İçeriğe Yönlendir

Skoda Fabia 1.0 TSI 95 HP Clever & Fiesta 1.0 Ecoboost 100 HP Titanium

Mustafa Cerci

Recommended Posts

Mustafa Cerci
(düzenlendi)

fiesta ile fabia arasida kaldik iki aracida test ettik hanim fabia yi begendi ben fiestayi opsiyon olarak hemen hemen ayni motor olarak 3 silindir benzinli  km 4-5 bin km fark var fabianin km daha dusuk surus olarak daha yumsak ama ses yalitimi,motor sesi ,kabin ici kalitesi yol tutusu olarak  fiestaninki daha iyi

skodanin kredi faizi 0.9 36 ay  ford unki 1.9 48 ay kredi yaptirmamizin sebebi kredi suresi icersinde aracin calinmasi yanmasi dogal afet sebebiyle hurdaya cikmasi durumunda odedigimiz rakamdan araci geri alacak olmalari

bu iki arac arasindan bilgisi olan tavsiyede buluna bilecek olan yada kronik arizalari hakkinda bilgisi olan varmi arkadaslar

https://www.leboncoin.fr/voitures/1497358876.htm/

https://www.leboncoin.fr/voitures/1468725601.htm/

tarihinde Mustafa Cerci tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Fabia'nın bu kasasını kullandım bir sene, 1.2 TSI DSG idi benimki. Tam bir fiyat/performans otomobili. İçi ve bagaj hacmi sınıfına göre çok iyi. 1.0 TSI da ciddi az tüketir.

Dinamik sürüş beklentiniz varsa Fiesta tercih edilebilir, ama binek olarak kullanılacaksa Fabia alırdım ben olsam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Fiesta sürüş zevki gerçekten çok iyi. Fabia da kötü değil, fakat iç hacim olarak fabia bir adım önde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Fiesta eglenceli bir arac. ama fabia daha oturakli durusuyla ve konfor acisindan biraz daha iyidir.

yenge hanim kullanacaksa istedigi olsun..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Eğer yenge kullanacaksa Fabia, birlikte kullanacaksanız Fiesta 😉

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Ben de Fabia ile Polo arasında kaldım. Muhtemelen Polo olacak  Fabia için fiyat aldınız mı eski kurdan olan araçlar var bayide bayağı uygun fiyat vermişlerdi bana..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Valla bende Fabia derim odeme sartlarini goz onunde bulundurun :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

1,25 fiesta kullanıyorum sürüş dinamikleri iyi hatta çok iyiye yakın. km77.com sitesine baktığınızda geyik testinde çok iyi bir araç. Aracı çoğunlukla şehir içi kullanıyoruz geçen düzceden adapazarına gittim 160-170 km/h gibi yüksek hızlarda 7,5 lt ortalaması var. arabayı eşime değilde kendime alsaydım kesinlikle 140 hp lik modeli alırdım.

sürüş dinamikleri açısından tercihim fiesta.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Cerci

genel olarak hanim kullanicak gunluk yapicagi yaklasik 60-70 km kullanirsak birde hafta sonlari kisa mesafe kullanim icin dusunuyoruz audi buyuk oldugu ve kisa mesafede cok yaktigi icin istemiyor ve bana devrediyor bende elimdeki araci verip ikisinden birini almayi dusunuyoruz bakalim hayirlisi

Yorum bağlantısı
Mustafa Cerci

fiestada karar kildik imzalari attik ruhsat ve plaka islemleri icin bir hafta sure istediler nasipse haftaya elimizde olucak 13 bin km de titanium 1.0 ecoboost 09/2017 tirafige cikisli hersey dahil 12850 euro 2000 e de 206 aldilar

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...