İçeriğe Yönlendir

Kangoo mu? Connect mi?

Bülent Tarakçı

Recommended Posts

Efe Serhan Oğuz
On 02.11.2018 at 14:06, Servet Aydın yazdı:

Sınıfında 1.olan KANGOO.. 

Motor ve mekanik olarak ve en önemlisi konfor olarak rakipsiz. Millet makaslı araç kullanıyor, Kangoo ise Renault Scenic otomobil platformu. Yakıt olarakta rakipsiz. 90lık kısa şanzıman nedeniyle dağ bayır yollarında çok başarılı. Dci motoru yenilenmiş k9k. Delphi enjektör sistemi ile çok çok sessiz. 105 dci ise motor gücü ve 6 ileri vitesi ile uzun yolda ciddi ekonomik. Uzun vites oranı ile daha konforlu sürüş sunuyor. 

Yaşam alanı yeterince geniş ve ferah. 

Benim alasım geldi abi bu nasıl anlatım :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
On 03.11.2018 at 18:45, Bülent Tarakçı yazdı:

Köksal iyi diyorsun da Qashqai tarzı araçların 2-3 yaşında olanları çok para. Oysa Kangoo yada Courier in 1-2 yaşında olanlar 60-75 arası fiyatlara alınabiliyor.

Bu arada aracımızın arızası İmmo kartının su alması sonucu oluşmuş. Tamir olabildi. Değiştirmeye gerek kalmadı. Yıkarken falan su kaçırdık mı? diye düşünürken. Bizim suçumuz yokmuş. Bu model Kangoo ların kronik sorunuymuş. Antenin altıdan su alıyormuş. O  suda immobilizer kartının bulunduğu bölgeye gidebiliyormuş.. 

Şu immo olayına bakayım bizde de Kangoo var malum abi. Bü haftasonu köyde idim toz toprak tangir tangur gittim Kangoo ile altının yüksekliği önemli oluyor. Kurye ile yeni Kangoo arasında Kangoo ya bi tık yaklaştım gibi.

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Yılmaz Can Aktaş

Merhaba, Yeni Kasa Connect ile Yeni Kasa Kangoo Kıyaslamasında Kangoo sınıfta kalır.  Connect Açık ara fark atar ancak. Yakıt ve parça konusunda biraz pahalıdır. ( Courier'dan bahsetmiyorum ) Uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Biz kangocuyuz, Gönlümüzün birincisi o.. 

(ciddi mesajtır) 

Bir kaç defa uzun yolumuz oldu, ne kullanıcıyı yordu ne yolcuyu yordu.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Mustafa KOLSUZ

Efsane 1.9 kangoo derim, düz dızel 98 modeli aldım daha tık yok araçta, hem aile hem iş için birebir. Hususi olacak / camlı panelvan/ dağ bayır vur bana mısın demiyor, koltukları söküp 1 ton mal attım 4 saatlik yola bana mısın demedi saygılar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...