İçeriğe Yönlendir

Focus II - Şoför Koltuğu Tarafından Düşen Parça

Emre Bağış

Recommended Posts

Emre Bağış

Arkadaşlar iyi akşamlar. Aracım 2009 Focus 1.6 tdci titanyum. Bugün yavaş bir şekilde çukura girdim. Araç gemi gibi sallandı ve fotoğraftaki  parça sol ayağımın üzerine düştü. Nereden düştü diye bakayım dedim göremedim. Sizce bu parçanın işlevi veya görevi nedir. Kelepçeye benziyor ama neyi tutuyor bilmiyorum. Şimdiden teşekkür ederim. 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
2 dakika önce, Emre Bağış yazdı:

Arkadaşlar iyi akşamlar. Aracım 2009 Focus 1.6 tdci titanyum. Bugün yavaş bir şekilde çukura girdim. Araç gemi gibi sallandı ve fotoğraftaki  parça sol ayağımın üzerine düştü. Nereden düştü diye bakayım dedim göremedim. Sizce bu parçanın işlevi veya görevi nedir. Kelepçeye benziyor ama neyi tutuyor bilmiyorum. Şimdiden teşekkür ederim. 

Fotografi goremedik.Eklermisiniz?

Yorum bağlantısı
Emre Bağış
Şimdi, Alpay Sumer yazdı:

Fotografi goremedik.Eklermisiniz?

Telefondan yükleyemedim hemen yüklüyorum 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Berke
Bir saat önce, Emre Bağış yazdı:

Rr5PoY.jpg 

7aGNMl.jpg

Bu klips Caravelle'in sigorta kutusunda da var. Kapaklı kutuları kontrol edin. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

plastik bir parçayı tutan uzantısı imiş. daha önceden yerinden çatlamış sallantı ile kendini aşağı koyvermiş gibi. bir zararı olmaz. olan olmuş yani

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
(düzenlendi)

Açılabilir sökülebilir plastik aksamları kontrol edin. Bulduğunuzda plastik kaynak ile tamir ettirebilirsiniz. (bana kalırsa gerek yoktur)

tarihinde Arif Aykın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Bağış

Herhangi bir arıza belirtisi yok dediğiniz gibi bişey yapmayacağım. Sağolun  

Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya

Göğüsteki torpido gözünün klipsinin aynısı .oradan kırılıp düşmüş olmalı.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Gösterge saatinin üstü ve ortadaki gözün olduğu plastik parçanın ayaklarından. En sık köşedeki kırık benimde.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...