İçeriğe Yönlendir

Focus I - 1.8 TDCİ Tavsiye Eder misiniz?

Can Ömer

Recommended Posts

Çağlar Bayur
On 06.10.2018 at 19:22, Can Ömer yazdı:

2004 model 1.8 TDCİ focus var satılık.

Fiyatı 28000₺ diyor arkadaş.

Km:215,000 de.

bedava, araç düzgünse... çok zevkli bir gidişi vardır, fevkalde az yakmaz ama o torka  değer.

masraf açar mı? bindiğimiz uçak düşer mi gibi olur.. orası burası patlar denemez. 500 binler giden var, bakımna bağlı.

On 07.10.2018 at 18:17, Mehmet Ozyurek yazdı:

Volan problemi vardı.

pahalı idi, düz tip takarladı debriyaj değşiminde

edit: zaten satılmış o rakama durmaz.dı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Can Ömer
11 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

bedava, araç düzgünse... çok zevkli bir gidişi vardır, fevkalde az yakmaz ama o torka  değer.

masraf açar mı? bindiğimiz uçak düşer mi gibi olur.. orası burası patlar denemez. 500 binler giden var, bakımna bağlı.

Bir türlü bulamadım abi araç.Bugun Getz buldum 2004 model 1.3 gls.Bayanla konuştum ama masrafı var.Üst kapak contası değişecekmis,aks başları,bir de baskı balata dedi.Fiyat ise 22,500₺  diyor.Değmez diye düşündüm vazgeçtim.Piyasa çok kötü,temiz araç bulmak zor.Olan da haddinden fazla pahalı.

Marea bakıyorum parçası bulunmaz diyorlar.

Albea desen çoğu dökük.

Milenyum veya admire Hyundai accent bakıyorum km 300000'e gelmiş çoğu.

Her gün ilana bakıyorum yeni ilan var mı diye.Artik sıkıldım bakmaktan 😣

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül
18 dakika önce, Can Ömer yazdı:

Bir türlü bulamadım abi araç.Bugun Getz buldum 2004 model 1.3 gls.Bayanla konuştum ama masrafı var.Üst kapak contası değişecekmis,aks başları,bir de baskı balata dedi.Fiyat ise 22,500₺  diyor.Değmez diye düşündüm vazgeçtim.Piyasa çok kötü,temiz araç bulmak zor.Olan da haddinden fazla pahalı.

Marea bakıyorum parçası bulunmaz diyorlar.

Albea desen çoğu dökük.

Milenyum veya admire Hyundai accent bakıyorum km 300000'e gelmiş çoğu.

Her gün ilana bakıyorum yeni ilan var mı diye.Artik sıkıldım bakmaktan 😣

Zor bir süreç Allah kolaylık versin. Yalnız bu Focus’lar o baktığınız arabaların üzerinden geçer, arkasına bile bakmaz 🙂

Araçlar hakkında bu yaşına kadar ne öğrendin deseler, söyleyeceğim ilk şey mükemmel araba yok. Ucuz bulursunuz, kilometresi çok olur, modeli düşük olur, boş olur, vergisi yüksek olur, ikinci eli zayıf olur. Her şeyi mükemmel bulursunuz bu seferde etmemesi gereken paralar isterler. Focus bu denklemde en mantıklı araçlardan biridir. Mükemmel değil ama pahalı da değil. 

Yorum bağlantısı
Can Ömer
7 saat önce, Ahmet Gül yazdı:

Zor bir süreç Allah kolaylık versin. Yalnız bu Focus’lar o baktığınız arabaların üzerinden geçer, arkasına bile bakmaz 🙂

Araçlar hakkında bu yaşına kadar ne öğrendin deseler, söyleyeceğim ilk şey mükemmel araba yok. Ucuz bulursunuz, kilometresi çok olur, modeli düşük olur, boş olur, vergisi yüksek olur, ikinci eli zayıf olur. Her şeyi mükemmel bulursunuz bu seferde etmemesi gereken paralar isterler. Focus bu denklemde en mantıklı araçlardan biridir. Mükemmel değil ama pahalı da değil. 

Eyvallah abi , doğru söylüyorsun orası öyle tabi. Bakalım kısmet artık. Dürüst birine denk geliriz inşaallah da başımız agrımaz.

Yorum bağlantısı
Can Ömer
20 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-orjinal-degisensiz-mondeo-593623141/detay bu otomobil nasıl abi fiyatına göre.Kronik sorunları var mı ? Bana ucuz geldi bişey mi var acaba 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
4 dakika önce, Can Ömer yazdı:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-orjinal-degisensiz-mondeo-593623141/detay bu otomobil nasıl abi fiyatına göre.Kronik sorunları var mı ? Bana ucuz geldi bişey mi var acaba 

başlangıç modeli, abs klima motor var hepsi o. çok ucuz gelmedi bana da. 120 binlerde hiç el değişmemeiş olsa rakam iiyidi. 2.0 motor ülkemiz de tercih edilmez, kötülüğünden değil.

