İçeriğe Yönlendir

Turkcel in Acığımı Var

Ramazan Başkan

Recommended Posts

Ramazan Başkan
(düzenlendi)

Daha önce konusunu acımıştım Bu aralar faturalara zam yapması nedeniyle Turkcele cok kızgınım bundan dolayı gezinirken bir şey denedim başarılı oldu belki siz biliyorsunuzdur. 

Tukcelin 25 yaş altı kampanyaları normal faturalara göre cok uygun cıkıyor bunda dolayı hattımın 25 yaş altı birinin kullanımında görünmesi gerekiyordu.

Hesabım uygulamasından kullanıcı bilgilerinden 2 yaşında oğlumun T.C. no ile kullanıcı olarak tanımladım kaydettim sistem hiç bir uyarı vermedi

ve hemen ardından 25 yaş altı bir kampanya denedim oldu

hesabım uygulamasından basit bir değişiklikle daha uygun fiyata kampanyadan yararlanmaya başladım. 

Bu durum Turkcel in acığı değil midir?. 

ben benim yanlış davranışım farkındayım:d

Bu konuyu acma sebebim telefon kullanacak yaşa gelmiş çocuklarınızın T.C numarası ile bu işlemi yapabilirsiniz ve daha uygun kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Konu site kurallarımıza aykırı ise yöneticilerimiz silerler.

tarihinde Ramazan Başkan tarafından düzenlendi
harf düzeltme
Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Turkcell in açığı filan değil.Ben iki yıldır kızımın T.C. si ile genç Turkcelliyim.Bunu yapanda Turkcellin elemanı..Ama dün 15 Tl zam yaptılar.Cihaz taahüdüm olduğu için itirazda edemedim.Bitsin 18 yıllık Turkcell maceramda bitecek.Ölümü gösterip sıtmaya razı ediyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Bir arkadaşım geçen hafta bayiye gidip faturam yüksek geliyor düşürün demiş, onlarda bu şekilde bir ayar çekmişler.

Yorum bağlantısı
Fırat Önal
Bir saat önce, Metin Mankal yazdı:

Turkcell in açığı filan değil.Ben iki yıldır kızımın T.C. si ile genç Turkcelliyim.Bunu yapanda Turkcellin elemanı..Ama dün 15 Tl zam yaptılar.Cihaz taahüdüm olduğu için itirazda edemedim.Bitsin 18 yıllık Turkcell maceramda bitecek.Ölümü gösterip sıtmaya razı ediyorlar.

Türkcelin alabileceğim en mantıklı en ucuz tarifesini aldım.3gb 500 dk 1000 sms 25 tl. Enflasyon X2 . Sürpriz noktadan da güzel bir şekilde geliyor. 

Değerli hocam bende aynısını söyleyip tt ve vodafone denedim. İnanın dönüp dolaşıp geleceğimiz yer türkcel dükkanı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celal Aydın

Eski müşterilerine adam akıllı uygun fiyatlı paketi yok Turkcell’in.
Onlar da farkında.
3 gb internetli paketi 70₺ den açıyor ağzını.
3 gb nedir yahu günümüzde.
Platinum pakete geçmeye ya da ordaysanız kalmaya zorluyorlar.
İşte bu yüzden Ali Cengiz oyunu döndürmeleri normaldir.
İşin kötüsü dönüp dolaşıp yine Turkcellde buluyor kendini, daha önce kullanan insan.
Diğerlerine geçince şikayetler çoğalıyor.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
(düzenlendi)

Sanirim 18 yas alti cocuklarin Ebeveynlerinin sorumlulugunda oldugundan kaynaklaniyor.yani aslinda tum sorumluluk yine sizde.

18 yildir faturali hat kullanmaktayim.

Hemen hemen 12-13  yildir da ayni operatordeyim. ariyorum adamlar vip segmenttesiniz diyorlar , paket secmeye calisiyorum en az 70 ten basliyor fiyatlar.. Bakiyorum diger tarifelere Gidip diger opr.lere bi tur atip gelsem 25 liraya verecekler.Ya arkadas ugrastirma diyorum yok illa dolanacaksiniz diyorlar resmen...

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Turkcell  3gb , 750dk tarifeye 40 tl veriyorum. İki yıldır bu tarifedeyim geçen sene fiyatı 29 tl di.  Şubat'ta süresi bitiyor ,yeni tarife arayışındayım. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan

Türk Telekom faturalı hat 3 Gb internet 1000 Dk konuşma ve 1000 SMS  yanlış hatırlamıyorsam 25 veya 29 tl olması gerek. Kaltesi Türkcell ile boy ölçüşemez ancak şehir içi kullanıcısını tatmin eder. Benim 3 hattım var ve 22-23 tl civarında ödüyorum. 

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

2 yaşında çocuk telefonda bıy bıy be bey diyorsa sıkıntı yok konuşur ve hat sahibi olabilir

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

26 yaşıma girdiğimde genç Turkcell kampanyalarında faydalanamadığım için bayiye gittim başka bir paket seçmek için. 

Bayideki kız kendi TC nosunu girip beni tekrar genç Turkcell paketlerine dahil etmişti.

Hatta daha bir kaç güne kadar da öyle duruyordu. Turkcell hesabım uygulamasından kendim değiştirebiliyormuşum meğer. Kendi bilgilerimi girdim :) 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

O sistem o çocuğun 2 yaşında olduğunu göremiyorsa, kapatıp gitsinler :) 

7 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Turkcell hesabım uygulamasından kendim değiştirebiliyormuşum meğer. Kendi bilgilerimi girdim :) 

Tarifen yükselmesin :)

Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan
3 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Ramazan hocam kontratin var miydi bunu yaparken?

Metin hocam kontratım yeni bitti

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bence reklam şeysi, veledin tc no su ile abone olunmaz imzası yok birşeyi yok, sadece vesile etmişler demek 25 yaş altı tc si ile kampanya başlatılmasını. yani hat tresmi olarak ona ait olmuyor. ttelekomda da vardı, sabit hattı olan birininin tc si ile indirimli mobil tarife yapıyorlardı.

bence müşterinini açığı var, tcell li oluyor bu kampanya ile :)

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
8 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

O sistem o çocuğun 2 yaşında olduğunu göremiyorsa, kapatıp gitsinler :) 

Kapatmak işlerine gelmez. Sistem TC kimlik numaralarını direk mernisten kontrol ediyor.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Ben gittiğimde 25 yaş altı tc getir yapalım dedi, tc yok diyince onu hallederiz dedi ve yaptı. Hat benim, kullanıcı 25 yaş altı yani.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Erhan Doruk

20 Şubat"ta benim turkcell kontratı bitiyor. Araştırmalarım sonucu Turkcell 2 seçenek sundu.

1. Turbo maxi paket 6gb 51 TL

2. Eğer başka aboneye geçip geri gelirsen Turkcell e dönersen 3 gb 34 TL

Bakalım araştırıp daha iyi bir seçenek bulamazsam ikisinden birini seçeceğim. Sorun şu ki çok seyahat ediyorum ve ne olursa olsun kırsal kesimde Turkcell in çekim alanı diğerlerine göre çok daha iyi .

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...