İçeriğe Yönlendir

Far Nasıl Temizlenir veya Temizletmek İşe Yarar mı?

Ergin Akpınar

Recommended Posts

Ergin Akpınar

Herkese merhaba aracımın farları baya sarardı kendim temizleyebilir miyim yoksa temizletmek gereklimi bu arada temizleten ler 3 ay sonra yine aynı oluyor dendi ne yapmalı?

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Uygulama yaptırdıktan sonra üzerine şeffaf koruyucu folyo çektirmeli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Farlar temizlense de temizletilse de en geç bir yıl içinde yeniden temizlenmesi gerekiyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Temizledikten sonra vernik atın.En az bir sene gider..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Akdemir

Linkteki ürünü kullanarak geçen yıl haziran ayında 2009 focusun farlarını temizledim. Sadece içinden çıkan ürünleri yönergelere uyarak kullandım. Yaklaşık bir yıl oldu. Farlarda herhangi bir sararma oluşmadı. Korumak adına da her yıkamadan sonra hızlı cila atılıyor. Yalnız farlarda derin çizikler var ise paketten çıkan zımparalar yeterli aşındırma yapmayabilir sadece sararma var ise ben çözüm elde edebildim.

https://www.hepsiburada.com/sonax-far-cizik-giderici-set-s405941-p-HBV00000BD6LW?magaza=SonaxTrend&wt_gl=cpc.tum.universal-genel.pla&gclid=EAIaIQobChMI4q3zzI7X4QIVVamaCh3lOweOEAYYASABEgKOHfD_BwE

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Farda kılcal çatlaklar var ise kısmi bir düzelme olur sararmayı alırsınız sadece.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Herkese merhaba aracımın farları baya sarardı kendim temizleyebilir miyim yoksa temizletmek gereklimi bu arada temizleten ler 3 ay sonra yine aynı oluyor dendi ne yapmalı?
Bir fotoğraf atsanız nasıl sarardı ne kadar sarardı çiziği varmı yokmu sarardı diyince aklıma bir çok seçenek geliyor [emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yaşar

Ben karbonat ile bir deneme yapmıştım basarilida oldu sayılır önce farı islatiyorsun sonra avucunuza karbonat döküp her yere yatıyorsunuz mikro fiber bez ile dairesel sıkıyorsunuz 2 3 dakika kadar ve duruluyorsunuz JZm6rQ.jpgzj9Yvj.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
3 saat önce, Mehmetyaşar yazdı:

Ben karbonat ile bir deneme yapmıştım basarilida oldu sayılır önce farı islatiyorsun sonra avucunuza karbonat döküp her yere yatıyorsunuz mikro fiber bez ile dairesel sıkıyorsunuz 2 3 dakika kadar ve duruluyorsunuz JZm6rQ.jpgzj9Yvj.jpg

Kılcal çizikler oluşmaz mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık

Eger farlar orjinal degilse 2 senede çöp oluyor nekadar parlat vs yap far sinyal grubu orjinal veya muadilde 1 kalıte olmalı yoksa 6 ay sonra çöp 

Yorum bağlantısı
Mehmet Yaşar
2 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Kılcal çizikler oluşmaz mı?

Bir sorun olmadı resimde de görülüyor karbonat çok ince un gibi bisey zaten çizik yapmaz 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Bir sorun olmadı resimde de görülüyor karbonat çok ince un gibi bisey zaten çizik yapmaz 
Ama fariniz matlasmis.
Yorum bağlantısı
Mehmet Yaşar
Şimdi, Metin Akbal yazdı:
4 dakika önce, Mehmetyaşar yazdı:

Ama fariniz matlasmis.

Üsteki resim eski hali alttaki resim temizledikten sonraki hali gayet parlak :)

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Üsteki resim eski hali alttaki resim temizledikten sonraki hali gayet parlak [emoji4]
Tapatalkta goremedim pardon :)
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...