İçeriğe Yönlendir

Araç içi kamera

Levent Okutan

Recommended Posts

Levent Okutan
(düzenlendi)

Merhaba araç içi kamera almak istiyorum.Ben linktekini beğendim ama sizin tavsiyeleriniz de olursa sevinirim.Bu ürün Orjinal aynanın üsütne mi takılıyor anlamadım.Navigasyon özellikli olanlar varmış onlarda olabilir..Aracım Tourneo Courier ..teşekkürler.

https://urun.n11.com/arac-ici-kamera/ae-ks527-1080p-fullhd-7-dokunmatik-ayna-arac-kamerasi-geri-gorus-P239143498

tarihinde Levent Okutan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu tür cihazlar ne kadar komplike ise o kadar kötüdür
Geri görüşte aynanın iptal olması kötü.
Aynanın kararma özelliği de işe yaramaz olacak
Bence sadece kamera olan ve cama takılan bişey alın.

Mesela viofo a119

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
2 saat önce, Levent Okutan yazdı:

Merhaba araç içi kamera almak istiyorum.Ben linktekini beğendim ama sizin tavsiyeleriniz de olursa sevinirim.Bu ürün Orjinal aynanın üsütne mi takılıyor anlamadım.Navigasyon özellikli olanlar varmış onlarda olabilir..Aracım Tourneo Courier ..teşekkürler.

https://urun.n11.com/arac-ici-kamera/ae-ks527-1080p-fullhd-7-dokunmatik-ayna-arac-kamerasi-geri-gorus-P239143498

Kameradan ziyade kameranın çekimi önemli. Çekimlerinde plaka okunabiliyormu.

Forumda Olgu Erhan nın bir çok kamera incelemeleri var onlardan tercih yapmanızı öneririm.

Baktığınız kamerada evet mevcut aynın üzerine takıyorsunuz. 

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Evet Olgu beyinde incelediği böyle modeller var. Söylendiği gibi çekimlerin kalitesi önemli, onun dışında kullanacağınız kamera konsepti (dikiz aynalı veya harici) tamamen size kalmış.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Arac ici kameranin onemli bir detay oldugunu dusunenlerden biri olarak alacaksaniz guzel kaliteli bir marka alin.forumda yuzlerce arastirma ve marka model onerisi mevcut. ben ucuz yollu bisey kullaniyorum.cok ise yaradigi soylenemez.

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

A119 alın ben aldım çok memnunum. Ama orjinal olanı bulun alın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

4 yıldır aşağıdaki ürünü kullanıyorum. Alırken iki arkadaş ayrı ayrı araştırıp bu üründe karar kılmıştık. Ürünün artısı pil yok kapasitörlü pilli olanlarda ısınma sonucu pilde deformasyon hatta patlama olabiliyor. 4 yıldır sorun yaşamadığım için aynı üründen eşimin aracına da aldım. görüntü kalitesi gündüz çok çok iyi gece idare eder. Bu tür kameralar ön cama vantuzla monte edildiği için ani hareketlerde vaya zamanla çıkabiliyor onun yerine çift taraflı bantlı bir aparat yardımıyla cama sabitledim.

kamera linki https://tr.gearbest.com/car-dvr/pp_196898.html?wid=1433363

bağlantı aparat linki https://www.dx.com/p/hongchuang-zt02-d1-360-degrees-adjustable-abs-adhesive-holder-mount-for-gps-car-dvr-black-189868#.W8MUJnszaM8

bu kamera görüntüsünden emniyete gönderdiğim kural çiğneyip hayatımı tehlikeye atanlara emniyet tarafından ceza kesildi. görüntü çok net.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Demir
32 dakika önce, Metin Uzunoğlu yazdı:

4 yıldır aşağıdaki ürünü kullanıyorum. Alırken iki arkadaş ayrı ayrı araştırıp bu üründe karar kılmıştık. Ürünün artısı pil yok kapasitörlü pilli olanlarda ısınma sonucu pilde deformasyon hatta patlama olabiliyor. 4 yıldır sorun yaşamadığım için aynı üründen eşimin aracına da aldım. görüntü kalitesi gündüz çok çok iyi gece idare eder. Bu tür kameralar ön cama vantuzla monte edildiği için ani hareketlerde vaya zamanla çıkabiliyor onun yerine çift taraflı bantlı bir aparat yardımıyla cama sabitledim.

kamera linki https://tr.gearbest.com/car-dvr/pp_196898.html?wid=1433363

bağlantı aparat linki https://www.dx.com/p/hongchuang-zt02-d1-360-degrees-adjustable-abs-adhesive-holder-mount-for-gps-car-dvr-black-189868#.W8MUJnszaM8

bu kamera görüntüsünden emniyete gönderdiğim kural çiğneyip hayatımı tehlikeye atanlara emniyet tarafından ceza kesildi. görüntü çok net.

Bende aynı kamerayı kullanıyorum.Bencede kalite çok yeterli benimde tek sorunum aracı birkaç gün çalıştırmadığımda zaman sıfırlanıyor.

