İçeriğe Yönlendir

Audi'yi Sattım, Ne Alacağım Konusunda Kararsızım, Tekliflere Açığım.

Rıdvan Ergün

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Ben suv tarzını çok sevdim. Bir müddet tedirgin olunuyor.. Sonra bişey olmadığı görülünce rahatlıyor insan :)

12 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Ben 9 sene passat sonrası tiguan aldım. Evet farklı. Ama çok aşırı değil. Başka avantajları var. Onu da hissediyorsunuz. Kiralayıp deneyin derim.

Asfaltta Qashqai, tiguandan daha başarılı.. Tiguan daha yumuşak karakterli. 

Arazide test etmedim tiguanı.. Arazisini bilmiyorum. 

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Video gereksiz uzun. 11. dkdan sonrası ilginç. Aracı denize sokuyor. 

Yalnız çok zorladım 180 i geçmedi dedi 😑🤨🤔

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

230 km Ankara otoyolunda gördüğüm hız. Hava akış metre bozuk, racechip takılı olduğu halde. 

Çorlu otoyolu 190 kmh hava akışmetre bozuk olduğu halde. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ranger al, 3.2 wildtrak, direk 230-240 bas, yazılımı çak hız gör....

Not: rangerla şaka olmaz, çok tokat attım keratayla :D not2: pikap kullanmayı biliyorsan tabii, yoksa direk ölüm, şakası yoktur, kaldırır yere vurur sırtüstü, denemeyiniz.

Bir saat önce, Servet Aydın yazdı:

230 km Ankara otoyolunda gördüğüm hız. Hava akış metre bozuk, racechip takılı olduğu halde. 

Çorlu otoyolu 190 kmh hava akışmetre bozuk olduğu halde. 

senin LR1 lemi?

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yok Lr2. LR1 parçala 160'ta kalıyor. 1600 kg 112 bg. Çok verimsiz dizel var üzerinde. Şanzuman ise kısa. Ancak rampa vs olursa 180 gibi hızları görüyor. Ha lastikler zaten çok büyük ve ağır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Bir saat önce, Servet Aydın yazdı:

Yok Lr2. LR1 parçala 160'ta kalıyor. 1600 kg 112 bg. Çok verimsiz dizel var üzerinde. Şanzuman ise kısa. Ancak rampa vs olursa 180 gibi hızları görüyor. Ha lastikler zaten çok büyük ve ağır. 

şu fiyatlar çok fena be Servet, ah ulen be....

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Abi Dizel otomatik Crv yi bir test etmeni tavsiye ederim ...

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Hakan Tanrıverdi

D segmenti arabadan sonra 2 seçenek var arkadaşların dediği gibi:

Ya SUV ya başka bir D segmenti araba.

Şahsi olarak favorim XC60 D5 veya fiyat avantajını düşünerek Peugeot 508 Allure.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Koyu renk lavicert felan dolu bir tiguan sizi memnun eder.

satışı kolay, servisi aşırı değil, dışarda parça problemi yok servis parça satar. Bol bol binin.

Alternatif olarak ikinci el yine koyu renk dolu CC bakabilirsini. Teknik olarak passat olan şekil olarak klasik araç. piyasası ucuz göreceli olarak.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)

a6 dan inilip, ancak o sınıftaki bir arabaya yada benzer sınıftaki bir SUV ye binilir.

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
1 dakika önce, Dogan Arsiray yazdı:

a6 dan inilip, ancak o sınıftaki bir arabaya yada benzer sınıftaki bir SUV ye binilir ancak.

3.0 crd? 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Şimdi, Servet Aydın yazdı:

3.0 crd? 

kesinlikle hayır. wk 3.0 crd anca summit filan olursa olur. çünkü süspansiyonu çok sert. mesela ML350 den inip WK ya binince feci sert ve gürültülü kalıyor ki aslında spesikasyonları yakın.

wk hem parasal olarak hemde vaadettikleri ile tam arada bir model idi. fiyat performans arabası. hala da öyle.

15 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Koyu renk lavicert felan dolu bir tiguan sizi memnun eder.

satışı kolay, servisi aşırı değil, dışarda parça problemi yok servis parça satar. Bol bol binin.

Alternatif olarak ikinci el yine koyu renk dolu CC bakabilirsini. Teknik olarak passat olan şekil olarak klasik araç. piyasası ucuz göreceli olarak.

tiguan ufak ve hafif kaçar executive arabadan sonra.  allsapace denen en yeni ve büyük modeli olursa belki. o da çok pahalı zaten.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
7 dakika önce, Dogan Arsiray yazdı:

..

tiguan ufak ve hafif kaçar executive arabadan sonra.  allsapace denen en yeni ve büyük modeli olursa belki. o da çok pahalı zaten.

