İçeriğe Yönlendir

Karton Maketlerim.

Metin Mankal

Recommended Posts

Metin Mankal

Bir süredir youtebeden videolarını filan izliyordum.Bir kaç gündür uğraşıyorum. Gerçekten çok keyifli. Henüz çok acemiyim ama ilerletirim sanırım .Şu an için tek sorunum kaliteli karton bulamıyorum..

bVVnOb.jpg

jgg9Em.jpg

QLLDEy.jpg

V99opv.jpg

JZZRLJ.jpg

LllkdZ.jpg

WqqBr4.jpg

• Beğen 41
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Elinize sağlık çok güzel uğraş. Balsa ağacından daha güzel olmaz mıydı acaba?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Balsa ağacı sadece iskeleti için gerekli, diğer kısımlar için başka malzemeler lazım. Hobbytime sitesine bakın derim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Hocam elinize sağlık. Bulabilirseniz ikea’nın kendi ürünlerini muhafaza için kullandığı mukavvalarından deneyin gördüğüm en kaliteli karton malzeme. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Hocam gerçekten muhteşem olmuş. Ellerinize sağlık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Elinize sağlık. Planları mı indiriyorsunuz. Yapımı hakkında detay verebilir misiniz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Çok teşekkürler arkadaşlar.Yaparken plan filan kullanmıyorum. Fotoğraflara bakarak parçaları kendim tasarlıyorum.Uçaklar tamamen imgesel. Referans aldığım bir şey yok.Willy de ise foroğraftan bakarak parçaları yaptım.Yapıştırıcı olarak sıcak silikon kullanıyorum..Sırada traktör var.İlk fırsatta başlayacağım inşallah..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Pahali suslu kartonlarla bu kadar keyif vermezdi bence 😊 ellerinize saglik. cok guzel gorunuyorlar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
13 saat önce, Metin Mankal yazdı:

Bir süredir youtebeden videolarını filan izliyordum.Bir kaç gündür uğraşıyorum. Gerçekten çok keyifli. Henüz çok acemiyim ama ilerletirim sanırım .Şu an için tek sorunum kaliteli karton bulamıyorum..

Elinize sağlık çok güzel görünüyorlar.

Bursa'da çalıştığım karton firmaları var dilerseniz varsa özellikle aradığınız bir karton cinsi bana bildirin onlardan isterim , size yollarım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal
1 saat önce, Fatih Evcin yazdı:

Elinize sağlık çok güzel görünüyorlar.

Bursa'da çalıştığım karton firmaları var dilerseniz varsa özellikle aradığınız bir karton cinsi bana bildirin onlardan isterim , size yollarım.

Çok sağol Fatih.Henüz karton cinslerini filan bilemiyorum.Tek kriterim kesimi kolay olandan arıyorum..Çalıştığım kurumun kağıt fabrikası da var.Oraya bir bakacağım bakalım..

1 saat önce, Alpay Sumer yazdı:

Pahali suslu kartonlarla bu kadar keyif vermezdi bence 😊 ellerinize saglik. cok guzel gorunuyorlar..

Zaten işin güzel tarafı da o..0 maliyetle ortaya ürün çıkarıyorsun..Bir nevi geri kazanım gibi bir şey..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çok güzel olmuş.. bir sonrakilerin mükemmel olacağından eminim.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Hocam elinize sağlık. İnsanın bir hobisi olması güzel. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Traktör harika.
Tebrikler. [emoji1319][emoji1319]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal
10 dakika önce, Serkan Maden yazdı:

Harika olmuş 480 lik mi bu?

480  evet...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş
EmOOmz.jpg
Dışardan yapılabilir duruyor, ama verdiğiniz emeği burda çok açık göstermişsiniz. Çok çok güzel olmuş hepsi, daha da iyi olacaktır tabiki [emoji1305]
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...