İçeriğe Yönlendir

Yeni Corolla Sedan

Murat Azalma

Recommended Posts

Çağrı Alaf

Aslında cep telefonlarının içerisinde SIM kart fabrika çıkışlı olarak vardır. Telefon bu Global Sim Kart üzerinden Baz istasyonları ile acil durumlarda istendiği zaman haberleşebilir. Biz sadece içerisine operatörlerden alıp sonradan taktığımız  SIM Kart ile özelleştirme yapmış oluyoruz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

arabalarda sim card mı var? kime kayıtlı?

E sim var. Düğmeye basınca 112’yi arıyor. İlginç olan hava yastıkları açılınca kendi aramasıymış. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

E sim var. Düğmeye basınca 112’yi arıyor. İlginç olan hava yastıkları açılınca kendi aramasıymış. 

araba mı aramış? o olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Çağlar Bayur yazdı:

araba mı aramış? o olur.

Ama dedim 😛 araba arar 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

araba mı aramış? o olur.

Doğru 🙈

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Haziran için bir söylentiye göre en düşük paket vision da %80 ötv dilimine girecekmiş. Corolla ucuz olduğu için satılıyordu zaten. Diğerlerinden ucuz olmadığı sürece satış rakamlarının etkileneceğini düşünüyorum. 

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Erkan Işık

Arkadaşlar 1,5 benzinli corolla tavsiye edermisiniz alınırsa hangi paketle alınmalı fiestayı verip corolla alma arefesindeyim otomotik model alacaz inşallah ama hangi paket almalı 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)
Erkan Işık yazdı:

Arkadaşlar 1,5 benzinli corolla tavsiye edermisiniz alınırsa hangi paketle alınmalı fiestayı verip corolla alma arefesindeyim otomotik model alacaz inşallah ama hangi paket almalı 

4 paket var. En düşük paket 230bin tl civarı. Diğerleri %80 ötv dilimine geçti. İş için kullanılacaksa en boş paket. 

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

araba alınacaksa en üst paket alınır, istenilen model alınamazsa bir alt seviyenin en üstü alınır, o da olmuyorsa almam aga, benim sistem böyledir :)

corollada almak istediğim model, 390 bin, sonuç almam alamam :D

rav 4 kibrit passion x pack sport e cvt 740 bin :hohoho:

tabii ötv teşvikli fiyat bunlar...

nereye gidiyoruz böyle....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

4 paket var. En düşük paket 230bin tl civarı. Diğerleri %80 ötv dilimine geçti. İş için kullanılacaksa en boş paket. 

Tansu bey diger arkadaşlarım arabayı kızıma alacam kızım kullanacak , ford fiestadan biraz sıkıldı acemeligini atsın diye almısdım fiestayı attı, şimdi evi degişdim önceli evle işyeri yanyana idiarac kullanmıyordu işe git gelde şimdi günlük arac kullanıyor ev işyeri arası 2 km, degiştirmediki bir sebebim kalorifer tabi burayı forumu okursa ögrenmiş olur  ford 4-5 km yoldan aşagı ısınmıyor benzinli corolla cabuk ısınırmı , birde 4 silindirden 3  silindire düşürmüşler aracı pişman edermi yüzde 80 dilimden de arac almak alasım gelmıyor otomatik olsun  benzinli olsun saglam olsun tavsiye öneri varsa acıgım 

Ali Cihangiroğlu yazdı:

araba alınacaksa en üst paket alınır, istenilen model alınamazsa bir alt seviyenin en üstü alınır, o da olmuyorsa almam aga, benim sistem böyledir :)

corollada almak istediğim model, 390 bin, sonuç almam alamam :D

rav 4 kibrit passion x pack sport e cvt 740 bin :hohoho:

tabii ötv teşvikli fiyat bunlar...

Ali abi hisse satmak lazım ozaman :))

Dogan Arsiray yazdı:

740 bin... rav4

Haluk Şentürk yazdı:

Rav4 de rav4 ama. Hele hibrit olursa...

Oaraclar beni aşar alırım ben arabaya araba bana bakar

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Sağlamlık konusunda corolla ncap’tan en yüksek puan alan araçlardan biri. Ç silindir konusuna bence hiç takılmayın. Sürenler anlamıyor bile. Araç benzinli olduğu için ve euro normlarını sağlamak için motoru ve katalizörü çabuk ısıtmaya çalışıyor. Bu yüzden en hızlı ısınan araçların başında geliyor. Kızınız için deri direksiyon, ekranlı multimedya, adaptif sürüş sistemleri, koltuk ısıtma, anahtarsız çalıştırma, led farlar vs gibi şeyler önemli değilse vision paket getir götür arabası için çok çok yeterli. Elektrikli el freni de eklemişler. Kliması tam otomatik. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

fırın da araba toplamaya

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Çağlar Bayur yazdı:

fırın da araba toplamaya

eskiye nur yagıyor artık caglar abi 

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Sağlamlık konusunda corolla ncap’tan en yüksek puan alan araçlardan biri. Ç silindir konusuna bence hiç takılmayın. Sürenler anlamıyor bile. Araç benzinli olduğu için ve euro normlarını sağlamak için motoru ve katalizörü çabuk ısıtmaya çalışıyor. Bu yüzden en hızlı ısınan araçların başında geliyor. Kızınız için deri direksiyon, ekranlı multimedya, adaptif sürüş sistemleri, koltuk ısıtma, anahtarsız çalıştırma, led farlar vs gibi şeyler önemli değilse vision paket getir götür arabası için çok çok yeterli. Elektrikli el freni de eklemişler. Kliması tam otomatik. 

Valla ona kalırsak o ister hepsini ama 80 lik dilime gelir 50 lik dilimde neler alabılırsej artık

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Erkan Işık yazdı:

eskiye nur yagıyor artık caglar abi 

Valla ona kalırsak o ister hepsini ama 80 lik dilime gelir 50 lik dilimde neler alabılırsej artık

C segmentte sanırım corolla otomatikten başka %50 ötv içinde kalmadı. Sanırım yani, emin değilim hocam. Ama bu ötv sınırı da yakın zamanda değişir gibi. Araba kalmadı %50’de

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Tansu Kalafatoğlu

272 binde ilk defa çekici üstüne binmiş. Durduğu yerde aks kırmış bir e210 lpg’li corolla. Sahibi öyle diyor. Acaba jantlardan olur mu? Orijinal değil bunlar

2-B80-C604-595-D-4-AF0-81-ED-B92-B2-B4-F

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

272 binde ilk defa çekici üstüne binmiş. Durduğu yerde aks kırmış bir e210 lpg’li corolla. Sahibi öyle diyor. Acaba jantlardan olur mu? Orijinal değil bunlar

2-B80-C604-595-D-4-AF0-81-ED-B92-B2-B4-F

210bindeki aksta kırılsın bi zahmet yani. İyi gitmiş :)

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Araba kırılır aks kırılmamalı ya hu. Hızlı giderken düşünemiyorum durumu. Ses falan yapıp belirti de vermemiş sanırım. Çok tehlikeli

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

Jant kırılır aks kırılmaz. O kadar diyeyim.

Konu mu açmışım ben yav. Son mesajlar silinsin lütfen. Ne aksı hangi aks 🙈

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Konu mu açmışım ben yav. Son mesajlar silinsin lütfen. Ne aksı hangi aks 🙈

Sizin gibi gençleri pistlerde görmek isteriz biz 😁 Enerjinizi atamayinca böyle oluyor 😁

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...