İçeriğe Yönlendir

Mercedes E270 Cdi, Otomobilim

Önder Özcan

Recommended Posts

Sani Gerşon
30 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Yav bu arkadaş onun tatlısı bunun tatlısı falan deyip duruyorda şu Duster tatlısı gören oldumu ben duymadım kaçırdım ise kusura bakmayın

Aaa, gebzede "herkese benden katmer" diye seslendim. Afiyetle yemiştik valla :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

Ben daçyanın tatlısını yedim. Anadoludan avrupaya geçmeyen derdine yansın 

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
30 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Aaa, gebzede "herkese benden katmer" diye seslendim. Afiyetle yemiştik valla :)

14 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Ben daçyanın tatlısını yedim. Anadoludan avrupaya geçmeyen derdine yansın 

Nasıl bir çelişki bu biri diyor Gebze de söyledim diğeri Avrupa yakasında söyledi diyor Gebze Avrupa yakasına mi taşındı anlamadım şimdi 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Demek hem avrupa'da hem de anadolu'da ısmarlamışım. Honda'nın tatlısını yemiş miydik? Tur bindirmişim ben yahu :rofl:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
9 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Gaza biraz dokunmaya bakar :D

Sağ tarafı atlet ile tıkarsak sol güzel açılır :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)

Ortada bir tatli mevzusu mu var ?

uzulmeyin 17 martta cozeriz  yav

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
44 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Sağ tarafı atlet ile tıkarsak sol güzel açılır :D

Haha, o eksozu tıkayabilecek bir tekstil ürünü henüz üretilmedi :D

8 saat önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Nasıl bir çelişki bu biri diyor Gebze de söyledim diğeri Avrupa yakasında söyledi diyor Gebze Avrupa yakasına mi taşındı anlamadım şimdi 

8 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Demek hem avrupa'da hem de anadolu'da ısmarlamışım. Honda'nın tatlısını yemiş miydik? Tur bindirmişim ben yahu :rofl:

Valla ben Gebze'de Saniden (herkesle beraber) bir katmer yedim ama, sanki Dastır'ın değildi de Servetle girdikleri bir iddiadan kaybedilen tatlıydı gibime geliyor :)  Yamuluyor da olabilirim. Servetle 15 dakika ortadan kaybolmuşlardı, bir iddia için. Öyleydi galiba. :f1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

abi ben anlamadım bunları kim kime ne zaman ne ısmarlamış kendileri bile bilmiyor. araç sahibi gebzede ısmarlamış ne hikmetse diğer arkadaşta avrupa yakasında yemiş tatlıyı. baksana konu benim karşıya gitmeme kadar gitti. sanki karşıda toplantı oluyor da biz gitmiyoruz. kapatalım bu konuyu boşa uğraşıyoruz. konu döndü dolandı benim Hondanın  tatlısına kadar geldi. nasıl geldi bende anlamadım kısmet olursa hondanın tatlısını satılınca jeep in tatlısı ile beraber hallederiz.

Olur mu @Sani Gerşon :)  araç şu an satılık yerine çok çeker bir şey gelecek inşallah. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
15 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

abi ben anlamadım bunları kim kime ne zaman ne ısmarlamış kendileri bile bilmiyor. araç sahibi gebzede ısmarlamış ne hikmetse diğer arkadaşta avrupa yakasında yemiş tatlıyı. baksana konu benim karşıya gitmeme kadar gitti. sanki karşıda toplantı oluyor da biz gitmiyoruz. kapatalım bu konuyu boşa uğraşıyoruz. konu döndü dolandı benim Hondanın  tatlısına kadar geldi. nasıl geldi bende anlamadım kısmet olursa hondanın tatlısını satılınca jeep in tatlısı ile beraber hallederiz.

Olur mu @Sani Gerşon :)  araç şu an satılık yerine çok çeker bir şey gelecek inşallah. 

Yenisi gelince şeker mi yiycez yani 😖

Ben baklava isterim.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
(düzenlendi)
56 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Servetle 15 dakika ortadan kaybolmuşlardı, bir iddia için.

Ne iddiası? Yok öyle bi şey. Dıj güjlerin oyunu bu. Deme öyle şeyler. Hep beraber tatlı yedik işte. Duster sebep oldu sonuçta o tatlıya :D

37 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

hondanın tatlısını satılınca jeep in tatlısı ile beraber hallederiz.

Ooooo, benim duster'ın tatlısını satılana kadar bekleseydik demek, torunları doyururduk. Aldık arabayı, ısmarladık tatlıyı :) Bilmem anlatabildim mi 😛

Sevgili abilerim, arkadaşlarım. Tatlı bahane, maksat sohbet muhabbet :flowers:

tarihinde Sani Gerşon tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
57 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Haha, o eksozu tıkayabilecek bir tekstil ürünü henüz üretilmedi :D

Millet tank durduruyor tank. M60 hemde. W211 ne ola ki :D

• Beğen 3
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
16 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Millet tank durduruyor tank. M60 hemde. W211 ne ola ki :D

Haa, bi de öyle bir durum vardı di mi, unutmuşuz :D . Susuyorum o zaman.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
55 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Ne iddiası? Yok öyle bi şey. Dıj güjlerin oyunu bu. Deme öyle şeyler. Hep beraber tatlı yedik işte. Duster sebep oldu sonuçta o tatlıya :D

