İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Oğulcan Akıncıoğlu yazdı:

Bugün değilde geçen hafta Bosch Aerotwin silecek aldım, dünya varmış.

fiyatı yüksek ama değer bence de

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Babamın getz ile tasarruflu sürüş yaptım. Gürültülü ve titreşimli olabilir ama düşük devirde yüksek tork güzel geliyor.  Böyle sürülürse çok az yakıyor.

Yorum bağlantısı
Erkan Işık

Bugün günüm sanayide geçdi para versemde seveiyorum ortamı :)) dün muayenede kaldı master minibüs silecek ler e  kar düşdü zorlandı sonra  silecekler su motruna dahi giden elektirgi kesdi yerinde durmamaya basladı ortada başda sonda durdu Elektriçinin biri yapamadı biri kol dedi biri bu kontrol ünitesinden dedi yap diyorum işi uzun :)) neyse muayenede rot bası rot kolu bozuk yazmıslar , sol sag rot bası, sol sag rot kolu , 2 tane direksiyon kolu körükleri +rot balans 1000 tl+130 tl silecek  sonrasında eski bir elektrikçi, ustama gittim usta 10 dk da yapdı silecekleri onada çekiç sallama parası verdik :)) sonrasında tüv den randevu alıp muayneyeyi yapdırdım muayene 1700 lira harcadım +2200 lirada 2 lastik aldım önlere 3900 tl harcadık iki günde arabaya :))

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

188 liraya geldi abi, işkence çekiyormuşum.Konforu paha biçilemez :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

188 liraya geldi abi, işkence çekiyormuşum.Konforu paha biçilemez :)

hangi sitede o fiyat?

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

hangi sitede o fiyat?

Ben yazın aerotwin çiftini aloparçadan 170’e almıştım. 

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Çağlar Bayur yazdı:

Aerotwin kasaya Alman malı silecek lastiği aldım ölçüsüne göre kesip montajlıyorum kalite muazzam hiçbir silecekte yok.

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu
hangi sitede o fiyat?

Abi şuradan aldım. 210 yapmış, alırken en uygun bu site listeleniyordu.300 350 ler havada uçuşuyor

Bosch Aerotwin Silecek Seti - [650/400 mm] Seat Leon Sc, St (2013 - 2018) [5f5] - A 945 S
https://www.hepsiburada.com/bosch-aerotwin-silecek-seti---650400-mm-seat-leon-sc-st-2013---2018-5f5---a-945-s-p-OTSLC339945A945S01?magaza=Ustapar%C3%A7ac%C4%B1&url_src=ios-product-detail
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Abi şuradan aldım. 210 yapmış, alırken en uygun bu site listeleniyordu.300 350 ler havada uçuşuyor

Bosch Aerotwin Silecek Seti - [650/400 mm] Seat Leon Sc, St (2013 - 2018) [5f5] - A 945 S
https://www.hepsiburada.com/bosch-aerotwin-silecek-seti---650400-mm-seat-leon-sc-st-2013---2018-5f5---a-945-s-p-OTSLC339945A945S01?magaza=Ustapar%C3%A7ac%C4%B1&url_src=ios-product-detail

logosu varsa sorun yok

Yorum bağlantısı
Coşku Mert

aracım için piyasada olmayan tozlu raflardan kalma nadide orijinal parçalar buldum default_smile.png

0018e12b10da23249978a8a88c186b93.jpgd26cdfb0b77341ca674c9bd80cf31009.jpge91fa2cc26b7da555f20effb9916d02b.jpg6006c55d1ca3fecd51afca28e86329b1.jpgf96e97edeecc93822bbdcbf0e4d5c173.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Bende bugün arabayı komşunun otoparkına bıraktım , kar kalkana kadar mahsurrr :) 

Yorum bağlantısı
Emre Usta

90bin km önce tam 5 yıl oldu kızdırma bujilerini değiştireli.biraz kıllıktan olsa gerek illaki bozulmuştur diye düşündüğümden 4 adet beru marka kızdırma bujisi 215 TL ye  aldım.ilk bakımda değiştreceğim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Emre Usta yazdı:

90bin km önce tam 5 yıl oldu kızdırma bujilerini değiştireli.biraz kıllıktan olsa gerek illaki bozulmuştur diye düşündüğümden 4 adet beru marka kızdırma bujisi 215 TL ye  aldım.ilk bakımda değiştreceğim.

3 sene 35 bin km de benim olmuş (102 TL ye almışım o zaman) ilk değişim 10 yaş, 180 bin km de sıkıntısız olmuştu ama o kadar beklememek lazım tabi.

Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

Yeni arac 1000 km kontrolü yapıldı karter koruma sacı taktırildi

Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan

Büyük iş yaptım, depoyu fulledim.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Yakıt pahalı olunca yavaş gittik. Kış lastiği ile 5.5 litre/100 km benzin yaktı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alişan YILMAZ

Akü bitmişti,  koskoca kuga için 580 marş basma gücünde akü takmışlar biz de olmaz böyle dedik ve 720 mars basma gücünde akü taktık :) Kuga bunu sevdi :D 

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Alişan YILMAZ yazdı:

Akü bitmişti,  koskoca kuga için 580 marş basma gücünde akü takmışlar biz de olmaz böyle dedik ve 720 mars basma gücünde akü taktık :) Kuga bunu sevdi :D 

Hayırlı olsun efb mi agm mi? Marka fiyat bilgisi alabilirmiyiz.

Yorum bağlantısı
Emre Usta

Mondeo gozluk kabini bedavadan biraz pahali dolap uygulamasindan 55 ₺ aldim.mondeo eski lamba yerine haritali lamba takip mikrofon yerinede bluetooth mikrofonunu monte edecegim.fiesta icin bakalim nasil olacak

d0604d169a8324cc7503d7c4d55a86de.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Emre Usta yazdı:

Mondeo gozluk kabini bedavadan biraz pahali dolap uygulamasindan 55 ₺ aldim.mondeo eski lamba yerine haritali lamba takip mikrofon yerinede bluetooth mikrofonunu monte edecegim.fiesta icin bakalim nasil olacak

Bende çok arıyorum ama denk gelmedi hiç. Bedava ötesi olmuş 🙂

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Emre Usta yazdı:

d0604d169a8324cc7503d7c4d55a86de.jpg

birkaç ay sonra, satıcını evinde bir diyalog:

hanımmmm şu kutudaki parçayı gördün mü bulamıyorum da :) .....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Usta
birkaç ay sonra, satıcını evinde bir diyalog:
hanımmmm şu kutudaki parçayı gördün mü bulamıyorum da [emoji4] .....
Cikmacilar 800 lira dedi bu sekilde hanimi sattiysa ne mutlu ;)
Yorum bağlantısı
Alişan YILMAZ
Metin Uzunoğlu yazdı:

Hayırlı olsun efb mi agm mi? Marka fiyat bilgisi alabilirmiyiz.

exide premium aldım, üzerinde efb veya agm yazmıyordu yanlış hatırlamıyorsam hocam. 900 küsürlerdeydi fiyatı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Haftasonu aracı yıkattım araç tuzdan geçilmiyordu.

1 hafta hareket etmemek üzere garaja koymuştum pazar günü.

obxXmo.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...