İçeriğe Yönlendir

Ankastre Set Alımında Tavsiye

Murat Atagenç

Recommended Posts

Doğukan Çoktay

ferre set aldım 8 ay önce fırını ve ocağı güzel ama davlumbazı tavsiye etmem çünkü 2 kez bozuldu kartı yanmış şimdi tamirde 10 gün oldu ses yok

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Tahir İlter
Osman Yücel Çetin yazdı:

Konu güncel bayanlar baylar. 😀

N11 de Teka da indirim vardı. Yeni ev alan bir arkadaşa gösterdim fiyatlar çok iyi ama ben aldım dedi. Hoover almış o da 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Konu güncel bayanlar baylar. [emoji3]
Silverline Merzifon üretimi yeni eve almıştım birçok ülkeye ihracatı var. Fırın pişirmesi falan on numara.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Silverline  de  çalışan  akrabam var ama tavsiye etmedi. Gittim  Arçelik aldım. Gayet memnunuz. Fırın  camları  sökülüp  yikanabiliyor. Ocak  araları  standarttan daha geniş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Silverline  de  çalışan  akrabam var ama tavsiye etmedi. Gittim  Arçelik aldım. Gayet memnunuz. Fırın  camları  sökülüp  yikanabiliyor. Ocak  araları  standarttan daha geniş.
Sebebini sorsam?

Bizim fırının camları da sökülüp yıkayabiliyor [emoji16]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)

1 kalite 2 yedek parça ve servis. 

fırında pişirme çok önemlidir. Markaların dış görünüş modellerine aldanmayın. Siemens bosch fırınları çok güzel pişirir mesela. Bir çok fırın pişirme konusunda sınıfta kalabiliyor.  Bulaşık makinesi de aynı. Tipi güzel ama kirli bulaşık bırakan makine çok. Aspiratör davlumbaz çok önemli değil. 

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
Metin Akbal yazdı:

Sebebini sorsam?

Bizim fırının camları da sökülüp yıkayabiliyor emoji16.png

Tansu Bey özetlemiş. Servis sorunu  olan kişi  çok.  Silverline  fabrikası başka markalara   fason üretim  de yapıyor ama arada bariz kalite farkı  var diyor bantta çalışan personel.

Kullanan arkadaşlar  da temizliği  ve  pişirmesinden memnun olmadıklarını söyleyince  vazgeçtik.

Sökülebilir cam onlarda  yokmuş. Yenilerde   kullanilmaya  başlanmış  olabilir belki hocam 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Vestel kullanıyorum gayet memnunum ve fırın camı sök tak yapılıyor gayet başarılı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Biz evlenirken siemens set almıştk. Cam olan ocağı; servis duvara olan uzaklık uygun olmadığı için monte etmemişti, aldığımız yer zanussi ile değiştirdi. Servisi geldi monte etti ama keşke garanti vermese de siemens kalsaydı. 

Arkadaş termikel set aldı , memnun. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Biz 4 yılı aşkın bir süredir Silverline kullanıyoruz. Hiç bir sorun yaşamadık arıza gibi. Fakat eski evdeyken ankastre değil Bosch ocaklı fırın kullanıyorduk. Onu yeni eve geçince balkona koydurttu eşim. Bu daha iyi pişiriyor diyor. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Simens ankastre fırından çok memnunuz, mükemmel pişiriyor, tek eksiği mangal kokusu yok, aslında kenara bir meşe koyma düşüncem var ama daha denemedim🙂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Osman Yücel Çetin yazdı:

Fırın önemli hanım fırını iyi olsun yeter diyor. 😀

Fırın önemliyse Siemens.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Mustafa Bedir

Kumtel çok fazla tercih ediliyor ama Beko kullanıyorum ben. Çok memnunum. Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...