İçeriğe Yönlendir

Mercedes E270 Cdi, Otomobilim

Önder Özcan

Recommended Posts

Koray Demir
3 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Abi stoplara bi hayat vermen lazım. Cansız gösteriyor aracı. 

++1 bagaj havuzu da istiyor sanki 😊

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
8 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Aynen aklımda Mustafa, ama 2 gündür burası hem karlı hem çok soğuk. Bugün ilgilenecektim olmadı. Sol tarafın parkları  daha parlak yanıyor, sağ park ampulleri de değiştireceğim ama sökmesi biraz sıkıntılı, halıyı klipslerini falan hep açmak gerekiyor. Yapıcam :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
8 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bagajı temizlemek de gerek.

O gördüklerin kar abi. Direk kar yağışı altında çektim resmi :)  Bagaj tertemiz?

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Bir Mercedes sahibi araba mi yikarmis. Hadi yikadi diyelim. O kova yogurt kovasina benziyor sanki. Yok mu Chemical Guys kovalardan :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
17 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Bir Mercedes sahibi araba mi yikarmis. Hadi yikadi diyelim. O kova yogurt kovasina benziyor sanki. Yok mu Chemical Guys kovalardan :)

Yıkamaz (yıkar, zevkine yıkar :) ), o kova 2008 deki Uno'mdan beri her aracımın bagajında durdu, araç yıkamakta çok az kullanıldı, malzemelerimi içinde taşıyordum :)

Artık emekli oldu işte.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Güle güle kullan abi, yıldıza kalite yakışır

O iş bende
Bir Mercedes sahibi araba mi yikarmis. Hadi yikadi diyelim. O kova yogurt kovasina benziyor sanki. Yok mu Chemical Guys kovalardan default_smile.png
Kemikıl gays gızları da olsun mu yanında(google görseller çok tehlikeli)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
1 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Aynen aklımda Mustafa, ama 2 gündür burası hem karlı hem çok soğuk. Bugün ilgilenecektim olmadı. Sol tarafın parkları  daha parlak yanıyor, sağ park ampulleri de değiştireceğim ama sökmesi biraz sıkıntılı, halıyı klipslerini falan hep açmak gerekiyor. Yapıcam :)

Stoplardan biri daha mı koyu abi sanki? Hani çatlak kırık olur da zamanla koyulaşır ya, öyle gibi geldi bana da.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
9 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Stoplardan biri daha mı koyu abi sanki? Hani çatlak kırık olur da zamanla koyulaşır ya, öyle gibi geldi bana da.

Biri, söyle bakalım hangisi 🤣

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
4 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Biri, söyle bakalım hangisi 🤣

Yolcu tarafı gibi geldi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Yıkamaz (yıkar, zevkine yıkar [emoji4] ), o kova 2008 deki Uno'mdan beri her aracımın bagajında durdu, araç yıkamakta çok az kullanıldı, malzemelerimi içinde taşıyordum [emoji4]
Artık emekli oldu işte.

Kemikıl gays gızları da olsun mu yanında(google görseller çok tehlikeli)

Teknik ve yontemlerden bahsedilmis. Kizlar yikarsa olur gibi geldi bana [emoji23]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Stoplar LED'li ile değişmeli 😛 yada facelift ile

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Bugun ses yapan silecekleri yenileriyle degistirdim. Bosch aero marka ile. Uzerinden cikanlar da bosch idi. Temizleme şu an icin mukemmel ve ses yok

9323cfb17a81c4da22f7d74a999af069.jpg.

Ayrica Köksalin hediye ettigi şık cantaya, bagajda kova icerisinde duran sunger, eldiven, wd40 vb. malzemeleri yerlestirdim. Kendisine tekrar tesekkurlerimi sunuyorum, cok guzel oldu. [emoji846]

caf87c8e9a4a04b0e80b258c95b2fc4f.jpg

Şu bahsi geçen fren pedalı altına kaçan su şişesi oradaki mi?
Hepimizin dibi düştü itiraf edelim hem temiz hem yakışıklı hemde güçlü , Maşallah
  • Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Bence istanbulda yaşayan forumdaşlar uygun bir yerde mangal partisi yapıp herkes gördüğü eksiği giderecek. Yoksa bu işin oluru yok gibi.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
10 saat önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Stoplar LED'li ile değişmeli 😛 yada facelift ile

Face lifttekiler mi bunlar mı dense ben bunlar derdim sanırım.