Devir küçülme ve tasarruf devri. AllSpace meksika yapımı jetta gibi. tek farkı 10cm daha uzun. bagaj mı lazım? Prestij bence aracın içindeki adamda olur, olmalı.

pembe gömlek, altınsaat, güneş gözlüğü olduktan sonra istersen A8L W12 ye bin. Notun aynı. benim gözümde.

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

o başka bir konu. malesef kaliteli insan TR de pirim yapmıyor bir süredir.  bana göre, çoluk çocuk hanım söz konusu ise büyük arabadan daha iyi tek birşey vardır oda daha da büyük bir araba.  kocaman a6 dan inip küçücük tiguana binilmez bu nedenle. şahsi fikrim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
8 dakika önce, Dogan Arsiray yazdı:

o başka bir konu. malesef kaliteli insan TR de pirim yapmıyor bir süredir.  bana göre, çoluk çocuk hanım söz konusu ise büyük arabadan daha iyi tek birşey vardır oda daha da büyük bir araba.  kocaman a6 dan inip küçücük tiguana binilmez bu nedenle. şahsi fikrim.

iş arkadaşımın A6 sı var, benim araç daha büyük bence.

Şöförü ile birkaç bir yerlere gittik arkaya oturdum, basık ve sıkıcı geldi. Bir önceki kasa.

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
5 saat önce, Hakan Tanrıverdi yazdı:

D segmenti arabadan sonra 2 seçenek var arkadaşların dediği gibi:

Ya SUV ya başka bir D segmenti araba.

Şahsi olarak favorim XC60 D5 veya fiyat avantajını düşünerek Peugeot 508 Allure.

Pejo mu 😮😮

Hem de 508

Olur mu acaba?🤔🤔

2011 Freelander 145 bin

Daha daha dolu 2016 pejo 508 allure 115 bin.

Kafam karıştı şimdi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Yakıt derdiniz yoksa kesinlikle SUBARU LEVORG derim. ÖZellikle Eye Sight donanımlı olan modellerinde güvenlik ve donanım üst düzeyde. Ayrıca Boxer motor ve kendini ispatlamış 4X4 ü ile süper bir kullanım konforu var. Bir kez kullanın ne demek istediğimi anlayacaksınız. 1.6 T motoru oldukça performanslı...

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
11 saat önce, Servet Aydın yazdı:

230 km Ankara otoyolunda gördüğüm hız.

Terbiyesiz.. :jedi:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
5 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Terbiyesiz.. :jedi:

Rahmetlinin cenazesi için gelirkendi tamm mı 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
9 saat önce, Rıdvan Ergün yazdı:

Pejo mu 😮😮

Hem de 508

Olur mu acaba?🤔🤔

2011 Freelander 145 bin

Daha daha dolu 2016 pejo 508 allure 115 bin.

Kafam karıştı şimdi

karışmasın, A6 dan pejoya olmaz hocam :) süsede aldanma.... olsa olsa PSA motorlu Freelander 2 olur sana :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
12 saat önce, Dogan Arsiray yazdı:

yeni kasa tiguan epey büyük, a6dan ferahtır belki. Bagajı da daha kullanışlı. 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Japon olsun Alman olmasın, benzinli olsun dizel olmasın. Ne olursa olsun derim. :)

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
2 saat önce, Evren Erakçora yazdı:

yeni kasa tiguan epey büyük, a6dan ferahtır belki. Bagajı da daha kullanışlı. 

Bence eski kasa konusuluyor. Benim de fikrim yeni kasa allspace idi. 

Yorum bağlantısı
Hakan Tanrıverdi

Marka imajı iyi araba deyince BMW Mercedes Audi geliyor akla ama, o "marka imajı" iki şeyden oluşur: Markanın kalitesi ve arabalara bakış açımız. 

Bakış açımızı etkileyen en önemli şey de "millet ne der" kuşkusu. Bundan kurtulmamız lazım.

Böyle bakınca, bütçemi aşırı zorlayıp Audi peşine düşeceğime, dolu bir 508 almak daha makul geliyor bana. Hiçbir objektif test o kadar farklı değil ama arada %40 fiyat farkı var neredeyse. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
3 saat önce, Dogan Arsiray yazdı:

Bence eski kasa konusuluyor. Benim de fikrim yeni kasa allspace idi. 

Allspace ile normalin farkı bagaj. Kodiaq bakılabilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...