İçeriğe Yönlendir

Amazon Türkiye Alışveriş Deneyimleriniz

Mehmet Muhip Yılmaz

Recommended Posts

Doğan Arşiray
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Hanım çeke el koydu arkadaşlar. Düdüklü tencere alacakmış. Haşlanmış mısır ikram ederim artık :) 

Misir yeyince onlari isleyemiyorum aynen cikiyorlar (:(:

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Doğan Arşiray yazdı:

Satalık doğal köy mısırı var. 

Servet Aydın yazdı:

Buradan ekmek yok. Konsere gideyim bari

yaşından başından uta… nice yaşlara abi

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Mabel ile düet yapam da millet sanatcı görsün
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mert Yeldan yazdı:

Satalık doğal köy mısırı var. 

Az islenmis misir tanesi (:(:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

verdim tüketici haklarına.

Burdaki süreç nasıl işliyor?

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Alptuğ Özcan yazdı:

Burdaki süreç nasıl işliyor?

Amazon sözleşmeyi tek taraflı feshetti. Ben de tüm ekran görüntülerini alıp hakem heyetine yazdım. 

hakem heyeti amazon’dan savunma istedi. Amazon ya bana o fiyatla tekrar tv verecekti ya da beni ikna edip süreci kapatmamı isteyecekti. Ben tv istemedim. Süreci kapattık. Hakem heyetine böyle iletecekler. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Doğan Arşiray yazdı:

Vay anasını, demek tek değilmişim :)

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Amazon sözleşmeyi tek taraflı feshetti. Ben de tüm ekran görüntülerini alıp hakem heyetine yazdım. 

hakem heyeti amazon’dan savunma istedi. Amazon ya bana o fiyatla tekrar tv verecekti ya da beni ikna edip süreci kapatmamı isteyecekti. Ben tv istemedim. Süreci kapattık. Hakem heyetine böyle iletecekler. 

E-devletten yapılabiliyor olması güzel olmuş

Teşekkürler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Sani Gerşon yazdı:

Şu güzel ortamı… 😃

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Sani Gerşon yazdı:

bizim golden retreiver de öyle hahahahha :D bahçede sarı sarı mısır taneleri görüyorum.

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Şu güzel ortamı… 😃

nice yaşlara ihtiyar

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

çeke 900 tl nakit hadi. :D

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Korkmaz mutfak robotu sipariş verdim pazar günü kendi sitesinde Korkmaz’ın 549 TL den 75 TL indirimle 475 TL geliyor fakat taksitlendirme de vade farkı alıyordu. Amazon’da 500 TL olarak vade farkı ödemeden taksitle aldım. Pazartesi Amazon’dan tekrar baktım fiyat 425 e düşmüş bir önceki siparişi iptal ettim tekrar sipariş verdim. İptal edilemedi kargo her iki robotu da getirdi iptal ettiğimi almadan iade ettim parası bugün hesaba yattı. Dün teslim edildi Amazon’a. Teslim aldığım ise motor tarafı boşluklar vardı düğmeye basmak için motora bastığınızda esneme yapıyordu onu da iade ettim inceleme bile yapmadan yenisini göndereceklerini söylediler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Arif Aykın yazdı:

Korkmaz mutfak robotu sipariş verdim pazar günü kendi sitesinde Korkmaz’ın 549 TL den 75 TL indirimle 475 TL geliyor fakat taksitlendirme de vade farkı alıyordu. Amazon’da 500 TL olarak vade farkı ödemeden taksitle aldım. Pazartesi Amazon’dan tekrar baktım fiyat 425 e düşmüş bir önceki siparişi iptal ettim tekrar sipariş verdim. İptal edilemedi kargo her iki robotu da getirdi iptal ettiğimi almadan iade ettim parası bugün hesaba yattı. Dün teslim edildi Amazon’a. Teslim aldığım ise motor tarafı boşluklar vardı düğmeye basmak için motora bastığınızda esneme yapıyordu onu da iade ettim inceleme bile yapmadan yenisini göndereceklerini söylediler.

Çok kötü olmuş gerçekten. Şimdi bi de zamlanmıştır

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
(düzenlendi)
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Çok kötü olmuş gerçekten. Şimdi bi de zamlanmıştır

Yok aynı fiyattan değişim yapılacak ekstra ücret yok :D 

Sabah baktım dün 499 TL baktığımda şimdi 549 TL olmuş :D 

tarihinde Arif Aykın tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Servet Aydın yazdı:

Buradan ekmek yok. Konsere gideyim bari

mısır ekmeği vardır :D

bu arada amazon dan aldığım gümrük nedeniyle iade olan malzemenin para iadesini yaptılar. 4500 tl ye almıştım ki müthiş bir fiyattı. şimdi 6500 tl olmuş. tam bir hayal kırıklığı ( tr fiyatı 9000 tl idi). heves ve kursak ilişkisi dizi film olur o derece. HEVES ve KURSAK bir TRT yapımı...

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Çiğdem Bilen

Konularda aradım ama bulamadım Amazondan aldığımız elektronik ürünlerin garantisi var mı? süreç nasıl işliyor? 2 yıl garanti diyor ama Türkiye'de bayiliği distribütörlüğü olmayan bir cihaz bozulduğunda  ne yapıyoruz?

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

çöp olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...