İçeriğe Yönlendir

Android Multimedya Müzikçalar Program Önerisi

Metin Akbal

Recommended Posts

Metin Akbal

Kendi muzikcalarinin arayuzunu begenmiyorum birde navigasyon falan ne varsa tum ses dosyalarini goruyor sinir ediyor. Kullandiginiz program varsa oneri bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Bilmem hic dusunmedim cafcaflı olabilir [emoji16]

Bu arada dub musicplayeri cok begenmistim ama multimedyada hata verdi.

Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Car web guru..Çok kullanışlı bir arayüzü var..Dilediğiniz gibi kişiselleştirebiliyorsunuz..Ve ücretsiz..

gr1YY5.jpg

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Kaldirip tekrar kurmayi denedinmi?
Dedigim muzikcalar sayesinde 1 haftada 2 kere cihaz garantiye gitti anakart degistirmisler :) Ben 2. seferde anladim.
Car web guru..Çok kullanışlı bir arayüzü var..Dilediğiniz gibi kişiselleştirebiliyorsunuz..Ve ücretsiz..

gr1YY5.jpg
Kullaniyorum ama dedigim gibi tum ses dosyalarini gormesi sinir ediyor. Navigasyon seslerini de goruyor.
Kodi denediniz mi hiç ?
Deneyecegim ustad.Tavsiye icin tesekkurler.
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
1 saat önce, Metin Akbal yazdı:

tum ses dosyalarini gormesi sinir ediyor

Klasörleme yap :) 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Klasörleme yap [emoji4] 
Klasorleme var zatende hepsini karisik calmak istesem 2. cıkıstan sola donun diyor [emoji23][emoji23]

O yuzden guzel bi program onerisine ihtiyacim var.
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Vlc kullanıyorum ben, bitane mp3 diye klasör oluşturdum içinde işte arabesk, pop, sanat müziği vs şeklinde klasörler yaptım. Vlc de mp3 klasörüne gelip karışık çal diyorum, VLC bir pop bir arabesk yapıyor, pop isrersem pop klasörüne play diyorum pop klasörü karışık çalıyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Bazi muzik calarlarin ayarlarindan hangi klasorlerin calinacagi secilebiliyor. Ben poweramp kullaniyorum ama parali malesef. Google playe folder player yazarak aratilabilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
On 06.04.2019 at 08:07, Metin Akbal yazdı:

Deneyecegim ustad.Tavsiye icin tesekkurler.

Direkt denemelisin. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
On 07.04.2019 at 15:24, Hakan Tarım yazdı:

Direkt denemelisin. 

Kodi yi denedim karmaşık bir program araç kullanımına uygun değil gibi geldi ya da ben beceremedim. Klasör seçme falan var sanırım bir türlü beceremedim.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Power Audio Pro denk geldi ucretli surum bedava simdilik indirdim sanirim isimi gorecek. Klasor secme olayi var.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
On 06.04.2019 at 20:21, Metin Akbal yazdı:

Klasorleme var zatende hepsini karisik calmak istesem 2. cıkıstan sola donun diyor emoji23.pngemoji23.png

Su ikinci cikistan sola dön ömrümü yedi😛

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
50 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

Su ikinci cikistan sola dön ömrümü yedi😛

Valla. Tüm ses dosyalarını görmesi sinir ediyor :D

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
On 10.04.2019 at 09:33, Metin Akbal yazdı:

Kodi yi denedim karmaşık bir program araç kullanımına uygun değil gibi geldi ya da ben beceremedim. Klasör seçme falan var sanırım bir türlü beceremedim.

rasperycilerin neredeyse tamamı kodi kullanır. Acayip de memnunlar :D

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Çok özellikli birşeye benziyor orda problem yok. Klasör ekleme olayını yapamadım, parça listesi olayı olmadı bi garip geldi, araçta kullanacağım daha basit olmalı sürüşü tehlikeye atmamak için :)

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Kodiden lig TV dahil birçok kanalı seyredilebilir lakin karmaşık maalesef arabada bu dokunmatik ekran cihazlar çok dikkat dağıtıyor en iyisi ufak bir MP3 çalar yada eski şekil tak çal teypler.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Metin Akbal

2 yıl sonra hort.

mMusic adlı programı tesadüfen keşfettim.

https://play.google.com/store/apps/details?id=mindmine.music.mini

Program ister klasör ister dosya seçerek benim istedğim işi görüyor, gereksiz aac vs dosyaları okumuyor.

Arayüz çok başarılı diyemem ama pratiklik güzel. Ses kalitesi multimedyanin kendi programından daha hoşuma gitti.

8d8fba993dce8137a60de6f4ecb2b690.jpg

f3a84fd84b88c14de73e38186497023d.jpg

e90642b67425480fe48b625e7bf9542c.jpg

8da4ad5e32562e588827a4804a67732f.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...