İçeriğe Yönlendir

LG 43 Full HD Nasıldır?

Erol Güven

Recommended Posts

Selim Kaya
29 dakika önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:
5 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bizim Efsane cuma, MU7000'leri gelmiyor işte emoji4.png

43 mu ve kaç liraya gelmişti merak ettim, alım fazla mi oldu acaba.

50MU7000

2841 (ikibinsekizyüzkırkbir) Lira 'dan listelendi. Ama olmayan stoğu listelemişler.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

LG 42LA620S

5 yılı devirdi. Neredeyse gün içinde sürekli açık.

arada oğlum tokatlıyor. Sadece bir defa vurduktan sonra görüntü kalitesi düştü, kapatıp açınca düzeldi. Halen çok güzel kullanıyoruz.

En sevdiğim özelliği aynı ağdaki paylaşımı açık laptoptan istediğimiz medyayı açabiliyoruz.

Bir de smarttan beinsports uygulamayla haftanın özetlerini izlerim, çok pratik.

3D herkesin dediği gibi, atıl..

Aldığımıza değdi.

Yorum bağlantısı
Erol Güven

Siparişi verdik bakalım hayırlıysa artık sağlam ve sorunsuz gelir şimdilik tek sorun bu benim için.

Yorum bağlantısı
Murat Kırmızı
20 saat önce, Erol Güven yazdı:

Siparişi verdik bakalım hayırlıysa artık sağlam ve sorunsuz gelir şimdilik tek sorun bu benim için.

Hayırlı olsun Erol Bey. Lütfen ürünü gelip açtıktan sonra Smart Bölümünde IPTV uygulaması var mı bakar mısınız ? Hepsiburadadaki yorumlarda Digitürkplay uygulamasının olmadığı yazılmış. Fiyat olarak emsallerine göre uygun olması Smart bölümündeki eksik uygulamalar değildir inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
(düzenlendi)

Merhaba.

3D konusunda kısa bir not düşmek istiyorum.

Aslında bu teknoloji çok güzel, bu şekilde film izlemek apayrı bir zevk.

Ancak insanımız filmin her yerinde, sürekli ekrandan birşeyler çıkmasını bekleyerek izleyince pek beklediğini bulamadı.

3D aslında derinlik demektir. Yani dünyadaki her cisim ganişlik-yükseklik ve derinliğe sahiptir.

filmlerde de baktığınız bir nesne ile filmde daha gerilerdeki bir başka nesne arasındaki mesafeyi görmektir.

3D filmlerin neredeyse %90 lık bir süresinde bu derinlik varken 3-5 sahnede pop-out  (bir objenin dışarı çıkmasını) görürsünüz.

eğer her sahnede sürekli birşeyler dışarı çıksaydı insanlar filmin ortasına gelmeden baş ağrısı yaşamaya başlardı.

Ben hala 3D film izliyorum, arşiv de yapıyorum. Hatta benim tv bozulursa ne alırım diye gezerken yine gözüm 3D li model arıyor ama yeni üretimlerde rağbet olmadığı için eklenmemiş bu özellik.

tarihinde Öner Kurukuz tarafından düzenlendi
harf hataları
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...