İçeriğe Yönlendir

Kalos 1.4 SX Benzinli

Mustafa Şahin2

Recommended Posts

Mustafa Şahin2

İlandaki araç hakkında ne düşünüyorsunuz?  Peugeottan 2.el olarak alınacak. Kaput sağ ön arka kapı değişik, arka çamurluk boyalı. 10bintl kadar hasar kaydı var. Lpg yok benzinli

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-chevrolet-kalos-1.4-sx-16-v-5k-651356847/detay

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Özellikle bu marka/model bir araç mı arıyorsunuz?

Yoksa minimum işletme giderli işinizi görecek bir araç mı?

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2
(düzenlendi)
33 dakika önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Özellikle bu marka/model bir araç mı arıyorsunuz?

Yoksa minimum işletme giderli işinizi görecek bir araç mı?

Bu fiyatlarda araç arıyorum günlük 20 km yapacam. Lpg yok, parça parça hasar kaydı var değişen parçaları var. Sağ marşpiyelde çürük, ön arka tampon boyanacak ve fiyata dahil 22bin tl. Ne diyorsunuz

tarihinde Mustafa Şahin2 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
24 dakika önce, Mustafa Şahin2 yazdı:

İlandaki araç hakkında ne düşünüyorsunuz?  Peugeottan 2.el olarak alınacak. Kaput sağ ön arka kapı değişik, arka çamurluk boyalı. 10bintl kadar hasar kaydı var. Lpg yok benzinli

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-chevrolet-kalos-1.4-sx-16-v-5k-651356847/detay

Bu araba özünde Opel corsa C olup, km si ve benzinli olması bakımından gayet iyi. Fiyatı 22000 seviyelerine çekilirse alınır. 

Alındıktan sonra opel yetkili servisinde full bakım yaptırıp binerdim :) 

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
28 dakika önce, Mustafa Şahin2 yazdı:

Bu fiyatlarda araç arıyorum günlük 20 km yapacam. Lpg yok, parça parça hasar kaydı var değişen parçaları var. Sağ marşpiyelde çürük, ön arka tampon boyanacak ve fiyata dahil 22bin tl. Ne diyorsunuz

Açıkçası piyasa öyle bir haldeki bugün fiyatı yüksek zannettiklerimizi yarın daha fazlasına da alamama ihtimali var.

Model düşürmek sizin için bir seçenekse, farklı alternatifleri de değerlendirirdim. Biraz da modelli olsun istiyorsanız bu fiyatlara çok seçenek yok zaten.

15.000 civarı dizel ABS ve klimalı TATA 'lar var mesela. İşinizi gördükten sonra satmak isteseniz ne kadar zararınız olabilir ki?

İşletme maliyetlerini kullanıcısına sormak gerek yine de.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Kolos ile corsa arasında bir bağlantı olduğunu sanmıyorum. Daewoo değil mi bu

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

motor f14d3 tür opelin x14xe motorunun geliştirilmiş modelidir. yedek parçası piyasadaki çoğu araçtan ucuzdur. gm daewoo yu satın aldıktan sonra korede üretilen araçlardandır  :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Eşime bunun makyajsız kasasını almıştık, iş görür bir araç. Çok büyük beklenti yoksa fazlasıyla iş görür. Bizimki otomatik vites idi ama fena bir araba değil. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2
Bir saat önce, Cem Işık yazdı:

Eşime bunun makyajsız kasasını almıştık, iş görür bir araç. Çok büyük beklenti yoksa fazlasıyla iş görür. Bizimki otomatik vites idi ama fena bir araba değil. 

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Cem abi yorumunla yola çıkarak Allahın izniyle yarın alıyorum

Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

Şimdiden hayırlı olsun kardeşim kazasız belasız cezasız sürüşler plakayı yollarsin görünce tanıyalım 😀

Yorum bağlantısı
Uğur Sarac

2436ff5ddd8.jpeg

Sadece merak ettiğim için bizim bura ile karşılaştırdim, ciddi fark varmış. Pazarlıkla 500 euro alınır. Bende bunların fabrikasyon lpg li olanından alıp bisiklet niyetine kullanmayı düşünüyorum. Sorunlu bir aracmi bilmiyorum 

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2
On 07.02.2019 at 21:22, Ali Uymaz yazdı:

Şimdiden hayırlı olsun kardeşim kazasız belasız cezasız sürüşler plakayı yollarsin görünce tanıyalım 😀

Eyvallah abim, anamurda değil ankarada bineceğim. Arabayı aldık hayırlısıyla, tamponlar için hala serviste 1 hafta sonra konusunu açarım :) Allaha emanet. konu kapanabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız cezasız tekrardan 😀 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...