İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Gökhan Albayrak
6 dakika önce, Coşku Mert yazdı:

reklam olmayacaksa www.viptec.com.tr burada calisiyorum. ornek olarak fiyati da vereyim.

izeltas, viptec, ceta form, rico gibi firmalar hemen hemen ayni kalitededir. profosyonel servislerde kullanilir. fiyati hengisi cazip gelirse onu tercih edebilirsiniz emoji4.png37235076bb339d29e3faafc2f6ce01a0.jpg

Çoh güsel anahdar, keşge benim de olsaa :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşku Mert

kendiniz kaşındınız [emoji3] izeltasta 900 küsür lira ayni anahtar

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
4 dakika önce, Coşku Mert yazdı:

kendiniz kaşındınız emoji3.png izeltasta 900 küsür lira ayni anahtar

İzeltaş'ın %0.0005 ortaklığını da veriyorlar herhalde :p

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
2 saat önce, Metin Akbal yazdı:
3 saat önce, Okay Kaygusuz yazdı:
cok sallanmıs az kısa tut.

Bir parmak mesafe yok agam.

parmağı yatay tutmak gerekir, siz dik tutmuşsunuz.

• Beğen 2
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Coşku Mert

bence de vermeleri gerekir [emoji3]

İzeltaş'ın %0.0005 ortaklığını da veriyorlar herhalde [emoji14]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
(düzenlendi)
Bir saat önce, Mahmut Yıldız yazdı:

parmağı yatay tutmak gerekir, siz dik tutmuşsunuz.

ipin arasına sok :) 4parmak olmasın 1,5 yap :)

tarihinde Okay Kaygusuz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

bugün biraz para harciyim dedim

8 litre castrol yağ aldım 10w40 . lazım olanı 6 litrede 4+1+1 alsam daha pahalıydı böyle daha ucuz oldu

6 adet Ngk marka buji ve hava filtresi sipariş ettim

bakım yapalım yaza girerken . delikanlı mutlu olsun 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
bugün biraz para harciyim dedim

8 litre castrol yağ aldım 10w40 . lazım olanı 6 litrede 4+1+1 alsam daha pahalıydı böyle daha ucuz oldu
6 adet Ngk marka buji ve hava filtresi sipariş ettim

bakım yapalım yaza girerken . delikanlı mutlu olsun 
2 litreyide seneye kullanirsin daha degil cok daha ucuza gelir :) Benim yarim litre 1 yildir bekliyor.
Yorum bağlantısı
Ali Gök
23 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

2 litreyide seneye kullanirsin daha degil cok daha ucuza gelir :) Benim yarim litre 1 yildir bekliyor.

hocam seneye kalmaz 6 ayda bir 10 bin doluyor bende :) 

eğer 4+1+1 alsaydım 195 liraya geliyordu   

8 litresini 165 e aldım. 2 litre fazla + ucuz  ne bilim tuhaf geldi  kutu kola ile şişe kola hesabı gibi sanırım

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Arabamda garip bir sorunla uğraşıyorum. Benzin deposu fullediğim için, araba kafayı yedi. Benzine geçmiyor. Lpg bitene kadar , bekliyeceğiz :( 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
3 dakika önce, Ali Darbaz yazdı:

Arabamda garip bir sorunla uğraşıyorum. Benzin deposu fullediğim için, araba kafayı yedi. Benzine geçmiyor. Lpg bitene kadar , bekliyeceğiz :( 

Derdi başkadır onun. Düğme bozuktur belki de?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
24 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Derdi başkadır onun. Düğme bozuktur belki de?

22 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

benzin fullendi diye ariza mi olur ya? Ben hep fulluyorum.

Benzini alana kadar sorun yoktu abi :) Videosunu atacam birazdan. Arıza kodunu aldım ben arabadan :) 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Benzinde alkol mu var. Haram diyip içmiyordur belki.

