İçeriğe Yönlendir

Fluence - Turbo Sesi

Murat_Durmaz

Recommended Posts

Erkan Işık

sıfır ne kadardı bu turbonun  , aracın km orjınalmı ecudan kontrol ettrıssenıze , sökmüşken usta manıfoldun ıcını temızlemısmı sordun mu 

Yorum bağlantısı
Murat_Durmaz
sıfır ne kadardı bu turbonun  , aracın km orjınalmı ecudan kontrol ettrıssenıze , sökmüşken usta manıfoldun ıcını temızlemısmı sordun mu 

Sifiri internette 5 bin civari . Sadece almakla da bitmiyor sanirim ekstrasi da oluyormus. Temizligi soracagim
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
9 dakika önce, Murat_Durmaz yazdı:
17 dakika önce, Erkan Işık yazdı:

Sifiri internette 5 bin civari . Sadece almakla da bitmiyor sanirim ekstrasi da oluyormus. Temizligi soracagim

Temizligin artısı manıfold da kurum varsa temızlenmıs olur hazır acılmısken araba rahat nefes alır 

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

sokme takma 250 yazmıs ayrıyetten turboya niye işçilik yazmıs 100 tl
sen zaten revize neyse içinde alırsın parayı sanırım yukardaki 800 sonra vesgate bozulmus mu bunların ki yani sizin ki elektriklimi bilmiyorum ama bizdekiler vakumlu tip kolay kolay bozulan parca degildir sadece içindeki diyafram patlarda bozuluyor. manifolt contası cok bişey degil yenisi takılır uyumsuzlugu bulunursa celik sacdan kestirilir

1 aya kadar bende revize yaptırcam. daha önce yaptırmıstım hybrid olarak emme pali büyümüştü. hayırlısı olsun

aracı aldınız mı kullandınız mı.

Yorum bağlantısı
Murat_Durmaz

Bugun alacagim. Elektrikli degil. Ya bilmiyoruzki hangi parca nedir illa degismesimi gerekli vs vs.

Yorum bağlantısı
A. Yıldırım Yıldız
Link örnek. Dci turbosu sarf parçaları bulmak kolaydır. Tek sıkıntı, eğer vnt ayarı ile oynanır ise İzmir yolcusu olacaktır turbo. Geçmişten gelen silkeleme veya aşırı basınç hatası yoksa zinhar ellenmesin ayarı 

Servet abi Izmir'de neresi desem? Araclarin birinde revizyon dedi bizim usta. Ama yonlendirdigi yere gittim pek gozum kesmedi. Gittigimde daha once yaptigi isten arac sahibiyle tartisiyorlardi. Bulasmak istemedim ciktim. :-) Tavsiye edilen yer varsa oraya gideyim.
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
30 dakika önce, A. Yıldırım Yıldız yazdı:

Servet abi Izmir'de neresi desem? Araclarin birinde revizyon dedi bizim usta. Ama yonlendirdigi yere gittim pek gozum kesmedi. Gittigimde daha once yaptigi isten arac sahibiyle tartisiyorlardi. Bulasmak istemedim ciktim. 🙂 Tavsiye edilen yer varsa oraya gideyim.

General mi neydi firmanın adı 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat_Durmaz

Araci aldim. Simdilik memnunum. Umarim uzun vadede sikinti yasamam. Gerci1 yil garantili. Hayirlisi artik

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
On 03.04.2019 at 09:58, Murat_Durmaz yazdı:

Araci aldim. Simdilik memnunum. Umarim uzun vadede sikinti yasamam. Gerci1 yil garantili. Hayirlisi artik

hayırlısı olsun.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...