İçeriğe Yönlendir

Çok Yakanlar Kulübü

Alpay Sumer

Recommended Posts

Selçuk Bakış
Arda Bülent Güzel yazdı:

Herkese iyi forumlar. Belli bir süre foruma girmeyeceğim konuyu çok yakanlar boş bırakmayın arkadaşlar. Boş kalmasın konu

Abi seninkiler basınca dahi az yakıyor 😅

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Selim Bilgin
(düzenlendi)

Normalde kampanya takip etmem de denk geldi, Bonus kampanyası varmış PO'da. Ne zamandır PO'yu deneyeyim diyordum. Normalde 4 * 125 alıyordun 50 TL veriyor.

Haftasonu bir gün 150 aldım, sonraki gün de 150 aldım, istasyon yolumun üstü zaten, bugün de 200 aldım, ibre halen üst çeyreği geçmedi. :D 

PO Vmax yakıttan memnun kaldım bu arada şimdilik. Böyle devam ederse bir süre PO'dan giderim.

tarihinde Selim Bilgin tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Selim Bilgin yazdı:

Normalde kampanya takip etmem de denk geldi, Bonus kampanyası varmış PO'da. Ne zamandır PO'yu deneyeyim diyordum. Normalde 4 * 125 alıyordun 50 TL veriyor.

Haftasonu bir gün 150 aldım, sonraki gün de 150 aldım, istasyon yolumun üstü zaten, bugün de 200 aldım, ibre halen üst çeyreği geçmedi. :D 

PO Vmax yakıttan memnun kaldım bu arada şimdilik. Böyle devam ederse bir süre PO'dan giderim.

Gençliğimden beri PO dan alırım, diğerlerinden ancak mecburiyet durumunda almışlığım vardır. Hep PO olduğu için kıyaslama yapamam ama PO dan memnunum.

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Önder Özcan yazdı:

Gençliğimden beri PO dan alırım, diğerlerinden ancak mecburiyet durumunda almışlığım vardır. Hep PO olduğu için kıyaslama yapamam ama PO dan memnunum.

Ben de gençliğimden beri hep Shell'den alırım. Halen gencim ama. 😛

• Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Ali Gök

bende yıllardır herdaim shell. yaşlanınca poya geçeyim bari racon öyle madem :D 

• Mutlu 3
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Ben de shellden alırdım hep, 2 depo po denedim. 2 depo da tp aldım. Tp ile ses düştü, tüketim po ve shelle göre 0,3 litre kadar düştü. Tamam kızmayın, kaç litre yaktığımı yazmadım. 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Önder Özcan yazdı:

ben yediğim tüm yakıt kazıklarını PO dan yedim . arabayı ittiririm de oradan almam o derece. opet candır. gerisi heyecan.

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Doğan Arşiray yazdı:

ben yediğim tüm yakıt kazıklarını PO dan yedim . arabayı ittiririm de oradan almam o derece. opet candır. gerisi heyecan.

Opet yakıt güvence kartlı sıfır Ford'u alıp direk Shell'de fullemiştim. GTL mazot vardı o zaman, pahalı diye kaldırdılar sonra. 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Doğan Arşiray yazdı:

Bayi farkı olabilir mi? Üç kağıtçı bayi(ler)?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Önder Özcan yazdı:

Bayi farkı olabilir mi? Üç kağıtçı bayi(ler)?

mutlaka. sebebi budur zaten. yoksa yakıt heryerde aynı. ama hep PO da denk geldim hepsinde de mecburen almıştım benzin ve LPG yi. aynı firmadan farklı yerde 4 kere kazık yenmezki...

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Öncelikle kampanya olan yerden alırım. 

sonralıkla opet koç’un olduğu için güvenmem. 

po el değiştirip duruyor. Güvenmiyorum. 

shell yakıtım biterse girerim. 

bp ile yola devam ederim. Direkt ingiliz. Miss :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bende her istasyonun yakıtını test ederim. 50 60 tane istasyon testim vardır. 

En uzun menzili Bp ile yakaladım. Ama her bp istasyonundan aynı menzil tutmadı. Şile yolu üstünde Bp var. Oldukca kalabalık ve bu nedenle istasyonlarda pos cihazı var. Çok uzun süredir arabadan inmeden yakıt dolduruyorum. Menzille uzun. Kaliteli istasyon. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Bugün 2020 1.5tsi tiguan’a bindik. Avrupa yakası’nda dolanıyor genelde. Abi uzun dönem ortalaman kaç dedim. Buymuş

FEB76950-0-C2-A-443-D-8248-D5-E060-CE6-F

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Bugün 2020 1.5tsi tiguan’a bindik. Avrupa yakası’nda dolanıyor genelde. Abi uzun dönem ortalaman kaç dedim. Buymuş

FEB76950-0-C2-A-443-D-8248-D5-E060-CE6-F

Genelde yarısı diyorlar hep. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mahmut Yıldız yazdı:

düz yolda 90 la giderken ekrandaki anlık tüketimi derler hep. yaşam ortalamasını demezler.

paramsı gibi, o saat artınca x10 derler, gece çakılınca başabaş derler gibi. :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mahmut Yıldız yazdı:

Araba güzel ama. Rengi de yeni renklerden mat griydi. İçi de güzel. Ama istanbul içinde dolanan için yakıt bu. Belki daha hassas dikkatli kullanılırsa  10’a iner

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Araba güzel ama. Rengi de yeni renklerden mat griydi. İçi de güzel. Ama istanbul içinde dolanan için yakıt bu. Belki daha hassas dikkatli kullanılırsa  10’a iner

Arabaya laf yok zaten, ben de bindim ama gerçek istanbul şehir içi 10 litre civarıdır. Düz yol, boş yol, akıcı çevre yol koşullarında daha da az yakar. 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Benim komşununki(2018 1.4tsi act, 6 ileri dsg 150 bg) 8 civarı ama o da çok hızlı kullanıyor. Normalde o araç bende olsa buralarda 6 litre benim tüketimim.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Ben trafik durumuna göre bazen 7 lt ile bazen 12 litre ile kontak kapatıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Cem Işık yazdı:

Ben trafik durumuna göre bazen 7 lt ile bazen 12 litre ile kontak kapatıyorum.

cigerini söktügümde 7.5 oluyor..

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Alpay Sumer yazdı:

cigerini söktügümde 7.5 oluyor..

Ciğer mi? Solunum cihazına bağlı değil miydi seninki 😁

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ciğer mi? Solunum cihazına bağlı değil miydi seninki 😁

Uluorta yazmayayım dedim 😄

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Alpay Sumer yazdı:

Uluorta yazmayayım dedim 😄

Yok seninki küçük zaten, sıkıntı olmaz. Turbo yani 😁

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Yok seninki küçük zaten, sıkıntı olmaz. Turbo yani 😁

110 bg lik bendeki. Turbo is goruyor..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...