Ooooo, benim duster'ın tatlısını satılana kadar bekleseydik demek, torunları doyururduk. Aldık arabayı, ısmarladık tatlıyı :) Bilmem anlatabildim mi 😛

Sevgili abilerim, arkadaşlarım. Tatlı bahane, maksat sohbet muhabbet :flowers:

bekleme yok beleme yok :p ben senin gibi arabayı nikahıma almıyorum ki civic için söylüyorum :) bu aracı 1 yıl arabasız kalınca sıkıldım e üstüne birde ayak alçıda olunca mecbur bulduğum ilk arabayı aldım tabi maddi sebeplerden dolayı bir süre bende kaldı şimdi satılacak. inşallah yerine çok çekerli bir şey gelecek işte o zaman bende bazı abilerimden gördüğümü yapacağım :exc1:akşam 6 da konu açıp hadi yetişen gelsin tatlı ısmarlıyacam diyeceğim. :) senin torunun olması için önce evlenmem lazım hele bir evlen sen düğüne nikaha neyse işte bir gelelim sonrasına torunları doyurmayı düşünürüz :hahahoho:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
3 saat önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

bekleme yok beleme yok :p ben senin gibi arabayı nikahıma almıyorum ki civic için söylüyorum :) bu aracı 1 yıl arabasız kalınca sıkıldım e üstüne birde ayak alçıda olunca mecbur bulduğum ilk arabayı aldım tabi maddi sebeplerden dolayı bir süre bende kaldı şimdi satılacak. inşallah yerine çok çekerli bir şey gelecek işte o zaman bende bazı abilerimden gördüğümü yapacağım :exc1:akşam 6 da konu açıp hadi yetişen gelsin tatlı ısmarlıyacam diyeceğim. :) senin torunun olması için önce evlenmem lazım hele bir evlen sen düğüne nikaha neyse işte bir gelelim sonrasına torunları doyurmayı düşünürüz :hahahoho:

cherokesiz geçirdiğin hergüne pişman olacaksın...:nargile:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Ya ben şunu merak ettim. Çırak çırak deyip duruyordun, artık sekreter veya asistan falan ya terfi ya değişim gerekli değil mi :D Çırak nedir yahu.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
11 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Ya ben şunu merak ettim. Çırak çırak deyip duruyordun, artık sekreter veya asistan falan ya terfi ya değişim gerekli değil mi :D Çırak nedir yahu.

Özel kalem'im var artık. Çırak onLARın çırağı :D

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Arabayı aldıktan sonra zaman sorunum yüzünden aracı bakıma sokamamıştım. Aracı kullandıkça yapılacaklar listesi de çıkmaya başladı. Cumartesi günü (özel) servisle görüşüp, salı günü için randevulaştık. Dün sabah aracı ve yapılacaklar listesini bırakıp işe gittim. Dün ve bugünün bir kısmında araca pek çok işlem yapıldı.

1- Motor ve şanzıman kulakları değişti

2- Termostat değişti, antifriz kondu

3- Motorun alt kısmında ciddi miktarda birikmiş kurumuş yağ vardı, temizlendi

4- Yağ (6,5- 7 litre petronas syntium 5000xs), yağ filtresi, hava filtresi ve polen filtresi değişti

5- 2 adet mazot hortumu değişti

6- Gevşemiş turbo hortumları sıkıldı

7- Sol arka kapı merkezi kilit bazen kilitlemiyordu, yapıldı

8- Sarj dinamosunun ayar cırcırı değişti

Frenler sağlam, hidrolikler iyi. Park sensörlerinde arıza var bakılacak. 1-2 tane de ufak elektrikçi işi kaldı.

Tüm işlemler 2750 lira tuttu. 2000 lirası malzemeler, 400 işçilik, 350 lira da kilitçi olmak üzere. Bayağı bir hafiflemiş olduk böylece :elveda:

Termostat degisince hararet de olmasi gereken yere gelmis oldu. Surekli soguk motor kullaniyorduk araci [emoji846]
a6f886ce744d3547da088795b8e74f70.jpg

• Beğen 16
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yakıt boşalmış? Merso boş depoyla gezdirilmez. Laf olur. Beyaz giyme, söz olur :crazy:

Hayırlı olsun abi. Her şey daha sorunsuz sürüşler için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
2 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Yakıt boşalmış? Merso boş depoyla gezdirilmez. Laf olur. Beyaz giyme, söz olur :crazy:

Adam 2700₺ hafiflemişken ayağı benzinliğe değer mi? 

Güle güle bin abi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
9 saat önce, Selçuk Bakış yazdı:

Kesene bereket Abicim

Tenk yu :)

9 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

O kısım resimde çıkmasın diye de o kadar uğraşmıştım oysa :blush:

9 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Adam 2700₺ hafiflemişken ayağı benzinliğe değer mi? 

Güle güle bin abi. 

Doktor kilo vermen lazım demişti, yanlış mı anladım acaba :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

daha bunlar iyi günlerin 2700 devede kulak :D :kutlama:

güle güle kullan belkide orjinal motor kulağıdır çıkan üzerinden yabancı çok sağlam yapıyor bazı parçaları değişmek 15 sene sonra ilk bize denk geliyor

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...