Bülent Tarakçı

Kangoo mu? Connect mi?

Recommended Posts

Sefa Çelik

Son kasa ise tabiki Connect. Ford coşmuş, resmen otomobil yapmış. Adı ticari. 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Bülent Tarakçı
On 02.11.2018 at 15:45, Köksal Yılmaz yazdı:

Abi ticarinin vergi+muayene masrafı yerine qq tarzı yüksek bir araç istemez mi baba? Kangoonun bagaj derinliği 80 cm, focus2 sedan ın 100 cm,yükseklik aldatıyor, tavana kadar kazma kürek konmuyorsa gerek yok sanki. Bizim şimdi kulübe, köy hayatı başladı Karamürselde, ne bulsak atıyoruz ama sizin düzen daha yerleşik olmalı.

Köksal iyi diyorsun da Qashqai tarzı araçların 2-3 yaşında olanları çok para. Oysa Kangoo yada Courier in 1-2 yaşında olanlar 60-75 arası fiyatlara alınabiliyor.

Bu arada aracımızın arızası İmmo kartının su alması sonucu oluşmuş. Tamir olabildi. Değiştirmeye gerek kalmadı. Yıkarken falan su kaçırdık mı? diye düşünürken. Bizim suçumuz yokmuş. Bu model Kangoo ların kronik sorunuymuş. Antenin altıdan su alıyormuş. O  suda immobilizer kartının bulunduğu bölgeye gidebiliyormuş.. 

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Sani Gerşon
1 saat önce, Bülent Tarakçı yazdı:

Antenin altıdan su alıyormuş

O yılların Sümbül'lerinde de kronik bu durum. üzücü :(

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Efe Serhan Oğuz
On 02.11.2018 at 14:06, Servet Aydın yazdı:

Sınıfında 1.olan KANGOO.. 

Motor ve mekanik olarak ve en önemlisi konfor olarak rakipsiz. Millet makaslı araç kullanıyor, Kangoo ise Renault Scenic otomobil platformu. Yakıt olarakta rakipsiz. 90lık kısa şanzıman nedeniyle dağ bayır yollarında çok başarılı. Dci motoru yenilenmiş k9k. Delphi enjektör sistemi ile çok çok sessiz. 105 dci ise motor gücü ve 6 ileri vitesi ile uzun yolda ciddi ekonomik. Uzun vites oranı ile daha konforlu sürüş sunuyor. 

Yaşam alanı yeterince geniş ve ferah. 

Benim alasım geldi abi bu nasıl anlatım :D

• Beğen 2

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Köksal Yılmaz
On 03.11.2018 at 18:45, Bülent Tarakçı yazdı:

Köksal iyi diyorsun da Qashqai tarzı araçların 2-3 yaşında olanları çok para. Oysa Kangoo yada Courier in 1-2 yaşında olanlar 60-75 arası fiyatlara alınabiliyor.

Bu arada aracımızın arızası İmmo kartının su alması sonucu oluşmuş. Tamir olabildi. Değiştirmeye gerek kalmadı. Yıkarken falan su kaçırdık mı? diye düşünürken. Bizim suçumuz yokmuş. Bu model Kangoo ların kronik sorunuymuş. Antenin altıdan su alıyormuş. O  suda immobilizer kartının bulunduğu bölgeye gidebiliyormuş.. 

Şu immo olayına bakayım bizde de Kangoo var malum abi. Bü haftasonu köyde idim toz toprak tangir tangur gittim Kangoo ile altının yüksekliği önemli oluyor. Kurye ile yeni Kangoo arasında Kangoo ya bi tık yaklaştım gibi.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Erhan Doruk

hangisi yerden yüksek ise onu alın. Sanıyorum ki Kangoo daha yüksektir.

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki