İçeriğe Yönlendir

Bu 2 Araçtan Hangisi

Metin Genç

Recommended Posts

Okay Kaygusuz

bencede focus cok pahalı geldi hadi bir üst kasası olsa neyse diyecegim ama cok geri satılabilicek mi o fiyata cok zor gibi hayırlısı
diger secenegi alırdım 2 secenek arasında kalsaydım.

Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

Şahsen bunları alacağıma 30 bin liraya forum aracı var mk3 mondeo otomatik kesinlikle onu alırdım. 15 bin TL de cebinize kalır. Hadi o kadar kalmasın diyorsanız yine forumdan sw focus var hemde dizel hemde daha uygun fiyata. 

Bunları yazmamın sebebi bahsettiğiniz iki aracında fiyatının çok yüksek olması..

Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

LPG ile binilecekse Corolla yı tercih edin. Genelleme yaparsak, Japon otomobiller LPG de daha sorunsuz.

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Piyasalarını bilmiyorum ama 2005-2006 C segmenti bi araç için iki fiyat da bence çok. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Taşpınar
17 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Bütçeyi biraz çıkarsanız arkadaşımın babasında kefil olacağım focus 2.5 var satılık, köyden arsa aldılar ev yaptırmak için satıyorlar, üzerindeki sony teybi ben taktım. Düşünürseniz konuşurum fiyatla ilgili.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ford-focus-comfort-emekliden-temiz-664433952/detay

2005 focusa göre bu bedava ben olsam bunu alırdım  , ilandaki araçların fiyatı çok fazla bence geri satarken bu parayı etmeyebilir , tercih meselesi ama 45 veriyosam 2015 linea filan alırdım yeni her zaman yenidir , 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Genç

Planlar değişti. Şimdi ayvayı yedim. 45 e 2 araba almam lazım. 

30 TL  civarı bir büyük araç aile için, 15 TL civarı küçük araç eşim için.

Bir süredir ilan sitesinde geziyorum ölmüşüz de ağlayanımız yok

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Metin abi, kendine elantra 2004-06 manuel, yengeye de palio manuel :) 

Yorum bağlantısı
Metin Genç
21 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Metin abi, kendine elantra 2004-06 manuel, yengeye de palio manuel :) 

Olabilir aslında. Elantra yerine Mondeolar nasıl olur acaba MK3 2.0

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
13 dakika önce, Metin Genç yazdı:

Olabilir aslında. Elantra yerine Mondeolar nasıl olur acaba MK3 2.0

Olur tabi neden olmasın, mk3 ün kroniklerinin olduğu bir konu vardı, ordan potansiyel masraflar hesaplanabilir üç aşağı beş yukarı.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...