Frenle yananlar led olması lazım bunda da? En üst bölümde yananlar?

10 saat önce, Adnan Çakır yazdı:

Şu bahsi geçen fren pedalı altına kaçan su şişesi oradaki mi?
Hepimizin dibi düştü itiraf edelim hem temiz hem yakışıklı hemde güçlü , Maşallah

Teşekkür ederim abi, sen yol ver sana daha güzelini bulalım :)  2005 ten sonra e280 ler var 190 bg. :spiteful:

Bu o şişe değil abi, bunu gaz pedalını kökleyebilmek için ayağımın altına bağlıyorum, yoksa bas bas bitmiyo pedal :D

8 saat önce, Metin Uzunoğlu yazdı:

Bence istanbulda yaşayan forumdaşlar uygun bir yerde mangal partisi yapıp herkes gördüğü eksiği giderecek. Yoksa bu işin oluru yok gibi.

Aynen. Çok güzel fikir. Sağ stobun karardığını fark eden arkadaşlar sağ-sol stop alabilirler başlangıç olarak (tek değişse, eskisi gene kararmış kalacak).

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

O zaman araba zengin karisimda. Vay be zengin arabasinin karisimida zengin.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
3 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

egzos tarafı daha çabuk kararır

Gerçi bu aracımızda orjinal çift egzoz var ama, verilen bilgi genel manada doğru tabi :)

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
32 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Gerçi bu aracımızda orjinal çift egzoz var ama, verilen bilgi genel manada doğru tabi :)

Sol egzoz tıkalı demek ki :D şaka şaka

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
13 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Sağ stobun karardığını fark eden arkadaşlar

Hele bi foruma tatlı ısmarlansın, şöyle bi yıllık toplantımızı yapalım. Stop'u sonra düşünürüz :p

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
21 dakika önce, Nihat Palolu yazdı:

Sol egzoz tıkalı demek ki :D şaka şaka

Gaza biraz dokunmaya bakar :D

7 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Hele bi foruma tatlı ısmarlansın, şöyle bi yıllık toplantımızı yapalım. Stop'u sonra düşünürüz :p

Forumdaşların gönül zenginliğnin şüphesiz farkındayım, stobu istesek o da gelir :D

Tatlı olayı biraz karışık aslında. Geçen hafta Passatçı arkadaş 8-9  kişiyi görünce,ocakbaşında hemen katmerleri söyleyip, bunlar Passatın tatlısı dedi. Sen yedin mi mesela Passat ın tatlısından? Obenden önce aldı arabayı :)

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
11 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Gaza biraz dokunmaya bakar :D

Forumdaşların gönül zenginliğnin şüphesiz farkındayım, stobu istesek o da gelir :D

Tatlı olayı biraz karışık aslında. Geçen hafta Passatçı arkadaş 8-9  kişiyi görünce,ocakbaşında hemen katmerleri söyleyip, bunlar Passatın tatlısı dedi. Sen yedin mi mesela Passat ın tatlısından? Obenden önce aldı arabayı :)

Yoo, onun da datlusu sırada :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
11 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Yoo, onun da datlusu sırada :)

Yav bu arkadaş onun tatlısı bunun tatlısı falan deyip duruyorda şu Duster tatlısı gören oldumu ben duymadım kaçırdım ise kusura bakmayın

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Şimdi, Servet Aydın yazdı:

Bana ne kardeşim. Gelin ısmarlıyim dedim gelmediniz 

Ben geldim fazlası ile yedim guzelim katmerden geleydiniz yiyediniz adam herkese ayrı paket mi yaptıracak :rolleyes:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...