İçeriğe Yönlendir

Belalı İtalyan La Meccanica Delle Emozioni

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Murat Atagenç

Siyah emeğin karşılığını veriyor.

Satılma cilası olsun inşallah :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Arabada tasarım hatası var. Plaka yeri yapılmamış. Öyle kenara bir yere tutturuyorlar. Her far ayrı ayrı duruyor her birine bi xenon mercek olsa olma mı?

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

İki plakayı da öne taksak daha simetrik olma mi 😄

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Bir tarafa 06 HY diğer tarafa A 43 Şeklinde iki plaka olabilir. Mandıhlı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
15 saat önce, Hüseyin Sönmez yazdı:

Arabada tasarım hatası var. Plaka yeri yapılmamış. Öyle kenara bir yere tutturuyorlar. Her far ayrı ayrı duruyor her birine bi xenon mercek olsa olma mı?

Tasarım hatası değil. Mühendis plaka takılır mı öne arkadaş estetik durmuyor demiş. Ferrari Maserati kafası hangisinde ön plakalik var

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Bu Alfa yı alınca banka sana örtülü ödenekten bütçe mı ayırdı [emoji383][emoji765]

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
18 dakika önce, Adnan Çakır yazdı:

Bu Alfa yı alınca banka sana örtülü ödenekten bütçe mı ayırdı emoji383.pngemoji765.png

İki kelepçe 10 cm hortum ve dirsek :) 10 TL :)

5 dakika önce, Selim Bilgin yazdı:

Yine neresi çatladı?

Sen geriden geliyon kalorifer dönüş bağlantısı elimde kaldıydi. Direk bağladım diye icime sinmedi dirsek yaptım:)

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
5 dakika önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Sen geriden geliyon kalorifer dönüş bağlantısı elimde kaldıydi. Direk bağladım diye icime sinmedi dirsek yaptım:)

Benim de taşma kabının üstünde kılcal çatlaklar var, sızdıracak kadar değil ama, ben de mi değiştirsem.

Arabanın bir yerini değiştirmek alışkanlık yaptı, değiştirmeden duramıyorum. :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

En son sportivodayken çekici ile bı hanım geldi . Bil bakalım arabası ve sorunu neydi. :)

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
4 dakika önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

En son sportivodayken çekici ile bı hanım geldi . Bil bakalım arabası ve sorunu neydi. :)

Giulietta, suyu mu bitmiş? :) 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
31 dakika önce, Selim Bilgin yazdı:

Giulietta, suyu mu bitmiş? :) 

Yok kaynatıyordu. Lokur lokur 

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
6 dakika önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Yok kaynatıyordu. Lokur lokur 

Allah Allah, nedenmiş? Termostat filan mı bozulmuş acaba?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
5 dakika önce, Selim Bilgin yazdı:

Allah Allah, nedenmiş? Termostat filan mı bozulmuş acaba?

Tespite kalamadim kibar bir hanım di yolda kalmış :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Ben değiştireyim taşma kabını, içindeki antifriz ne bilmiyorum, 50-50 paraflu saf su yaparız.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
1 dakika önce, Selim Bilgin yazdı:

Ben değiştireyim taşma kabını, içindeki antifriz ne bilmiyorum, 50-50 paraflu saf su yaparız.

Komple bosaltamiyor.hepsini boca etmesin suyla karip ekle ek yerleri leke yapıyor sonra .

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
33 dakika önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Komple bosaltamiyor.hepsini boca etmesin suyla karip ekle ek yerleri leke yapıyor sonra .

Akif ustanın orada kendim yapasım var aslında.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mustafa Tüfekçi

Kızıyom mu evet. Ama kime kendime [emoji14] ön takım yaparken ben kontrol etmedim ustaya dedim bilyalara da bak . Sol yeni değişmişti aldığım da. Sağda boşluk yok gibi dedi. Gerek yok.

Hafif bı yalpa sesi vardı kışlık ile lastikten demiştim ama yaza geçince baktım bilya sesi gibi . Geçen lifte aldıydik can sıkıntısından. O zaman baktım bilyada vınlama var. Bide lifte alinca amortisör körüğü boşa çıktı korukte amortisör için bı takoz var. O dağılmış setlerden hızlı geçince ses yapıyordu dedik onu da degiselim :)

88a6d9c647ec0d19ed67b32246325e3e.jpg90bd2c2f5b8258249db6a7c3e22c2276.jpg

• Beğen 3
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

alfa 5 gün ustanın 2 gün sahibinin derler. jaguardan iyi onlarda 1 gün kalıyor sahibine :)

• Beğen 4
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...