İçeriğe Yönlendir

215 50 17 Lastik Tavsiyesi

Yalçın Dağlıoğlu

Recommended Posts

Yalçın Dağlıoğlu

Selamun Aleyküm abilerim kardeşlerim.

Aracımın üzerindeki lastikler miadını doldurdu  yeni lastik almak elzem oldu. 215 50 17 ebatlarında f/p hangi marka lastik tavsiye edersiniz  aklımda Falken var ama birkaç yerden balans sorunu olduğunu duydum ve karasız  kaldım. Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

şuana kullandığım en iyi lastik olan Pirelli cinturato p7 blue. Tavsiye ederim bildiğimiz tüm lastikleri kullandım gerek saglamlık gerek yağmur gerek fren mesafesi gerekse de süratte gerçekten bir numara

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun
1 saat önce, Murat Öngür yazdı:

şuana kullandığım en iyi lastik olan Pirelli cinturato p7 blue. Tavsiye ederim bildiğimiz tüm lastikleri kullandım gerek saglamlık gerek yağmur gerek fren mesafesi gerekse de süratte gerçekten bir numara

2 saat önce, Yalçın Dağlıoğlu yazdı:

Aracımın üzerindeki lastikler miadını doldurdu  yeni lastik almak elzem oldu. 215 50 17 ebatlarında f/p hangi marka lastik tavsiye edersiniz  aklımda Falken var ama birkaç yerden balans sorunu olduğunu duydum ve karasız  kaldım. Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. 

Merhaba Continental lastikte güzel yumuşak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
(düzenlendi)
14 saat önce, Yalçın Dağlıoğlu yazdı:

Michelin'den sonra Falken kullanmaya başladım, yaklaşık 2 senedir de kullanıyorum, herhangi bir problemle karşılaşmadım. Tavsiye ederim.

tarihinde Hakan Gürsu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Bende kışlıkları Falken aldım hiç bir sorun yaşamadım,şimdi yazlık alacağım onuda büyük ihtimalle falken alacağım.Ama gel gör ki Falkende git gide fiyatları yukarıya doğru tırmandırmaya başlıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
32 dakika önce, Hakan Gürsu yazdı:

Mİchelinden sonra Falken kullanmaya başladım, yaklaşık 2 senedirde kullanıyırum herhangi bir problemle karşılasmadım. Tavsıye ederim.

evet falken iyidir tam fiyat performans lastiği kullanılabilir, orta sınıf lastiklerde iyi tercih olur 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Benim de gönlümde yatan Goodyear Efficientgrip Performance 'dır. Kullandığım en iyi (beklentilerime karşılık vermesi adına) lastikti. Tabi imkan meselesi. Falken 'i araştırmıştım, yorum yazanlar genelde yeni takıp beğenenler oluyor. Ciddi manada kullananlar (25 bin km üzeri) azınlıkta ama onlar da memnun. Lastik alacağım zaman Falken ze 914 ecorun modelini de düşüneceğim. 

Yorum bağlantısı
Yalçın Dağlıoğlu

Yeni çıkan ze 310 nasıl acaba

4 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Benim de gönlümde yatan Goodyear Efficientgrip Performance 'dır. Kullandığım en iyi (beklentilerime karşılık vermesi adına) lastikti. Tabi imkan meselesi. Falken 'i araştırmıştım, yorum yazanlar genelde yeni takıp beğenenler oluyor. Ciddi manada kullananlar (25 bin km üzeri) azınlıkta ama onlar da memnun. Lastik alacağım zaman Falken ze 914 ecorun modelini de düşüneceğim. 

22 saat önce, Murat Öngür yazdı:

Tavsiye ettiğiniz lastiklere bakacağım trsekkürler

20 saat önce, ibrahim Olkun yazdı:

Merhaba Continental lastikte güzel yumuşak

Contiyle harita meselesinden dolayı aramız açık 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yalçın Dağlıoğlu
5 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Bugün 625 liraya buldum internette,  gönülle cüzdan arasında kaldım şuan için 

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Üstte arkadaşta önermiş. Pirelli p7. Ben çok memnunum. 6 ay önce almıştım. 18.000 km kullanıyorum daha bir sıkıntı yaşamadım.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
47 dakika önce, Yalçın Dağlıoğlu yazdı:

Bugün 625 liraya buldum internette,  gönülle cüzdan arasında kaldım şuan için 

Ben Erzurum da düzgün bir esnaf olan goodyear bayii ni arayıp düzgün bilgi aldım. Ben 99W XL yük ve hız endeksli olanını arıyordum, max 95W olduğunu söyledi. 4 kanallı Alman üretimi efficientgrip performans için sipariş verebileceğimi, ve sök tak dahil 2700₺ fiyat verdi. Falken lerin neredeyse 2 katı fiyat. Tek düşündüğüm yük endeksi. O da lastik başı 85 kg yapıyor. Bunu düşünmem gerekiyor. Uzun yolda ciddi süratlere çıkabiliyorum. Lastik cidden önemli. 

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
11 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Ben Erzurum da düzgün bir esnaf olan goodyear bayii ni arayıp düzgün bilgi aldım. Ben 99W XL yük ve hız endeksli olanını arıyordum, max 95W olduğunu söyledi. 4 kanallı Alman üretimi efficientgrip performans için sipariş verebileceğimi, ve sök tak dahil 2700₺ fiyat verdi. Falken lerin neredeyse 2 katı fiyat. Tek düşündüğüm yük endeksi. O da lastik başı 85 kg yapıyor. Bunu düşünmem gerekiyor. Uzun yolda ciddi süratlere çıkabiliyorum. Lastik cidden önemli. 

hesaplı bişey alacaksan kumho bak

225 yerine 215 tak derim ayrıca

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
21 dakika önce, Murat Atagenç yazdı:

hesaplı bişey alacaksan kumho bak

225 yerine 215 tak derim ayrıca

Yola basmasından taviz veremem, viraj performansı benim için uzun yolda birinci öncelik. ;) 

Yorum bağlantısı
Yalçın Dağlıoğlu

Falken ze 310 serisini aldım taktırdım, şuan iyi, bakalım ne çıkacak nasibimize.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...