İçeriğe Yönlendir

Courier - Bagaj Çakmaklık Girişi

Ozan Davutoğlu

Recommended Posts

Ozan Davutoğlu

Merhaba arkadaşlar 

Bagajın sağ tarafında yuvarlak bir kapak var. Açıp bakınca 12V Çakmaklık takma yeri koymuşlar. Adamlar oraya kadar kablo çekip soket takıyorlar, güç bile verilmiş kabloya  Çakmaklık maliyetinden kaçıyorlar. Bende  bire bir uyumlu çakmaklık aldım,taktım. sizde yapabilirsiniz 😉

kPNX8P.jpg kPNgoq.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Aldığınız çakmak yuvası orijinal ford ürünüyse yedek parça kodunu da yazarsanız iyi olur. Yapmak isteyenler parçayı koduyla rahatça bulur.

Yorum bağlantısı
Ozan Davutoğlu
Bir saat önce, Nihat Palolu yazdı:

Aldığınız çakmak yuvası orijinal ford ürünüyse yedek parça kodunu da yazarsanız iyi olur. Yapmak isteyenler parçayı koduyla rahatça bulur.

ford yedek parçacıya gidilirse tektip zaten çakmak yuvası dediğinizde alabiliyorsunuz 

1 saat önce, Alpay Sumer yazdı:

elinize saglik.

teşekkürler 

Yorum bağlantısı
İlker ERDOĞAN

Bende arka koltuk için orta küllük üzerine düşünüyorum ama istediğim gibi bir 12 v girişi bulamadım. ben kapaklı orjinal birşey arıyorum. sizin kide kapaklı olsa daha güzel olurdu. 

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
6 saat önce, İlker ERDOĞAN yazdı:

Bende arka koltuk için orta küllük üzerine düşünüyorum ama istediğim gibi bir 12 v girişi bulamadım. ben kapaklı orjinal birşey arıyorum. sizin kide kapaklı olsa daha güzel olurdu. 

Hella veya vw olarak bakın çok seçenek var.

Yorum bağlantısı
Ozan Davutoğlu

7 saat önce, İlker ERDOĞAN yazdı:

ford yedek parçacıda orijinal var kapaklı transit coruier  de olan ürün onu da alabilirsiniz bugun gittim onu aldım onu taktım kapaklı oldu   Bursa için yola çıkıcam sabah dönüşte fotoğrafını  eklerim  

Yorum bağlantısı
İlker ERDOĞAN
On 19.04.2019 at 22:52, Ozan Davutoğlu yazdı:

ford yedek parçacıda orijinal var kapaklı transit coruier  de olan ürün onu da alabilirsiniz bugun gittim onu aldım onu taktım kapaklı oldu   Bursa için yola çıkıcam sabah dönüşte fotoğrafını  eklerim  

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle 👍

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...