenlerdenim :crazy:

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
2 saat sonra ben pert. Sigara mı ayık tutuyordu bizi?

Galiba evet.
Yeni bir uyarıcı keşfetmeliyiz :)
  • Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
5 saat önce, Evren Erakçora yazdı:

Sigara içmiyorum, çabuk uykum geliyor, küçük araba da yoruyor. Hele yolda köfte falan yersem hemen uykum gelmeye başlıyor.

Bol Şekerli gıdalardan kaçının seyahatlerde elma falan yemek iyi gelir. Çok sulu olmadığından tuvalet ihtiyacını artırmaz ama susuz da bırakmaz. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serdar Eser
Uyku gelmesi yollardan kaynaklı. Aksiyon yok, dümdüz yol her yer

Abi senin araç uygun araziyi kullan aksiyon için[emoji16][emoji16][emoji16]
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Abi senin araç uygun araziyi kullan aksiyon için[emoji16][emoji16][emoji16]
Normal araçla servis veya geziye giderken de normal yolları kullanmam. Uyku derdim olmuyor :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Araba benim değil mi aga mangal bile yakarım. Koku konusunda ise verirsin ozona mis gibi olur.

Yıllaaar yıllar önce bir arkadaş sıfır araba almıştı arabada ne kendisi ne bir başkası sigara içebiliyorsu sigara içeceği zaman sağa çekip içiyordu, koltuklar ilk gün kılıf takılıp kullanıldı hatta direksiyon kılıfı bile vardı eskimesin diye sonra arabayı sattı beraber gitti arabayı vermeye alan arkadaş aldı arabayı önce kılıflar söktü, sonra direksiyon kılıfını hemde yırta yırta sonra yaktı sigarayı 'bırahıyım mı sizi' dedi 'bırah' dedik binince bende yaktım bir tane hem de bakir arka koltuk küllüğünde söndürdüm bizim arkadaş yine yakmadı. Böyle bir de enteresan dünya var.

• Beğen 6
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...