İçeriğe Yönlendir

Kuga - 1.6 Ecoboost Hakkında

Samet Güler

Recommended Posts

Ahmet Gül

Güle güle kullanın. Çok güzel bir tercih yapmışsınız. Sizi mutlu edeceğine eminim. 

Yorum bağlantısı
Samet Güler
Güle güle kullanın. Çok güzel bir tercih yapmışsınız. Sizi mutlu edeceğine eminim. 

Teşekkür ederim. Umarım tercihimiz bizi yanıltmaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yorum bağlantısı
Turhan Onat
(düzenlendi)

Hayırlı olsun. Çok güzel görünüyor. Bu renk platin beyaz diye geçer ve diğerlerine göre extra 3000 tl para isterler.  :)

tarihinde Turhan Onat tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Samet Güler
Hayırlı olsun. Çok güzel görünüyor. Bu renk platin beyaz diye geçer ve diğerlerine göre extra 3000 tl para isterler.  [emoji4]

Teşekkür ederim. Ben beyaz diye gittim görünce bende sevindim açıkcası [emoji846]

:nazar:

:))

Yorum bağlantısı
Cenk Özeren
12 saat önce, Samet Güler yazdı:

Teşekkür ederim. Ben beyaz diye gittim görünce bende sevindim açıkcası emoji846.png

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Ancak Platin Beyaz kullanıcısı olarak çok küçük bir tavsiyem olacak. Araca gözünüz gibi bakın:) Nazardan mıdır nedir bilmiyorum aracı sıfır aldıktan 2 hafta sonra ön kaputa taş geldi, 2-3 mm lik alanda boya kalktı. Sonrasında işinde iyi bir usta bulup lokal boya yaptırana kadar canım çıktı. Allahtan kurtardık. Şu anda sorunsuz kullanıyorum. 

Yorum bağlantısı
Samet Güler
Hayırlı olsun güle güle kullanın. Ancak Platin Beyaz kullanıcısı olarak çok küçük bir tavsiyem olacak. Araca gözünüz gibi bakın:) Nazardan mıdır nedir bilmiyorum aracı sıfır aldıktan 2 hafta sonra ön kaputa taş geldi, 2-3 mm lik alanda boya kalktı. Sonrasında işinde iyi bir usta bulup lokal boya yaptırana kadar canım çıktı. Allahtan kurtardık. Şu anda sorunsuz kullanıyorum. 

Nazarı çıkmıştır benimkinin ya ön ve arka tamponda lokali var. Dün pasta cilası yapıldı bugünde 4 lastik aldım eski lastikler miyadı dolmuş sanırım çok sert geldi

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Çok teşekkürler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Erman Uzun
Samet Güler yazdı:

Nazarı çıkmıştır benimkinin ya ön ve arka tamponda lokali var. Dün pasta cilası yapıldı bugünde 4 lastik aldım eski lastikler miyadı dolmuş sanırım çok sert geldi

Çok teşekkürler

Halen kullaniyir musunuz aracı memnun kaldınız mı yazılan sorunlardan dolayı problem çıktı mı

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Ahmet Karaayvaz
Ali Karadağ yazdı:

- Hortumlar komple değişiyor,

- Genleşme tankı değişiyor, sıvı sensörlüsü takılıyor,

- Genleşme kabına gelen ince bir geri dönüş hortumu ekleniyor,

- Yazılım güncelleniyor.

Bildiklerim bunlar, benim C-Max'e de yapıldı aynı işlemler.

merhaba hocam araç kaç km güncelleme sonrası sorun yaşadınız mı ? 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...