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

G1W-C candır. Bende 4 yıl oldu bir kere pilini değiştirdim. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
26 dakika önce, İnan Çınar yazdı:

A -129 çıkmış. Yalnızca  960 tl...😀

Viofo A129 Araç Kamerası, Çift kameralıymış.. 

• Brand Name:VIOFO
  • Item Type:Car DVR
  • Interface:Micro SD/TF,WI-FI,USB2.0,Bluetooth
  • OSD Language:Spanish,Italian,Japanese,Romanian,Hungarian,French,Danish,German,Turkish,Russian,Portuguese,Russia,Slovak,Czech,Dutch,English
  • Special Features:G-sensor,Night Vision,Motion Detection,Super Capacitors,Others,Wifi Function,Dual Lens,Anti Vibration,SD/MMC Card,Cycle Recording,Time&Date Display,Microphone
  • Camera Resolution:1920x1080
  • Original Package:Yes
  • Imaging Sensor:Sony IMX291
  • View angle:105°-140°
  • Touch Screen:No
  • Video Code:H.264
  • Battery:None
  • Assembly Mode:Hidden Type
  • Memory Card Required Reding Speed:Class 10
  • Display Size:<3"
  • Chipset Manufacturer:Novatek
  • Screen Ratio:4:3
  • Video Format:MPEG-4
  • Frames Per Second:30
  • Number Of Lenses:2
  • GPS logger:External
  • Battery Life:Connect to car charger
  • Max External Memory:256G
  • Pixels:500Mega
  • Interface:dual lens
  • Type:Car DVRs
  • Function:VIOFO Car DVR
  • Function 1:VIOFO A129
  • Function 2:Dual Lens
  • Function 3:WIFI Dual Lens
  • Function 4:Remote control
  • Function 5:Car Camera
  • Feature:Car DVR
  • Feature 1:Super Capacitor
  • Imaging Sensor:Sony IMX 291
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
[mention=58668]Olgu Erhan[/mention] nerelerde acaba? Sesi soluğu çıkmıyor nicedir?

Buralardayım, :)

Viofo A129 Araç Kamerası, Çift kameralıymış.. 

• Brand Name:VIOFO
  • Item Type:Car DVR
  • Interface:Micro SD/TF,WI-FI,USB2.0,Bluetooth
  • OSD Language:Spanish,Italian,Japanese,Romanian,Hungarian,French,Danish,German,Turkish,Russian,Portuguese,Russia,Slovak,Czech,Dutch,English
  • Special Features:G-sensor,Night Vision,Motion Detection,Super Capacitors,Others,Wifi Function,Dual Lens,Anti Vibration,SD/MMC Card,Cycle Recording,Time&Date Display,Microphone
  • Camera Resolution:1920x1080
  • Original Package:Yes
  • Imaging Sensor:Sony IMX291
  • View angle:105°-140°
  • Touch Screen:No
  • Video Code:H.264
  • Battery:None
  • Assembly Mode:Hidden Type
  • Memory Card Required Reding Speed:Class 10
  • Display Size:
  • Chipset Manufacturer:Novatek
  • Screen Ratio:4:3
  • Video Format:MPEG-4
  • Frames Per Second:30
  • Number Of Lenses:2
  • GPS logger:External
  • Battery Life:Connect to car charger
  • Max External Memory:256G
  • Pixels:500Mega
  • Interface:dual lens
  • Type:Car DVRs
  • Function:VIOFO Car DVR
  • Function 1:VIOFO A129
  • Function 2:Dual Lens
  • Function 3:WIFI Dual Lens
  • Function 4:Remote control
  • Function 5:Car Camera
  • Feature:Car DVR
  • Feature 1:Super Capacitor
  • Imaging Sensor:Sony IMX 291

İyi kamera ama 3 kablo park modu desteği henüz yok, onu yapacaklarmış o zaman mini 0906 ya alternatif olur [emoji111]🏼
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Aytekin
(düzenlendi)

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-yi-arac-kamerasi-siyah-global-versiyon-p-HBV00000A0XRF?magaza=Hepsiburada&amp;wt_gl=cpc.nelk.6817-oto.pla&amp;gclid=EAIaIQobChMIgea-kJWT3gIVpbDtCh1-EQtwEAQYASABEgJR-_D_BwE

Tavsiye Ederim kendi aracımda kullanıyorum 

Xioami YI Dash car cam 

- Takip mesefa kontrolü yapabiliyor

- Şerit takip kontrolü yapıyor.

- Kaç kez Sert Fren yapmışsın bilgi veriyor

- Wifi ile cep telefonuzdan video ları izleyebiliyorsunuz cep telefonunuza indirebiliyorsunuz

- Ufak yapısı var ve araçta afedersiniz nasıl gibi durmuyor 

- 160 Derece Lens mevcuttur

- Fiyat konusunda makuldur

Tek eksi yönü vardır Sadece ingilizce dil menüsü mevcuttur.

Linkte daha detaylı bilgilendirme mevcuttur.

tarihinde Koray Aytekin tarafından düzenlendi
eksik bilgi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...