İçeriğe Yönlendir

Kuga Almayı Düşünüyorum.

Öztürk BÖKE

Recommended Posts

Öztürk BÖKE
Şimdi, Mehmet Göktürk yazdı:

güzel araç bence. anlaşırsanız iyi. hem de yakın.

Konustuk abi gorusecegiz de 2 kapi degisik 2 kapi boyali o durum biraz endiselendiriyor hasar kaydi yok aracta zaten son resimde de kapilarin neden degistigi ortada

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
18 dakika önce, Öztürk BÖKE yazdı:

Rakam olarak epey uygun lr2'ye göre. Aynı ayarda lr2 150bin tl. 

Dizelde de olması lazım, 4x4 sistemi yol pc'de görülüyor. Test ederken ani hızlanma veya sert virajda çekiş sistemi düzgün dağılıyor mu bakın ekranda 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Öztürk BÖKE
10 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Dizelde de olması lazım, 4x4 sistemi yol pc'de görülüyor. Test ederken ani hızlanma veya sert virajda çekiş sistemi düzgün dağılıyor mu bakın ekranda 

Ben yabanciyim aracada servet bey onu virajda mi test etmek gerekiyor

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Hse olanlar mı ?
Yorum bağlantısı
Öztürk BÖKE
12 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Sert kalkış yapınca da çıkıyor. Video bakayım hele. Haldex önemli bir parça ve çalışması hakkında anlık veriyi ekrana yansıtan benzersiz sistemi var 

https://youtu.be/qPa3nlb-_-w

Tesekkur ederim izledim bunada dikkat edeceğim cok tesekkur ederim genel anlamda nelere bakmak gerekiyor peki servet bey bunun gibi onemli neleri var

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Vites geçişleri sarsıntısı olmamalı. Dpf çok çok önemli. Ehil yerde ıds ile bağlanıp gizli kapaklı hata veya geçmiş zamanda olası hata kodlarına bakılmalı. 

Boya vs onlar en son bakılacak yerler 

Yorum bağlantısı
Öztürk BÖKE
6 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Vites geçişleri sarsıntısı olmamalı. Dpf çok çok önemli. Ehil yerde ıds ile bağlanıp gizli kapaklı hata veya geçmiş zamanda olası hata kodlarına bakılmalı. 

Boya vs onlar en son bakılacak yerler 

Soyleki servet bey aracin sanzumanini bir sanzuman ustasina motor kisminida bilgisayara baglatarak beynine baktirmayi planliyorum ayrica ekspertiz yaptircam

Yorum bağlantısı
İsa Acar

Kugaların 2017-2018 model 1.5 dizel otomatikleri tutulmuyor mu? Düşük km' de çok fazla araç var gibi geldi bana :unsure2:

Yorum bağlantısı
Öztürk BÖKE
3 saat önce, İsa Acar yazdı:

Kugaların 2017-2018 model 1.5 dizel otomatikleri tutulmuyor mu? Düşük km' de çok fazla araç var gibi geldi bana :unsure2:

Bence daha iyi ama fiyat yuksek hocam bütçe meselesi

Yorum bağlantısı
İsa Acar
1 saat önce, Öztürk BÖKE yazdı:

Bence daha iyi ama fiyat yuksek hocam bütçe meselesi

Öztürk bey af edersiniz.  Ben yanlış ifade ettim sanırım :)

Onu niye almıyorsunuz diye değil de, 1.5 dizel otomatiklerin tutulup tutulmama olayını sordum genel anlamda. 4x2 olmaları mı acaba sebep? 

2017-2018 model 1.5 dizel otomatik düşük km ve fiyatları 130-150 bin civarı. ÖTV nin geri geldiğini düşündüğümüz takdirde, en ucuz araçların 100 binlere çıktığını düşünecek olursak, bence bedavalar... 

Yorum bağlantısı
Samet Güler
2.0 dizel otom 100 bin km de titanyum 2 kapi degisik 2 kapi boyali harici hatasiz duzenli bakima gitmis 98000 edermi sizce

Hocam bence etmez. Kugalarda Yüksek km pek bulamazsın genel olarak 100.000 altında. Sana söyle özetleyim. 1 ay önce 1.6 ecoboost selective kuga aldım. Aynı zamanda 2.0 tdci otomatik s-max var kıyaslama yaparak söylüyorum ben İstanbul’da yaşıyorum 2.0 tdci 9-10 litre yakıyor. Kuga benzinli ise 11-12 litre arasında. Stepway’dan sonra yakıt üzebilir. Ayrıca parça konusuna gelirsek parçaları inanılmaz pahalı genel olarak. Ben s max aldığımda bir kaç sorun yaşadım dedim keşke bmw mercedes aldaydım. 2.0 tdci mazot pompasından şüphelendiler. Pompa fiyatını araştırdım 11.000 tl ufak tefek sensörleri saymıyorum bile. Bunları araştırın iyice derim. Umarım istediğiniz gibi bir araç bulabılırsınız
Yorum bağlantısı
Öztürk BÖKE
3 saat önce, İsa Acar yazdı:

Öztürk bey af edersiniz.  Ben yanlış ifade ettim sanırım :)

Onu niye almıyorsunuz diye değil de, 1.5 dizel otomatiklerin tutulup tutulmama olayını sordum genel anlamda. 4x2 olmaları mı acaba sebep? 

2017-2018 model 1.5 dizel otomatik düşük km ve fiyatları 130-150 bin civarı. ÖTV nin geri geldiğini düşündüğümüz takdirde, en ucuz araçların 100 binlere çıktığını düşünecek olursak, bence bedavalar... 

Haklisiniz bende ki durum farkli hocam karşılıklı araç takası yapacağız yoksa dediğiniz cok doğru...

Yorum bağlantısı
Öztürk BÖKE
2 saat önce, Samet Güler yazdı:

Hocam bence etmez. Kugalarda Yüksek km pek bulamazsın genel olarak 100.000 altında. Sana söyle özetleyim. 1 ay önce 1.6 ecoboost selective kuga aldım. Aynı zamanda 2.0 tdci otomatik s-max var kıyaslama yaparak söylüyorum ben İstanbul’da yaşıyorum 2.0 tdci 9-10 litre yakıyor. Kuga benzinli ise 11-12 litre arasında. Stepway’dan sonra yakıt üzebilir. Ayrıca parça konusuna gelirsek parçaları inanılmaz pahalı genel olarak. Ben s max aldığımda bir kaç sorun yaşadım dedim keşke bmw mercedes aldaydım. 2.0 tdci mazot pompasından şüphelendiler. Pompa fiyatını araştırdım 11.000 tl ufak tefek sensörleri saymıyorum bile. Bunları araştırın iyice derim. Umarım istediğiniz gibi bir araç bulabılırsınız

Samet bey teşekkür ederim tecrübelerinizi aktardığınız için motor anlamında konuştuğum insanlar pek olumsuz bahsetmedi genelde sanzumandan bahsettiler gercekten kararsızım böyle olunca insan suphede duyuyor bindiğim otomobil biraz daha konfor algısı değişsin istedim bir ise girelim dedik genelde bayiler aracın fiyatının iyi olduğunu belirttiler ama tabi söylemiş okuduklarınızı da yasamak istemem artık hayırlısı diyorum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...