İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Teyp Açılıp Kapanma Sorunu

Ümit Türk
Çözüme git Ümit Türk tarafından,

Recommended Posts

Ümit Türk

merhabalar; 

aracım 2006 1,4 ford fiesta kasetçalarlı teyp mevcut.  teyp çalışırken kornaya bastığımda teyp kapanıp açılıyor.  bazen yapıyor bazen yapmıyor sorun ne olabilir. sanayiye göstermek için gittiğimde hastane içine girip iyileşen hasta misali  usta kontrol ederken kapanıp açılmadı. yani sorunu gösteremedim.  özellikle sanayide bir kaç tur attık yine yapmadı. sorun ne olabilir başına gelen var mıdır? 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sigortalar tek tek kontrol edilecek. Akü kontrol edilecek. Sonradan takılan elektrikli bi donanım var mı?

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Şimdi, Sani Gerşon yazdı:

Sigortalar tek tek kontrol edilecek. Akü kontrol edilecek. Sonradan takılan elektrikli bi donanım var mı?

herhangi bir donanım yok. standart şeklinde. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Teyp bozulmadıysa şansa, akü ve sigortalar kontrol edilecek.

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
1 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Teyp bozulmadıysa şansa, akü ve sigortalar kontrol edilecek.

yok teypte sorun yok canavar gibi maşallah.  akü ve sigortaları kontrol ettirelim o zaman. kornayla ilgli bir sıkıntı olabilir mi uzun basınca böğürüyor. :) usta frekansla alakalı olabilir belki dedi dediği çok saçma geldi ama bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
12 dakika önce, ÜMİT TÜRK yazdı:

böğürüyor

Bu olmamalı. Belki bozuldu ve şase yapıyor?

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Şimdi, Sani Gerşon yazdı:

Bu olmamalı. Belki bozuldu ve şase yapıyor?

bende onu düşündüm teşekkür ederim bilgi ve  yardımlarınız için 

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • Çözüm
Ümit Türk

sorun çözüldü. korna röleli olarak değiştirdim. sigortada yıpranmış oda değişti. 

şuanda çok güzel açılıp kapanma sorunu kalmadı. aynı zamanda kornada değişmiş oldu :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...