İçeriğe Yönlendir

Büyük Konuşunca Başa Gelir Mi?

Köksal Yılmaz

Recommended Posts

Çağlar Bayur
14 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Bende de böyle. Burcu ile ben evlenirim dedim, kele gitti...

dastırla bim den domates mi alacaktı

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
14 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

dastırla bim den domates mi alacaktı

Merso aldın da binmedik mi :)

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Hayatta herşey olabilir. Allah bugünümü aratmasın...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
(düzenlendi)

Asla öğretmen olmam dedim oldum

Sakarya üniversitesinin eğitim fakültesi hendek ilçesindeymiş yazık öğrencilere merkezde sapanca manzaralı kampüs varken hendekte okunur mu köy orası dedim orayı kazandım :( 1 dönem okudum.

Bir şehir için bu nasıl bi şehir burada yaşanır mı bu şehri kapatsınlar dedim yıllar sonra oraya doğu görevine gittim 3 yıl yaşadım.

Bunlardan sonra konuşurken hep dikkat ettim ne söylediğime 😂 

İyisi de oldu tabi. Üni sınavına uludağ üniversitesinde girdim keşke burayı kazansam dedim sınava girdiğim sınıfta hatta o sırada 3.5 yıl derse girdim.

Sonuç: başa gelir mi evet gelir 👍

tarihinde Çiğdem Kaya Bilgiç tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
9 dakika önce, Çiğdem Kaya Bilgiç yazdı:

Asla öğretmen olmam dedim oldum

Sakarya üniversitesinin eğitim fakültesi hendek ilçesindeymiş yazık öğrencilere merkezde sapanca manzaralı kampüs varken hendekte okunur mu köy orası dedim orayı kazandım :( 1 dönem okudum.

Bir şehir için bu nasıl bi şehir burada yaşanır mı bu şehri kapatsınlar dedim yıllar sonra oraya doğu görevine gittim 3 yıl yaşadım.

Bunlardan sonra konuşurken hep dikkat ettim ne söylediğime 😂 

İyisi de oldu tabi. Üni sınavına uludağ üniversitesinde girdim keşke burayı kazansam dedim sınava girdiğim sınıfta hatta o sırada 3.5 yıl derse girdim.

Sonuç: başa gelir mi evet gelir 👍

Çiğdem hocam kahkaha attım ya :D

Allah da sizi güldürsün hep :)

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
26 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Çiğdem hocam kahkaha attım ya :D

Allah da sizi güldürsün hep :)

Teşekkür ederim Sani Bey Allah hepimizi güldürsün inşallah 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
6 saat önce, Servet Aydın yazdı:
7 saat önce, Dogan Arsiray yazdı:

Feci zengin olup parayı harcayacak yer bulamamaktan çok korkuyorum. Hodri meydan.

Yemezler anam

Ama niye yhaaa??

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ben denedim oldu. Dünyada sınırlı sayıda hak varmış

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Adamın birisi 80 yaşından sonra çıkan paranın içine ederim demiş ya bana da 52 yaşından sonra çıkacak diye çok korkuyorum [emoji41]

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

2000 yılında clio yeni çıkmış. Ne kadar tipsiz geliyor gözüme. Bu ne yaa ne biçim araba diyorum. Asla binmem ben bu arabaya diyorum. Sen tut babam 2 ay sonra git sıfırını al. 1.5 sene binmek zorunda kaldım. 

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
2000 yılında clio yeni çıkmış. Ne kadar tipsiz geliyor gözüme. Bu ne yaa ne biçim araba diyorum. Asla binmem ben bu arabaya diyorum. Sen tut babam 2 ay sonra git sıfırını al. 1.5 sene binmek zorunda kaldım. 
Bedava versinler, eski kasa c5 e bile binerim [emoji14]
  • Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
4 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Bedava versinler, eski kasa c5 e bile binerim emoji14.png

Piyasa ne hale gelmiş arkadaş :D

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Yapmam dediğim bir çok şeyi yaptım. Büyük konuşmuyorum artık. 

