İçeriğe Yönlendir

Koltuk Isıtıcı

Bülent Tarakçı

Recommended Posts

Bülent Tarakçı
(düzenlendi)

İlandaki gibi bir koltuk ısıtıcı iş görür mü? Araca bir zararı olabilir mi?

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-arac-oto-ici-cakmaklik-girisli-isitmali-deri-koltuk-oto-minderi-610254728/detay

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
link düzeltildi.
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Tel ısıtıcı bükülmeye dayanmaz. Ve ısıtma süresi uzun. Tavsiyem, aliexpress'ten karbon ısıtıcı bakman. Burada 600 civarında oluyor, orada 150 200 civarı.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
27 dakika önce, Bülent Tarakçı yazdı:

Bana biraz sakat geliyor.Güvenli olmadigini dusunuyorum.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Alpay risk yok, en fazla tel kopuyor ve açık devre oluyor. Açık unutma ciddi ısı yapmaz zaten.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
(düzenlendi)
6 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Alpay risk yok, en fazla tel kopuyor ve açık devre oluyor. Açık unutma ciddi ısı yapmaz zaten.

Valla elektrikli battaniyem vardi yatili okurken bi gece tutusuyordum. ogun bugundur korkarim(not:  altima işememistim 😁 )

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
4 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Olm biri 12 volt diğeri 220 :)

Abi sonradan takılan ısıtmaya uzaktan kumanda yapılır mı? Balkondan açıp aşağı inene kadar ısıtsın koltukları :)

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

O iş bende ve hazır. Alayım 300 tele

Olm kaşkay zaten ptcli
Neyi hesap ediyon, flu da aynı. Tirent fokuz mu sandın

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Şimdi, Servet Aydın yazdı:

O iş bende ve hazır. Alayım 300 tele

Devre mi 300 tl , pedler dahil mi? Yoksa kumanda+2 adet bim pili mi var pakette?

Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
On 26.10.2018 at 22:33, Köksal Yılmaz yazdı:

Abi sonradan takılan ısıtmaya uzaktan kumanda yapılır mı? Balkondan açıp aşağı inene kadar ısıtsın koltukları :)

İyi fikir. Olur mu acep?

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
13 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Kiymetli arabalara bayiliyorum.tam konfor odakli olacak desenize😁

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
4 dakika önce, Bülent Tarakçı yazdı:

İyi fikir. Olur mu acep?

Abi, King money talks diyor yukarda :)

Yorum bağlantısı
Efe Serhan Oğuz
(düzenlendi)

2lisi: https://www.hepsiburada.com/modacar-isiticili-arac-koltuk-minderi-sag-sol-set-422803-p-OTM107093 

teklisi: https://www.hepsiburada.com/modacar-isiticili-arac-koltuk-minderi-422822-pm-otm840131

Tam ısınması 6 7 dk sürüyor, 1dk dan itibaren hafif ısıyı hissediyorsun. En kenarlarda rezistansı yok yoğunluk ortalara doğru artıyor. Bu fiyata işe yarıyor mu kesinlikle yarıyor :) 

12(Adet) tekli isterseniz tanesi 15 TL' ye gelir. Başka isteyenleri bulursan eğer :) 

12(adet) Çiftli istersenizde çifti 27 liraya gelir.

tarihinde Efe Serhan Oğuz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Devre 300 tele. Hemde açık alanda 400 metre menzili

400 metre mesafedekileri mi ısıtıyor
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

araca zararı olur mu bilemem ama bize zararlı olacağı kesin.

(daha önce konuşulmuştu forumda henüz çocuk sahibi olmayanlar kesin kullanmasın tarzında şeyler söylenmişti :) )

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

muhabbete bak, neyse webasto sağolsun, sıkıntı çekmeyeceğim :tongue:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca

ben aliexpresten universal olan modeli almıştım babamın dizel getze taktım babam kışın arabaya bindiğinde durmadan dua ediyor allah senden razı olsun diye :D sorunsuz 3 senedir kullanıyoruz 5 kademeli ..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
24 dakika önce, Serkan Karakoca yazdı:

ben aliexpresten universal olan modeli almıştım babamın dizel getze taktım babam kışın arabaya bindiğinde durmadan dua ediyor allah senden razı olsun diye :D sorunsuz 3 senedir kullanıyoruz 5 kademeli ..

Baba duasi önemli👏

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
İstersen 2km alandakileri pişirir

Ocakbaşında pişirerek tartışalım bu konuyu
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Alıntı

buna benzer bir minderi epey süredir kullanıyroum. geç ısınması değil ama çok ısınması sorunu var. soğuk kış günlerinin vazgeçilmezi. WK nın koltukları kumaş ve ısıtmasız ,motor çok geç ısınıyor. bu kış için aliexpress ten ısıtıcı pad lerden aldım uygulayacağım. termostat modüllerimde geldi. bakalım ne olacak.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...