Yorum bağlantısı
Can Ömer
7 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

başlangıç modeli, abs klima motor var hepsi o. çok ucuz gelmedi bana da. 120 binlerde hiç el değişmemeiş olsa rakam iiyidi. 2.0 motor ülkemiz de tercih edilmez, kötülüğünden değil.

Anladım abi.Ben bilmiyorum paketlerini.

Kaç liraya alınsa iyidir bu araç peki? Pazarlıkla falan.Araba yok İnanın ki herşeye hevesleniyorum.Gozume öyle güzel geldiki baktığım araçlardan sonra bende bir danışayım dedima abi.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

38 lere ghia alınır mesela daha iyi, trend e ben bakmazdım o rakama

Yorum bağlantısı
Can Ömer
13 dakika önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Emme manifolt klepeleri bozuluyor. Sarf malzemeleri pahalı. Bujisi felan . 

Laguna nasıl kardeşim.Privilage paket.Bende hep parçaları pahalı olanlara mı bakıyorum nedir.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

D segment araç parça ucuz olmaz Laguna alınan rakam önemli. Motor hangi tip mesela

Laguna nasıl kardeşim.Privilage paket.Bende hep parçaları pahalı olanlara mı bakıyorum nedir.
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
47 dakika önce, Can Ömer yazdı:

her marka modelde sıkça bozulabilien parça olur, o gözle bakarsak 74 vosvos tan başka araba alamayız.

Yorum bağlantısı
Koray Demir
On 11.10.2018 at 20:32, Can Ömer yazdı:

Bildiğin Megane II bu. Megane motoru ne masraf çıkartırsa bu da aynısı, yürütme masrafı uygun parça bol ve ucuz yani. Laguna 1 olsaydı başka 2.0 rxe 140ps Volvo motorlu işte o araç şahanedir. Safkan Fransız. Tek kronik sorun olarak kadran 220 son hız 230 görür ibre kırardı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Can Ömer
20 saat önce, Koray Demir yazdı:

Bildiğin Megane II bu. Megane motoru ne masraf çıkartırsa bu da aynısı, yürütme masrafı uygun parça bol ve ucuz yani. Laguna 1 olsaydı başka 2.0 rxe 140ps Volvo motorlu işte o araç şahanedir. Safkan Fransız. Tek kronik sorun olarak kadran 220 son hız 230 görür ibre kırardı.

Anladım kardeşim.Her arabaya bakıyorum valla aklımda bir şey yok şuan.Ne temizse onu alacağım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-nissan-118-bin-kilometrede-2008-nissan-note-570121729/detay

Biraz araştırdım bayağı sorunsuz diyorlar doğru mu acaba ?

Yorum bağlantısı
Koray Demir
22 dakika önce, Can Ömer yazdı:

Hiç kullanmadım bildiğim kadarıyla her Japon gibi sorunsuz ancak 2. elde satışı zor. Bununla birlikte Nissan parçaları pahalıdır. İlandaki araçta koltuk kılıfları var altına bakmak gerekir ve direksiyon, vites yıpranmış duruyor km orijinallik durumu sorgulanmalı. Temiz Colt bakın içi Golf 4’ten geniştir.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
35 dakika önce, Can Ömer yazdı:

Anladım kardeşim.Her arabaya bakıyorum valla aklımda bir şey yok şuan.Ne temizse onu alacağım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-nissan-118-bin-kilometrede-2008-nissan-note-570121729/detay

Biraz araştırdım bayağı sorunsuz diyorlar doğru mu acaba ?

üreticisi 125bin km de 2008 e garanti veriyorsa sorunsuz demektir

Yorum bağlantısı
Can Ömer
Bir saat önce, Koray Demir yazdı:

Hiç kullanmadım bildiğim kadarıyla her Japon gibi sorunsuz ancak 2. elde satışı zor. Bununla birlikte Nissan parçaları pahalıdır. İlandaki araçta koltuk kılıfları var altına bakmak gerekir ve direksiyon, vites yıpranmış duruyor km orijinallik durumu sorgulanmalı. Temiz Colt bakın içi Golf 4’ten geniştir.

Evet parçaları bayağı pahalı imiş.Bilmiyordum ben .

Şundan mı bahsediyorsunuz?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2002-model-2.0-rxt-615420632/detay

Araç güzel gibi ama fiyatı yüksek sanki.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...