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Tam konuşucam, sus sus diyorum kendi kendime, kesin başıma gelir, en iyisi konuşma.

Bu enteresan bir korkudur, birisine kafayı takarsın huylarına filan takarsın, ocuğun olur, aynı huylar çocukta. hobaaa.

Başıma şiddetli bir ey gelmedi, çünkü hep sessiz ve küçük küçük konuşuyorum.

Ta en başında inanmışım böyle olduğuna çünkü )))

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
50 dakika önce, Azad Mirzade yazdı:

Tam konuşucam, sus sus diyorum kendi kendime, kesin başıma gelir, en iyisi konuşma.

Bu enteresan bir korkudur, birisine kafayı takarsın huylarına filan takarsın, ocuğun olur, aynı huylar çocukta. hobaaa.

Başıma şiddetli bir ey gelmedi, çünkü hep sessiz ve küçük küçük konuşuyorum.

Ta en başında inanmışım böyle olduğuna çünkü )))

En çok korktuğum da çocukları etki edecek bir şey olması(başkasının çocuğunu kınama senin de başına gelir hesabı). Haberlerde görüp de "ne insanlar var" dememeli.

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk2

Bir akrabanın küçük kızı için ne kadar çok konuşuyor bu çocuk demiştim yıllar önce. Şimdi küçük kızım ondan daha çok konuşuyor. Siz siz olun büyük lokma yiyin ama büyük laf etmeyin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tahir Ak

kınadığınızı yaşamadan ölmezsiniz hadis rivayeti var. gerçek mi bilinmez ama başımıza geldiği kesin.

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
1 saat önce, Fatih Öztürk2 yazdı:

Bir akrabanın küçük kızı için ne kadar çok konuşuyor bu çocuk demiştim yıllar önce. Şimdi küçük kızım ondan daha çok konuşuyor. Siz siz olun büyük lokma yiyin ama büyük laf etmeyin.

bacanağın oğlu o kadar hiperaktifti ki, la bi yerinde dur yav derdim, bi de yaramaz mı yaramaz, yani kınamadım, öyle içimden geçirmiştim, benim küçük kız şimdi güreş yapıyor, perdelere tırmanıyor, top oynuyor filan. konuşmayı söktüğünden beri zaten hanımefendiyi dinlemek zorundayız :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
6 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Bedava versinler, eski kasa c5 e bile binerim emoji14.png

İlk arabamı almak için pazarda volta atıyoruz, kardeşim Tempra yi gösterdi. Ben binmem o arabaya, bildiğin ... Arabası dedim. Çok değil 10 dk sonra Tempra aldım 😀

7 saat önce, Serdar Göktaş yazdı:

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
4 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Asla ama asla büyük konuşmam ( ! ) Ne bugüne dek konuştum ne bundan sonra konuşurum :D

Arada Ceğbeş lafı geçmiş @Sani Gerşon, @Köksal Yılmaz ateşle oynamayın :D

Ben f3 de dediğim gibi dersimi aldım abi, bundan sonra tam altından pahalı şeyler hakkında atıp tutmicam :D

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Eski Focusu almadan önce bende bu nasıl yaa ön direkler çok kalın arka stopların içi görünüyor gibi bir kaç laf etmiştim aklımda o zaman ki Jettalar FSI motor olan var 2 bin fazla verip Focus almıştım [emoji6]iyiki almışım [emoji41]

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

170.bg Jetta sı olan bi arkadaşın(ismi lazım değil) turbo hortumunda sorun olmuş laf ettim, baktım benim Turbo hortumunda da aynı durum var,vay Arkadaş 24 saat geçse bari üstünden

0bd5d8399cb28a586e86a8e86b1d4a48.jpg5629883db415ac27fef12efba565e69e.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Adam 750 km öteden etki ediyor yada, burada casusu olabilir. Arabana akşam kim bindi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...