İçeriğe Yönlendir

Mondeo I - Dış Sıcaklık Sensörü

Bora Demirci

Recommended Posts

Bora Demirci

merhabalar uzun zamandır yol bilgisayarı sorunu yaşıyordum malum mk1 leri. Genel sorunu piksel hatası silik gösterme vs sonunda sıfır yol bilgisayarını buldum taktım sorunsuz çalışıyor fakat sıcaklığı göstermiyor tarih saat anlık tüketim herşey tam sıcklak konumuna aldığımda -- bu şekilde bir ibare çıkıyor galiba benim arabanın sensör bozul veya hiç yok bu sensör arabanın neresindedir 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

tampon alt kisminda izgara kisminda diye hatirliyorum.Ayrica piksel hatalari ve silik gosterme olayi hava sicakligiyla alakali. malum havalar bu ara soguk.. havalar duzeldiginde kendiliginden duzelecegini dusunuyorum.

Yorum bağlantısı
Bora Demirci
5 saat önce, Alpay Sumer yazdı:

tampon alt kisminda izgara kisminda diye hatirliyorum.Ayrica piksel hatalari ve silik gosterme olayi hava sicakligiyla alakali. malum havalar bu ara soguk.. havalar duzeldiginde kendiliginden duzelecegini dusunuyorum.

Piksel hatası eski bilgisayarda vardı son zamanlar hiç göstermiyordu yeni bilgisayar maşallah çok iyi. Dediğiniz bölge sis farlarının bağlı olduğu siyah panjur galiba onun için bir kanal veyahut life kaldırmak gerek heralde uygun bi zamanda sanayide bakayım 

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Tufan Kırış

Bora Bey yol bilgisayarını nerden temin ettiniz ? Fiyat bilgisi verebilir misiniz ?

Yorum bağlantısı
Bora Demirci

Ankara'dan buldum Aytekin oto 220 lira gibi komik bir rakama buldum üstelik parça sıfır 

isterseniz yarın öğreneyim elinde varmı eğer varsa ordaki arkadaşın numarasını veririm size 

Yorum bağlantısı
Tufan Kırış
On 16.01.2019 at 23:54, Bora Demirci yazdı:

Ankara'dan buldum Aytekin oto 220 lira gibi komik bir rakama buldum üstelik parça sıfır 

isterseniz yarın öğreneyim elinde varmı eğer varsa ordaki arkadaşın numarasını veririm size 

Çok makbule geçer numara verebilirseniz eğer fiyat gerçekten çok iyiymiş

Yorum bağlantısı
Bora Demirci
On 19 Ocak 2019 at 14:22, Tufan Kırış yazdı:

Çok makbule geçer numara verebilirseniz eğer fiyat gerçekten çok iyiymiş

0544 278 3868 Aytekin oto Yusuf bey. Ürün şuan ellerinde kalmamış siparişimiz var gümrükte diyor haftaya bi arayıp sorun yeni sipariş olduğundan fiyat farklı olabilir numaranızı Kayseri'den bora dan aldım derseniz saatin ne olduğunu biliyor elinde ulaşmış ise fiyatta sizin için makul ise getirtirsiniz 

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Tufan Kırış
On 21.01.2019 at 13:06, Bora Demirci yazdı:

0544 278 3868 Aytekin oto Yusuf bey. Ürün şuan ellerinde kalmamış siparişimiz var gümrükte diyor haftaya bi arayıp sorun yeni sipariş olduğundan fiyat farklı olabilir numaranızı Kayseri'den bora dan aldım derseniz saatin ne olduğunu biliyor elinde ulaşmış ise fiyatta sizin için makul ise getirtirsiniz 

Bora Bey iş yoğunluğu nedeniyle çok fazla forumada giremedim geç dönüş yapıyorum. İlginiz için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Bora Demirci
9 saat önce, Tufan Kırış yazdı:

Bora Bey iş yoğunluğu nedeniyle çok fazla forumada giremedim geç dönüş yapıyorum. İlginiz için teşekkür ederim.

Rica ederim ne demek Can'ınız sağolsun

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...