• Beğen 4
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Bugün satışta olan aracımı forumdan @Emrah Korkmaz'a sattım. Üçümüz güzel yorucu bir gün geçirdik ;-) eski plakayı sağlam monte ettirdiğim için sökemedik mecburen yaptırdığım camcıya gidip nasıl yaptıysan sök dedik ;-). Bütün işlerimizi hallettikten sonra kendisini ve yeni sahibini İstanbul'a uğurladım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

hocam seneye kalmaz 6 ayda bir 10 bin doluyor bende [emoji4] 

eğer 4+1+1 alsaydım 195 liraya geliyordu   

8 litresini 165 e aldım. 2 litre fazla + ucuz  ne bilim tuhaf geldi  kutu kola ile şişe kola hesabı gibi sanırım
Benim baktığım yağlar neden 4 litre 200 lira [emoji848]
15 bin dizel periyodu ama pahada ağır, 480 lira yakıt filtresi ile birlikte [emoji857]
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
13 dakika önce, Metin Uzunoğlu yazdı:

Bugün satışta olan aracımı forumdan @Emrah Korkmaz'a sattım. Üçümüz güzel yorucu bir gün geçirdik 😉 eski plakayı sağlam monte ettirdiğim için sökemedik mecburen yaptırdığım camcıya gidip nasıl yaptıysan sök dedik ;-). Bütün işlerimizi hallettikten sonra kendisini ve yeni sahibini İstanbul'a uğurladım.

Alan satan hayrını görsün

Bir saat önce, Ali Darbaz yazdı:

Araba bıkdı senden artık 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
9 dakika önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Benim baktığım yağlar neden 4 litre 200 lira emoji848.png
15 bin dizel periyodu ama pahada ağır, 480 lira yakıt filtresi ile birlikte emoji857.png

10/40 tır aldığı, sizdeki 5/30 dur, bir de dpf li ise. rakam öyle oluyor

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
10/40 tır aldığı, sizdeki 5/30 dur, bir de dpf li ise. rakam öyle oluyor
PDF yok, 2008 üretim. PDF li olandan alsam sıkıntı olmaz sanırım. Aynı sitede PDF siz yağlı olan 40 lira daha ucuz ama hava filtresi orjinal değil, fiyat farkı oradan zaten.
http://www.yedekparcaford.com/Focus-yag-bakim-seti-1-6-tdci-partikul-filtreli-araclar-icin-2008-2011_19124.html

Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Amazon’dan aldığım gündüz LED’leri geldi ne yazıkki bunlarda arıza lambası yakınca geri söktüm park ampülleri yüzünden hız sabitleyici devreye girmiyordu riske atmadım. Bunlar elimde kaldı satmaya çalışcaz artık 😔

7a0WbP.jpg

9aJW5o.jpg

gr3vAZ.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
18 dakika önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

PDF yok, 2008 üretim. PDF li olandan alsam sıkıntı olmaz sanırım. Aynı sitede PDF siz yağlı olan 40 lira daha ucuz ama hava filtresi orjinal değil, fiyat farkı oradan zaten.
http://www.yedekparcaford.com/Focus-yag-bakim-seti-1-6-tdci-partikul-filtreli-araclar-icin-2008-2011_19124.html

fmy nin 4 lt si mi 200 TL :S çok

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
2 saat önce, Ali Darbaz yazdı:

Özellik değil miydi o?

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
37 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Özellik değil miydi o?

Daha önce full lpg varken, geçmediğini düşünüyordum. Lakin yarım depo gaz yaktım, halen geçmedi. Bende şüphelendim. Söktüm tüpü, denedim. Araba benzinde gidiyor olduğunu gördüm. Sebebini araken, obd üzerinde yakıt şamandıra arızası verdiğini gördüm. Şamandıra 98 de takılı kalmış, Ecu bunu doğru bilgi olduğunu anlayamıyor. Depo %100 dolu. Daha önce 1 defa daha full benzin doldurmuştum. Servisle görüştüm, benzini biraz yakarsan normale döner dedi. 200 km lik lpg kaldı. Bitince benzine geçicek, benzinde biraz süreriz sorun düzelmezse , bakarız. 16 gün sonra garantimiz bitiyor :( 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...