İçeriğe Yönlendir

Connect Otomatik Vites Gibi Gidiyor.

Murat Kırçal

Recommended Posts

Murat Kırçal

Arkadaşlar dün iş için kayseri' ye gittim. Gelirken radar yok idi yol da güzeldi . Araç 110 km hızda vites 5  iken gaz pedalına basınca devir aniden  3000  3500 devri görüyor ve birden 2500 düşmeye başlayıp hızlanmaya başlıyor. Yol boyu bu hatayı yaptı ama yavaş yavaş hızlanıp gidince 170 km hız yaptım sıkıntı yok. Birden pedala basınca araç birden gaz yiyip düşmeye başlıyor. Çözemedik düşünceleriniz için şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bir müddet sonra gitmez olacak.. 

Acil değiştirin. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan

Denildiği gibi baskı gitmiş kaçırmaya başlıyor, ihmal ederseniz rampada kalırsınız yakın bir gün.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Baskı balatası bitmiş.

Acil değiştirin. Olmadık yerde yolda kalmayın.

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Valona zarar vermeden degistirin balatanizi hazir sokmuske bilyada değiştirdim ben olsam

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Kırçal

Bugün sanayide balata , debriyaj , bilya ve şanzıman takozu orjinaliyle değişti. Volanda sıkıntı yok pas haricinde. :D :D :D  Ama araç şuanda önceden rampada kesilirken , gelirken dik rampayı 120 km saat hızla hiç düşmeden çıktı. 

Yorum bağlantısı
Murat Kırçal
On 04.10.2018 at 18:51, Levent Güzelkalp yazdı:

Valona zarar vermeden degistirin balatanizi hazir sokmuske bilyada değiştirdim ben olsam

Değişti.

Yorum bağlantısı
Murat Kırçal
35 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

hadi gecmis olsun diyelim ozaman.

Keyfini cikarin bence🙋

Öncelikle teşekkürler. Eskiden debriyaj yukarda kavrıyordu, şimdi ayağımı az bir çekeyim hemen altımdan gidiyor. :D :D :D :D  Alışacağız.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
2 dakika önce, Murat Kırçal yazdı:

Öncelikle teşekkürler. Eskiden debriyaj yukarda kavrıyordu, şimdi ayağımı az bir çekeyim hemen altımdan gidiyor. :D :D :D :D  Alışacağız.

Kolay olacaktir😁

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...