İçeriğe Yönlendir

B Max & C Max & Courier hangisi

Engin Ünal

Recommended Posts

Engin Ünal

arkadaşlar babam kendi tabiri ile yüksek tavanlı geniş ve  bagajı bol bir araç istiyor B Max & C Max & Courier bunlardan hangisini tavsiye edersiniz B max bulmuş bir tane 2013 model 1.6 dizel titanyum 75 binde 70 bin tl isteniyor ben biraz araştırdım piyasası yok tutulmuyor gibi yorumlara rastladım , bu üç arabadan hangisini tavsiye edersiniz , yada aradığı özellikleri karşılayan başka araba da olabilir

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Bu üç seçenek içerisinde C-Max dışında tavsiye geleceğini sanmıyorum. 

Zamanında Mk2 Trend donanımları oto park özelliği ile satmışlardı. Çokça bulunabilir bu özelliğe sahip C-Max. B-Max Titanium için verdiğiniz fiyat örneği, C-Max Trend için çok rahat bulunur diye düşünüyorum.

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Tabiki C-Max derim çünkü yazdıklarınız içinde C-max ayrı katagori. C-Max C segmenti üzerine oluşturulmuş yani Focus platformu üzerine kurulmuş bi araba. Diğerleri B segmenti yani Fiesta platformu üzerine oluşturulmuş. 

B Max mi Courier mi derseniz Courier derim. Courier daha fazla iç hacim sunuyor. Birde B-Max çok garip bi araba Ford'un yaptığı bi hata diye düşünüyorum.

• Beğen 4
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
1 dakika önce, Hakan Gürsu yazdı:

Birde B-Max çok garip bi araba Ford'un yaptığı bi hata diye düşünüyorum.

B-Max ‘ı, Mk2 Fusion olarak tanımlayabiliriz. 

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Farklı segmentte olmalarına karşın fiyat, performansı karşılayacak ilk araç C Max.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

cmax yazayım kaçayım. courier ayrı bir ihtiyacı karşılayan ufak bir kamyonet.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Eğer köye, köşke, dağa, taşa gidilecek ve çuval vs. tarzı taşınacak ise Corrier. Yok asfalttan inmeyiz ise C-Max. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Bence otomobil ruhsatlı courier, fayda maliyet olarak çok iyi. Otomobilden farkı yok. Aralık ayı civarında yeni makyajlı kasalarını uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Kronik olarak tam kapanmayan ayna ve yüksek süratte rüzgar sesi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Aslan

Elbette C Max, ama,sınırlı bütçeye karşın donanım isteniyorsa Courier.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
On 18.11.2018 at 14:39, Engin Ünal yazdı:

arkadaşlar babam kendi tabiri ile yüksek tavanlı geniş ve  bagajı bol bir araç istiyor B Max & C Max & Courier bunlardan hangisini tavsiye edersiniz B max bulmuş bir tane 2013 model 1.6 dizel titanyum 75 binde 70 bin tl isteniyor ben biraz araştırdım piyasası yok tutulmuyor gibi yorumlara rastladım , bu üç arabadan hangisini tavsiye edersiniz , yada aradığı özellikleri karşılayan başka araba da olabilir

Geçen hafta Kurye aldık 2018 model Van. 60.000 TL. camlı koltuklusuna da 78.000 TL demişlerdi.

Bence sıfır bir camlı koltuklu kurye uygun olacaktır. Kullanımı da çok keyifli .

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

B-max tırt

Kuryenin sürüşü nemo-fiorino gibi yüksek değil. Fiestanın yüksek tavanlısı gibi.

Büyük lazımsa connect, doblo

c-max zaten bunlardan başka bir araç.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Ünal
(düzenlendi)

Herkese ilginizden dolayı çok teşekkür ederim , C MAX 'a para yetmedi :D , B MAX 'ı sevmedik , KURYE :) kamyonet olduğu için babam istemedi neye niyet neye kısmet hesabı bizde CİTROEN C5 aldık , 1.6 e-hdi , otomatik vites 86 binde , beyaz renk , boyasız 68 bin gibi aldık , babam çok sevdi arabayı kullanınca bende çok sevdim :D kendi arabamı satıp bende almayı düşünmüyorum değil . Aldığımız araba budur.

https://www.otowideo.com/ilan/ikinci-el-citroen-c5-dizel-citroen-c5-comfortline-672

tarihinde Engin Ünal tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Courier için Fiesta altyapısı kullanıyor gibi bir tabir geçmişti. Courier de makas var mı yok mu? Gördüğüm kadar ile eski Connect lerde vardı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
4 saat önce, Bülent Tarakçı yazdı:

Courier için Fiesta altyapısı kullanıyor gibi bir tabir geçmişti. Courier de makas var mı yok mu? Gördüğüm kadar ile eski Connect lerde vardı. 

Dorudur fiesta şasesine oturtulmuştur. Benim bildim makassız dır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Makas yok fakat daha sert yaylar olsa gerek, taşıma kapasitesi fazla

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...