İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız Kaç Km'de Ve Modeli

Adnan Çakır

Recommended Posts

Mehmet Yeter
Ebrar Tüfek yazdı:

Ne zenginliği abi arabamla aramda 4 yaş var :D

Ne güzel işte yaşına hürmeten😊depo fullenmiş. 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Mehmet Yeter yazdı:

Ne güzel işte yaşına hürmeten😊depo fullenmiş. 

Yaşlı kurtu aç bırakmıyoruz, elimiz ayağımız oluyor araba :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Ebrar Tüfek yazdı:

Yaşlı kurtu aç bırakmıyoruz, elimiz ayağımız oluyor araba :)

Bende dün gidip lineayı fulledim. Depo yarımın altına düşünce kendimi rahatsız hissediyorum.

LPG'den kalma bir duygu sanırım. LPG'de göstergede yarım depo olduğunda ancak 150 km götürüyordu. :) 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Murat Sahın yazdı:

Bende dün gidip lineayı fulledim. Depo yarımın altına düşünce kendimi rahatsız hissediyorum.

LPG'den kalma bir duygu sanırım. LPG'de göstergede yarım depo olduğunda ancak 150 km götürüyordu. :) 

Abi bende de aynı huy var, depo çeyreğe düşünce stres oluyorum :)

Yorum bağlantısı
Ethem Şenkurt

Peugeot 301active 2013 model 05/2020 tarihinde 157.000 km'de aldım, şuanda 235.000 km'de

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım

Bugün 40bin i devirdik. Toplamda 6bindir bende.
Kazasız km lere inşallah.0d8efa1cd9c42b7382653a092be8c00c.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf

OYRIIQ.jpg

OYEmHb.jpg

OYEvKs.jpg

Bugün 200.000 olmamla beraber tam forum için fotoğraf çekeyim demiştim ki bir de kaza için fotoğraf çekmek nasip oldu. Geri geri gelen bir Demir Tampon Lada Samara ön tamponu biraz yerinden oynattı. Arabalardan indik 50 li yaşlarını geçkin bir adam yanında oğlu ile indi, gayet nazik bir şekilde özür diledi görmediğini söyledi bende problem yok canın sağolsun dedim. Tekrar vurarak birazını düzelttim iyi ki ölçüsü daha büyük olan yeni lastikleri takmışım arabanın yükselmesi belki çamurluğun yamulmasını kurtarmış oldu. Sadece Tampon ile sıramızı savmış olduk. 

• Beğen 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Ethem Şenkurt yazdı:

Peugeot 301active 2013 model 05/2020 tarihinde 157.000 km'de aldım, şuanda 235.000 km'de

1 yıl olmadan 78 bin km :shok:

Çağrı Alaf yazdı:

OYRIIQ.jpg

OYEmHb.jpg

OYEvKs.jpg

Bugün 200.000 olmamla beraber tam forum için fotoğraf çekeyim demiştim ki bir de kaza için fotoğraf çekmek nasip oldu. Geri geri gelen bir Demir Tampon Lada Samara ön tamponu biraz yerinden oynattı. Arabalardan indik 50 li yaşlarını geçkin bir adam yanında oğlu ile indi, gayet nazik bir şekilde özür diledi görmediğini söyledi bende problem yok canın sağolsun dedim. Tekrar vurarak birazını düzelttim iyi ki ölçüsü daha büyük olan yeni lastikleri takmışım arabanın yükselmesi belki çamurluğun yamulmasını kurtarmış oldu. Sadece Tampon ile sıramızı savmış olduk. 

Geçmiş olsun. Nazar çıkmıştır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Soner Keskin

342000 km de. Ford Cmax 1.6 TDCI 2006 

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Soner Keskin yazdı:

342000 km de. Ford Cmax 1.6 TDCI 2006 

Sizin c max'ın maşallahı var.

Çağrı Alaf yazdı:

OYRIIQ.jpg

OYEmHb.jpg

OYEvKs.jpg

Çağrı hocam geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Soner Keskin
Mehmet Yeter yazdı:

Sizin c max'ın maşallahı var.

Mehmet Hocam öyle biraz riske girerek Kasım 2020'de 338000 de aldım. Aynı fiyatlara polo fiesta modellerinin daha az km'li alabiliyordum. Küçük araç işimi görmeyeceği için böyle bir tercih yaptım. 2. sahibinden aldım. Öğrenmendi kendisi. Fakat ikinci sahibi yaklaşık 10 ay kullanmış. Kısacası araç tek elden kullanılmış diyebiliriz. Aracın ilk günden bugüne kadar yapılan tüm işlemlerin kaydı ve faturası duruyor. Trigeri yeni değişmiş. Motor hiç açılmamış. Bana bu biraz güven verdi ve emsal araçlara göre uyguna aldım. Aldığımdan beri şarj dinomosu bozuldu yaptırmadım, sıfırını alıp taktırdım. Mazot borusu delindi borusunu değiştirdim. 1. enjektör dibinden mazot kacırdı temizletip tek pulla sorunu giderdik. Bakım dışını bir masraf açmadı. Enjektör bakımı yaptırmak istiyorum aslında ama herkesin cekindiği gibi usta konusunda çekincelerim var. Kısmet artık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Mehmet Yeter yazdı:

Sağolasın Mehmet Abi 😊

Murat Sahın yazdı:

Geçmiş olsun. Nazar çıkmıştır. 

Valla öyle düşündüm bende ne yardan olduk ne serden öyle bir badire uğradı gitti en büyük derdimiz bu olsun 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz

Ayda 1 depo anca alıyorum.resim ay sonuna denk geldi ebrar[emoji3]

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Ali Gürbüz yazdı:

Ayda 1 depo anca alıyorum.resim ay sonuna denk geldi ebraremoji3.png

2.4 otomatik arabayla ayda 1 depo iyiymiş abi çok yol yapmıyorsun heralde :)

Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz

2.4 otomatik arabayla ayda 1 depo iyiymiş abi çok yol yapmıyorsun heralde [emoji4]
Bazen 1 depo bazen 1.5 depo. Hafta ici evdeyim. Hafta sonlarıda pandemi yasak. Alışveriş , spora git gel , bitiyor. Şehir içinde kısa mesafede çok acımasız. 450 km menzil.[emoji3]
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Ali Gürbüz yazdı:

Bazen 1 depo bazen 1.5 depo. Hafta ici evdeyim. Hafta sonlarıda pandemi yasak. Alışveriş , spora git gel , bitiyor. Şehir içinde kısa mesafede çok acımasız. 450 km menzil.emoji3.png

T5 ile aylık 130 litre motorin alıyordum, arabayı satınca zenginleştiğimi farkettim, hacimli araba üstten aşşağı zarar :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
H.Cenk Bayrakçı
Mert Gulkokan yazdı:

Muhammed selamını söyledi hocam emoji846.pngemoji16.png

Biraz geç ulaşmış ama... 😂😁 Muhammed'e taaa ne zaman söyledim. Her neyse  Bu taraflara gelirseniz beraber bekleriz. 👍🏻

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...