İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Remzi Karaca

Yalnız geçen BP'de arkamda bi G30 530i vardı, acayip kuruluyorum  o kasaya. [emoji4] 

Keşke benim olsa...

450-500 isteniyor [emoji19]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

İç dış girişim yaptım. 

Evet; birileri bana girismis, dayak yemis gibi oldum[emoji16]
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Talha Bilgi yazdı:

Jantlandık

6M6nYP.jpg

Bazı şeyleri yaparken çoçukları karıştırmamak lazım. 20 küsür yıl dayanmış harika stratüs jantlarını bu tip piyasacı genç jantlarıyla değişmeniz yakışı durmamış.. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emrah Korkmazz

Haftasonu temizliğimizi yaptık ve yıkama sonrası Sonax sıvı cilamızı uyguladık...276a91baf368292e1d38e5befc098edc.jpg

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Metin Akbal yazdı:

Evet; birileri bana girismis, dayak yemis gibi oldumemoji16.png

:D:D 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Haftasonu temizliğimizi yaptık ve yıkama sonrası Sonax sıvı cilamızı uyguladık...276a91baf368292e1d38e5befc098edc.jpg

Ustad tapatalk imzani kapatir misin?
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Bugün arabamın konusunu açmaya niyetim vardı şöyle bi güzel yıkayıp veya yıkatıp... Çok sıra vardı. Yıkatamadım. Bilindiği gibi focus 2.5 ‘larda isofix demirleri yok ama ford bunu para karşılığı satıyor. Bende geçen hafta bu bağlantıyı “Yok Yok Ticaret” trendyol ‘dan aldım. 160₺. Torx 50 ve bir lokma cırcırına da 52₺ verdim. İşlem bugün başarıyla tamamlandı. Hadi hayırlısı. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Coşku Mert

yaza hazırlık babında klima peteği, klima genleşme valfi ve fan motoru temizliği..

a165f35317bad39962e2560a98f59d3c.jpga635c65156fbd82a1d05c18a3cb34b49.jpg7211ab31f2cb828c7071488262158903.jpgf5ff37a101433d2dc8a5ddf13efabc2c.jpg

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Emrah Korkmazz
Metin Akbal yazdı:
Emrah Korkmazz yazdı:

Ustad tapatalk imzani kapatir misin?

Abi beni mazur görün tapatalk uygulamasını yeni kullanmaya başladım o yüzden çok hakim değilim ama ayarlardan girdim kapattım sanırım😃

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Abi beni mazur görün tapatalk uygulamasını yeni kullanmaya başladım o yüzden çok hakim değilim ama ayarlardan girdim kapattım sanırım[emoji2]
Sorun yok :)
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Yaylaya çıkardık uzun süre sonra karda oynadı şarok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Ali Darbaz yazdı:

Bazı şeyleri yaparken çoçukları karıştırmamak lazım. 20 küsür yıl dayanmış harika stratüs jantlarını bu tip piyasacı genç jantlarıyla değişmeniz yakışı durmamış.. :)

Bu jantlar genelde Audi tarzı geniş araçlarda gördüm hoşuma gitmişti. 20 küsür yıl dayanmış stratüs jantlarının harika olduğu nasıl ki sizin zevkinize kalmış ise bu jantın yakışması da demek ki bizim zevkimize kalmış... Teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan

Triger, V kayışı, bujiler, aks kafaları ve gaz filtresi değişti, gaz ayarı yapıldı.

nFBQ0h.jpg

nFBy5n.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Ahmet Caliskan yazdı:

Triger, V kayışı, bujiler, aks kafaları ve gaz filtresi değişti, gaz ayarı yapıldı.

nFBQ0h.jpg

Al beaa satilikta hayirlisi olsun. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Sinan Akgöl yazdı:

barutbeyi takoza güzel indirmişler arkadaki

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
Sinan Akgöl yazdı:

Evet satışta ama piyasa bu durumdayken yerine koyamayabilirim diye korkuyorum.

Okay Kaygusuz yazdı:

barutbeyi takoza güzel indirmişler arkadaki

İş güvenliğinde son nokta :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Yan dükkanda da "bu iş yerinde akrabaya iş yapılmaz" yazayi [emoji6]

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
Adnan Çakır yazdı:

Yan dükkanda da "bu iş yerinde akrabaya iş yapılmaz" yazayi emoji6.png

Yabancıya da iş yapılmıyo akraba-yabancı ayırt etmiyolar burada. Ustaları zorlayarak yaptırıyoruz. Vites kulesi de değişecekti, "yoruldum, onu da haftaya yapalım" dedi usta :D önümüzdeki haftayı bekliyoruz artık.

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Ahmet Caliskan yazdı:

Yabancıya da iş yapılmıyo akraba-yabancı ayırt etmiyolar burada. Ustaları zorlayarak yaptırıyoruz. Vites kulesi de değişecekti, "yoruldum, onu da haftaya yapalım" dedi usta :D önümüzdeki haftayı bekliyoruz artık.

bagajdan bir buzbağ mazotunu çıkarman gerekiyordu onu dediği an :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
Sinan Akgöl yazdı:

bagajdan bir buzbağ mazotunu çıkarman gerekiyordu onu dediği an :D 

Zaten buzbağ yüzünden öğlene kadar uyuyup öğleden sonra açıyo atölyeyi, bi buzbağ da ben verseydim öğleden sonra da açmazdı usta :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Mini ELM327 cihazı aldım ona 🙂. Android üzerinden bir kaç program indirdim ama daha denemedim. Aracım Focus 2011 hb benzinli otomatik. 

Önerebileceğiniz bir Android uygulaması var mıdır?

Yorum bağlantısı
Murat Gedik
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Torque  (pro)

Çok teşekkür ederim Ahmet hocam.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Rica ederim. Benim Bluetooth obd çalışırken bu uygulamayı kullandım, hata mesajı falan da siliyor. Benim cihaz bozuk yeniden alacağım, siz nereden hangi modelini aldınız? 1,5 - 2 ? Bluetooth vs wifi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik
(düzenlendi)

Bu ürünü aldım. Yorumlara baktım. Baya bi alan olmuş ve puanı da yüksek. Şu anda 28.70 Tl. Versiyon 2.1 bluetoothlu.

Dediğiniz uygulamayı da indirdim. Beğendim çok güzel. En çok hoşuma giden şey ise hiç hata kodu yoktu 🙂.
https://urun.n11.com/tespit-ve-test-cihazlari/elm-327-obd2-super-mini-bluetoothlu-v21-ariza-tespit-cihazi-P262090610

tarihinde Murat Gedik tarafından düzenlendi
İmla
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...